Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Tomcio Jest wiele szmaciarskich stron, ale ich poziom od dawna szoruje pod dnem rynsztoku
1
@Mario96w Po pierwsze błędnie zapisałes mój nick, co świadczy o Twoim braku kultury.
Po drugie, gdzie i kiedy ja nawoływałem o wpuszczaniu kogokolwiek jak popadnie, skoro już grubo ponad 10 lat temu, mówiłem, że imigracja musi być kontrolowana.
Po trzecie - przecież PiS wpuszczał imigrantów jak popadnie, więc pytanie co robiłeś przez 8 lat, że tego nie zauważyłeś?
Nie za mądry Twój wpis, ale to chyba nic nowego.
0
Komentarz usunięty
2
@Safrani Nieprawda. Od 7 minut
1
@SzczenaWojtula Ale tu nie ma prowokacji. Pisząc, że Ziobro próbował skruszyć beton, chyba pokazujesz, że fundamentalnie nie rozumiesz, że jego celem nie była reforma czy naprawa.
Ten szkodnik chciał tylko i wyłącznie ustawić siebie i swoich ludzi. Pisanie o Ziobrze w pozytywnym świetle uwłacza uczciwości i rozumowi.
Jakoś to rozliczanie idzie - już kumpel przestepców, Duda musiał ich uniewinniać, a kilku czmychnęło zagranicę tak byli uczciwi.
4
@SzczenaWojtula I widzimy jak dzięki izbie dyscyplinarnej za PiSu radykalnie podniósł się poziom sądownictwa w Polsce. Herszt Ziobro jest naszym zbawicielem - jakość, jakość, jakość
2
@SzczenaWojtula Taka dziennikarka, że prostym pytaniem obnażyła Mentzena.
Na pewno ona lepiej wypadła niż Mentzen, więc pytanie, jaki z niego kandydat na prezydenta, skoro dał się ograć Kłeczkowi w spódnicy.
0
@A4ron Tak to sobie tłumacz. Chyba lata rządów PiSu zżarły Ci rozsądek.
4
@Arden Brawo, u Orwella w pewnym momencie ciężko było odróżnić świnie od ludzi, bo ich zachowanie się tak upodobniło, że aż stało się nierozróżnialne.
Sławek mówiący jak rasowy pisowiec, przy czym mnie wzrusza najbardziej niepublikowanie wyroków TK. Zresztą to nic nowego. Wbrew bezmyślnej analizie Mentzenowców na LR, gdzie udowadniają, że PiS I KO najczęściej głosują wspólnie, to właśnie zgodność w sprawach światopoglądowych Konfederacji i PiSu czyni z nich naturalnych sojuszników.
Mnie zawsze w rozmowach politycznych w TV czy radiu uderzało, że Konfederaci wstrzymywali się z krytyką demolki prawa przez PiS.
A teraz Mentzen jeszcze uwiarygodnia TK i broni szczujni TVP oraz KRRiTV, która na bezprawie w TVPiS nie reagowała.
Drugi samobój po kompromitacji sprowokowanej przez proste pytania dziennikarki.
2
Ten człowiek nigdy nie miał za grosz honoru
0
@JohnnyBarca Dlaczego? A chciałbyś dzisiaj mówić po niemiecku?
1
@clyde Nie ma porównania do patrzenia jak umiera rodzic.
1
@Azazel_Pazuzu Wreszcie coś mądrego powiedział. To brzmi jak sen.
2
@Mitch_Atleta Można mieć obsesję, ale słowo kolaboracja, oznacza to co oznacza.
Gdybym dowiadywał się o rzeczywistości od Ciebie, to chyba wyszłoby, że człowiek pochodzi od papugi.
3
@gg156 Ale bzdury wypisujesz. Nawet nie głosowałem na przedstawiciela PO w ostatnich kilku wyborach. Ale czy do takiej głowy jak Twoja jest to w stanie dotrzeć? Wątpię.
1
@FCB_dimiC Polityka jest fascynująca.
3
@Ojciec5tkidzieci Możesz jej nie akceptować, ale jak ktoś wyżej zauważył, to nie ta dziennikarka startuje w wyborach tylko Mentzen. I to on pozostawia po tym wywiadzie określone wrażenie, co może, bądź nie oddziaływać na decyzje potencjalnego głosującego.
Ja, gdybym miał możliwość, sam chętnie zadałbym Mentzenowi pytanie o tę piątkę. Brzmiało by ono "czy podtrzymuje pan wartości, które kryją się za 5 Mentzena"? Prosta odpowiedź tak, lub nie i odcięcie się i wszystko jasne.
"Tak" oznacza dla mnie automatyczną dyskwalifikację, w skutek nie spełnienia minimum przyzwoitości obowiązującego w cywilizowanym świecie. Z doświadczenia wiem, że ludziom o zacięciu rasistowskim i homofobicznym, poglądy nie ustępują. Mogą je tonować, ale podskórnie Bosak nie wyrasta z młodego Bosaka, a Mentzen nie wyrasta z młodszego Mentzena.
22
Świetna wiadomość
Astronomiczna wiosna 2025 rozpocznie się w czwartek 20 marca o godz. 10.01.
8
@michal26 Nie wybrnął. Wypadł bardzo źle w tej sytuacji.
Zastanawia mnie jak można mieć pretensje o pytanie dot. 5 Mentzena, jeżeli jest ona wręcz fundamentalna w zrozumieniu postaw jego formacji.
Teraz kiedy jest kandydatem na prezydenta, jest czymś oczywistym, że takie kompromitujące fakty będą wyciągane.
Widziałeś jak w USA wyciąga się najmniejsze wstydliwe fakty z życia kandydatów?No właśnie, tam byś uśmiechnął się na czerwonym świetle, a sztaby już to przedstawią w odpowiednim świetle. A co dopiero homofobię i rasizm, jaką reprezentuje Mentzen.
Jednocześnie wrażenie uciekania od odpowiedzi i nie radzenia sobie z sytuacją są bardzo silne. A mógł przecież się odciąć od swojej piątki. A skoro tego nie zrobił rozumiem, że system jego "wartości" obowiązuje i to pięknie zostało obnażone.
5
@NeroTFP1 Ekspert do spraw dziennikarstwa z departamentu obrony Sławomira Mentzena @Bartula już uplastycznił tę patologię dziennikarską.
Jak widzisz, nie tylko Sławek się ślizga ale jego wyznawcy również.
0
Xavi do grudnia!
0
A jaką notę ma trener?
Dobry wybór piłkarza meczu i celne nie za wysokie noty piłkarzy - to nie był wbrew wynikowi dobry mecz Barcy.
3
@norbi77 Naprawdę tragicznie tu wypadł Sławomir. No i Dobrosz-Oracz jest jak wiadomo oszalała, czy z sekty Tuska. - jak kto woli.
12
@Popitek12 Czy mogę zostać Twoim najlepszym przyjacielem? Tylko mów szczerze, jak nie to uderzę do kogoś innego.
2
@barcelonaLM Większość lig przyznawało 2 punkty za wygraną, a polskiej lidze wygrane trzema bramkami i wyżej premiowane były 3 punktami, przy czym przegrany takiego meczu otrzymywał 1 punkt ujemny.
Tak to było onegdaj
19
Tak jest - Wojtek in, Stegen out
2
Mam dylemat: rodak Tuska czy Szczęsny.
0
@Dari0G No bo jeśli ktoś jeździ na czyichś grobach przez ponad dekadę, a ktoś inny skrytykował publikację danych skrzywdzonego dzieciaka, to widzę tak wielką dysproporcję w degeneracji na rzecz tego pierwszego, że mogę mieć pewność dyktatora.
Jeśli ktoś taki jak Ty mówi mi, że 15=2, to mam pewność dyktatora, że nie masz racji.
Argumentuj rozsądnie, a chętnie przyznam Ci rację.
PS. Moja bardzo niska ocena Twoich wpisów na tematy okołogrobowe, nie ma wpływu na inne nasze dyskusje. Każdą dyskusję traktuję jako odrębną, i nie mam w zwyczaju przypisywania stałych cech użytkownikowi, tak jak to robisz wobec mnie - to bardzo negatywna cecha.
0
Mówiłem, że Messi nigdy nie zasługiwał na Złote Piłki i ten sezon to potwierdza.
Poza tym Lewy to drewno, a Lamina powinni zmienić bo gra pod siebie.
7
Dawno nie miałem takiego spokoju psychicznego kibicując Barcy.
Na wszystkich frontach się zgadza, gra jest spektakularna, wyniki są rewelacyjne, zawodnicy świetnie się rozwijają. Są perspektywy na dalsze na trofea i udane mecze.
Sielanka i czysta radość