2

@Natenczas Bo w Polsce nie ma umiarkowanej prawicy.

To nie wynika z przekazu medialnego, tylko z faktów. Gdyby w Polsce była umiarkowana światopoglądowa prawica, sam bym ją doceniał.

Konfederacja, z kandydatem, który mówi, że kobieta ma nosić owoc gwałtu i basta- musi się jawić jako ekstremistyczna w świetle tego przekonania.
Podobnie uznawanie Matke Boską za Królową Polski, a Jezusa za Króla i śluby Gietrzwalskie, to o wiele więcej niż umiarkowany konserwatyzm.

2

@Barclonismo Ja. Także NBA, wszystkie ligi, strzelców, minuty, koszykówkę itd

1

@Tomason Chłopie, głupotą nie wypada się chwalić, więc następnym razem zastanów się co bredzisz. Nie zauważyłeś, że migranci obsługują nie jeden sektor gdzie brakuje Polaków. Nie widziałeś ich w sklepach?

Można mieć siano w głowie, ale nie podpalaj go na forum publicznym.

1

Ja tam wolę Gattuso

10

@eckov Największy problem Konfederacji - wyobrazić sobie, że ludzie mają różne problemy, a nie tylko te, które umie sobie wyobrazić wróg kobiet - Mentzen.

4

@FCB24 Moi zdaniem Twoja krytyka jest nieuzasdniona, napastnik ma dostarczyć goli i na tym etapie 25 goli to dorobek niebagatelny.
Ciekawe kogo wskazałbyś na rynku w chwili obecnej, kto dorównywałby Lewemu w umiejętności wykończenia, kto mógłby go w Barcy zastąpić?

Jak chcesz się czepiać na siłę, to się czepiaj, ale to tak jakbyś argumentował, że parkingowy źle wykonuje pracę bo nie jest przystojny.

6

@FCB24 Napastnik ma strzelać gole, a niekoniecznie zabawiać fajerwerkami.
Tak, mi wystarczy, że Lewy strzelił gole na 2:1 i 3:1.
To tacy jak Ty czegoś nie rozumieją - ze mną i myślącymi podobnie o Lewym jest wszystko w porządku.

15

W ramach wiosennych porządków, Robert Lewandowski zaczął sprzątanie swoich hejterów. Zamiótł ich koncertowo pod dywan ostatnimi występami.

41

Bardzo cieszy mnie liczba rotacji w meczu Barcy i to, że w takim składzie Barca ładuje rywalowi 4 bramki. Świetnie wiedzieć, że Flick tak świetnie się nauczył Barcy i zbudował tylu graczy, że bez obaw można ich wystawiać na nieco słabszych rywali.
Chwilo trwaj.

12

@skyy10fan Ja się zaszczepiłem na mysie odchody. Najpierw 1 dawka, a potem 5 dawek przypominjących.
Jeśli umrzesz, to się nie martw - to i tak Cię spotka, ale najwyżej nieco wcześniej..

33

Rywalizacja w lidze podtrzymana przez drukarzy z gwizdkami.

2

A wczoraj w czasie meczu Bayeru Leverkusen, komentatorzy po kolejnym błędzie sędziego nabijali się, że zapachniało klimatem rodem z Hiszpanii i tych przytyków było kilka.
Dzisiaj wiemy dlaczego.

11

Przypominam, że mecz trwa 90 minut plus to co wydrukuje, przepraszam, doliczy sędzia.

1

@Roobo No właśnie tak. Cieszmy się.

0

Zajeb***ie widowiskowe kontry robi Leganes. Nie wykluczałbym tu 3 gola.

2

A może karny był za przeszkadzanie w akcji Realu - może to jest nielegalne?

1

@Recha_0684 Raz kuksańce, raz uściski, ważne żeby nie brać przytyków do siebie.

2

@Recha_0684 Z drugiej strony, występ na KMŚ pozwoliłby mocno podratować finanse, choć termin imprezy i obładowanie zawodników zobowiązaniami osiąga poziom absurdu.

1

@Batys Znowu prowokujesz.

4

@NeroTFP1 Króciutko z tą patologią w sporcie.

0

@Ilka Przecież Ty jesteś łysy

0

@Zoker Really? Sprawdź sobie w wsjp co znaczy szczekać w znaczeniu przenośnym. Odnosiłem się do tego co robisz, a nie kim jesteś, wrażliwcze.

Poza tym skoro twoja złośliwość mnie nie zabiła, moją też przeżyjesz.

3

Komentarz usunięty

8

@Luciano99 Gdzie ja mam ustawić ten zegar w portierni, żeby był przestawiony o godzinę? Co to za jednostka odległości, ta cała godzina?
Patrzę, główkuję i nie wiem co robić. Cholera, coś nawymyślali.

0

@Recha_0684 Aha, to 5 Mentzena da się "wytłumaczyć"

0

@Ojciec5tkidzieci Ale który pomawiacz i udostępniacz, bo nie nadążam?

0

@UriBoyka Nie obrażaj mnie. Jestem odkamuflowaną opcją za Wielkim Bayernem, mającym siedzibę w Wielkim Monachium, w Wielkiej Bawarii.
Jestem wielbicielem lidera Bundesligi i wiernym fanem wszystkiego co niemieckie, stąd również moje bezgraniczne uwielbienie dla naszego premiera Donalda "fur Deutschland" Tuska.

1

@tbas Piszesz do użytkownika z banem - lepiej wykasuj posta

0

@Recha_0684 Brawo obrońco ciąż z gwałtów i rasistowskiej 5 Mentzena- mam nadzieję, że rozpiera Cię duma, gdy patrzysz w lustro.

6

Dzisiaj obchodzimy 47 miesięcznicę klęski z Granadą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?