Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Natenczas Bo w Polsce nie ma umiarkowanej prawicy.
To nie wynika z przekazu medialnego, tylko z faktów. Gdyby w Polsce była umiarkowana światopoglądowa prawica, sam bym ją doceniał.
Konfederacja, z kandydatem, który mówi, że kobieta ma nosić owoc gwałtu i basta- musi się jawić jako ekstremistyczna w świetle tego przekonania.
Podobnie uznawanie Matke Boską za Królową Polski, a Jezusa za Króla i śluby Gietrzwalskie, to o wiele więcej niż umiarkowany konserwatyzm.
2
@Barclonismo Ja. Także NBA, wszystkie ligi, strzelców, minuty, koszykówkę itd
1
@Tomason Chłopie, głupotą nie wypada się chwalić, więc następnym razem zastanów się co bredzisz. Nie zauważyłeś, że migranci obsługują nie jeden sektor gdzie brakuje Polaków. Nie widziałeś ich w sklepach?
Można mieć siano w głowie, ale nie podpalaj go na forum publicznym.
1
Ja tam wolę Gattuso
10
@eckov Największy problem Konfederacji - wyobrazić sobie, że ludzie mają różne problemy, a nie tylko te, które umie sobie wyobrazić wróg kobiet - Mentzen.
4
@FCB24 Moi zdaniem Twoja krytyka jest nieuzasdniona, napastnik ma dostarczyć goli i na tym etapie 25 goli to dorobek niebagatelny.
Ciekawe kogo wskazałbyś na rynku w chwili obecnej, kto dorównywałby Lewemu w umiejętności wykończenia, kto mógłby go w Barcy zastąpić?
Jak chcesz się czepiać na siłę, to się czepiaj, ale to tak jakbyś argumentował, że parkingowy źle wykonuje pracę bo nie jest przystojny.
6
@FCB24 Napastnik ma strzelać gole, a niekoniecznie zabawiać fajerwerkami.
Tak, mi wystarczy, że Lewy strzelił gole na 2:1 i 3:1.
To tacy jak Ty czegoś nie rozumieją - ze mną i myślącymi podobnie o Lewym jest wszystko w porządku.
15
W ramach wiosennych porządków, Robert Lewandowski zaczął sprzątanie swoich hejterów. Zamiótł ich koncertowo pod dywan ostatnimi występami.
41
Bardzo cieszy mnie liczba rotacji w meczu Barcy i to, że w takim składzie Barca ładuje rywalowi 4 bramki. Świetnie wiedzieć, że Flick tak świetnie się nauczył Barcy i zbudował tylu graczy, że bez obaw można ich wystawiać na nieco słabszych rywali.
Chwilo trwaj.
12
@skyy10fan Ja się zaszczepiłem na mysie odchody. Najpierw 1 dawka, a potem 5 dawek przypominjących.
Jeśli umrzesz, to się nie martw - to i tak Cię spotka, ale najwyżej nieco wcześniej..
33
Rywalizacja w lidze podtrzymana przez drukarzy z gwizdkami.
2
A wczoraj w czasie meczu Bayeru Leverkusen, komentatorzy po kolejnym błędzie sędziego nabijali się, że zapachniało klimatem rodem z Hiszpanii i tych przytyków było kilka.
Dzisiaj wiemy dlaczego.
11
Przypominam, że mecz trwa 90 minut plus to co wydrukuje, przepraszam, doliczy sędzia.
1
@Roobo No właśnie tak. Cieszmy się.
0
Zajeb***ie widowiskowe kontry robi Leganes. Nie wykluczałbym tu 3 gola.
2
A może karny był za przeszkadzanie w akcji Realu - może to jest nielegalne?
1
@Recha_0684 Raz kuksańce, raz uściski, ważne żeby nie brać przytyków do siebie.
2
@Recha_0684 Z drugiej strony, występ na KMŚ pozwoliłby mocno podratować finanse, choć termin imprezy i obładowanie zawodników zobowiązaniami osiąga poziom absurdu.
1
@Batys Znowu prowokujesz.
4
@NeroTFP1 Króciutko z tą patologią w sporcie.
0
@Ilka Przecież Ty jesteś łysy
0
@Zoker Really? Sprawdź sobie w wsjp co znaczy szczekać w znaczeniu przenośnym. Odnosiłem się do tego co robisz, a nie kim jesteś, wrażliwcze.
Poza tym skoro twoja złośliwość mnie nie zabiła, moją też przeżyjesz.
3
Komentarz usunięty
8
@Luciano99 Gdzie ja mam ustawić ten zegar w portierni, żeby był przestawiony o godzinę? Co to za jednostka odległości, ta cała godzina?
Patrzę, główkuję i nie wiem co robić. Cholera, coś nawymyślali.
0
@Recha_0684 Aha, to 5 Mentzena da się "wytłumaczyć"
0
@Ojciec5tkidzieci Ale który pomawiacz i udostępniacz, bo nie nadążam?
0
@UriBoyka Nie obrażaj mnie. Jestem odkamuflowaną opcją za Wielkim Bayernem, mającym siedzibę w Wielkim Monachium, w Wielkiej Bawarii.
Jestem wielbicielem lidera Bundesligi i wiernym fanem wszystkiego co niemieckie, stąd również moje bezgraniczne uwielbienie dla naszego premiera Donalda "fur Deutschland" Tuska.
1
@tbas Piszesz do użytkownika z banem - lepiej wykasuj posta
0
@Recha_0684 Brawo obrońco ciąż z gwałtów i rasistowskiej 5 Mentzena- mam nadzieję, że rozpiera Cię duma, gdy patrzysz w lustro.
6
Dzisiaj obchodzimy 47 miesięcznicę klęski z Granadą.