Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Rok 2070, CR7 na łożu śmierci: przyznaję, że strzeliłem 2 gole Bayernowi ze spalonego.
0
@Dari0G Wszystko rozumiem, ale Ty masz chyba obsesję Panie Symetrysto.
Może lepiej zapytać kogoś o zdanie, a nie jak zawsze mieć opinię nie wynikającą z faktów.
3
Bardzo mnie martwi fakt, że Flick osiągnął takie mistrzostwo w maskowaniu swojej ignorancji wynikami, że już nigdy go nie zwolnimy.
0
@Dari0G Wpis godny krętacza. Media zamieszczały artykuły nt. Adamowicza, ale na niego nie szczuły, tak jak TVPiS w sowim rynsztokowym stylu.
Różne media pisały nt. Owsiaka i finansów WOSP ale nie szczuły jak TVPiS i TV Republika.
Jeśli próbujesz zrównywać informacyjne artykuły ze szczuciem TVPiS, to jesteś zakłamany do sześcianu, a uczciwość znasz tylko z opowieści.
O Macierewiczu i rozkopywaniu grobów rodzin smoleńskich cisza.
Kilkanaście lat orania tematu kosztem spokoju rodzin zmarłych w Smoleńsku - przemilczane.
Trzaskowski zapalający świeczki jako przykład analogicznej polityki trumiennej. A zapalenie znicza to nie polityka trumienna tylko pojedyncze zdarzenie, bez negatywnego kontekstu. Gdzie w tym zdarzeniu jest polityka trumienna - kompletnie nie rozumiesz tego pojęcia?
I jak zapalenie znicza równać z trwającą od kilku dni kampanią oszczerstw nad grobem pani Skrzypek. Twój symetryzm, na szczęście daje Ci ślepotę.
Symetrysta porównue taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaką politykę na trumnach PiSu, do incydentów, które nawet nie kwalifikują się do tej kategorii.
0
@Trojanek23 Ale mnie bawisz. Prokurator ma nie prowadzić spraw bo PiS zorganizowało na nią nagonkę? Tzn. ma dalej kierować się jadem nienawistników Ziobry?
Trzeba było nie niszczyć ludzi, to teraz nie widzieliby wszędzie wrogów.
0
@Trojanek23 Nie wiadomo jak stosować prawo w burdelu prawny zostawionym celowo przez PiS.
Nie rozumiesz, że tęgie prawnicze umysły są często bezradne, bo prawo miesza się z bezprawiem.
Nie ma wyjścia z tej sytuacji, de facto.
1
@Trojanek23 Takie prawo zostawił w spadku PiS, czyli nie wiadomo czego się trzymać - stosowanie prawa tak jak to robiono do roku 2015 jest niemożliwe.
Do tego nielegalnie obstawione przez PiS instytucje prowadzą do paraliżu prawnego w niektórych sytuacjach.
0
Komentarz usunięty
1
@SirFinley @Ojciec5tkidzieci Ty się tak chwalisz eksperckością z dziedziny powyższego powiedzenia, zatem kieruje pytanie: dobrze uzył?
0
@Dari0G PS. Po śmierci Adamowicza, TVPiS wykorzystał Ziemca i spółkę w TVP w jednym z wydań do szczucia na Owsiaka i Tuska, więc oprzytomnij, kto zajmuje się chamskim tańcem na trumnach.
Nawet wtedy nie umieli się zamknąć, tylko zajmowali się wybielaniem siebie.
0
@Dari0G Bo jesteś symetrystą, nie widzisz żadnych różnic. Dla mnie podejście typu "PiS PeŁo jedno zło" jest wyrazem bezmyślności i chodzenia na łatwiznę i Ty to uprawiasz.
Nie przypominam sobie, by jakakolwiek inna partia poza PiS prowadziła politykę trumienną przez ponad dekadę, tak jak robił Macierewicz budując kłamliwą propagandę wokół Smoleńska, panie symetrysto.
Nie masz pojęcia, czy morderca Adamowicza do morderstwa nie pchnęła propaganda nienawiści. Tego nikt nie wie. Nie wiem kto buduję jaką narrację, może ona istnieje w tylko w Twojej głowie, ale na pewno warte napiętnowania (a nie umywania rąk jak Ty to robisz) jest szczucie z TVP, które wyemitowało ok 100 paszkwili atakujących Adamowicza. Jeśli uważasz, że takie sączenie nienawiści nie wpływa na społeczeństwo i jego standardy, gratuluję dobrego samopoczucia.
W przypadku chłopaka, negatywną rolę spełniły konserwatywne media, które zidentyfikowały chłopaka publicznie, co jest jakąś makabrą. Nikt nie podważa roli pedofila, co samo w sobie jest straszne, ale publiczne ujawnianie tożsamości chłopaka, było niedopuszczalne i typowe dla PiSu.
Dalej nie wiem jak powyższe 2 przypadki, związane jednocześnie z paskudną działalnością patomediów prawicowych, prowadzą do wniosku o polityce trumiennej PO? To absurd i Twoje chciejstwo. Ja to równać, co rozpętanego kilka dni temu szaleństwa nad trumną posłanki Skrzypek - bez żadnego powodu.
0
@Dari0G I to co to robisz to się nazywa symetryzm - czyli zrównanie odmiennych sytuacji, nie uwzględniając okoliczności.
To właśnie Ty zakłamujesz teraz rzeczywistość ponieważ np. na Adamowicza lał się hejt z TVPiS w ogromnych ilościach. Porównajmy to do pomocnicy Kaczyńskiego - żadnego hejtu - polityka trumienna a'la PiS czyli bezpodstawne oskarżanie rywali politycznych o coś co nie miało miejsca.
7
Zmarła współpracownica Kaczyńskiego, a pisowcy i ich media od kilku dni uprawiają politykę trumienną oskarżając o jej śmierć obóz rządzący i Tuska.
Środowisko obrzydliwych ludzi - nawet śmierć nie zatrzymuje tego jadu.
6
Z punktu 4 wynika jeszcze jeden wniosek - Barca ze słabym rozegraniem ma alternatywne sposoby rozegrania piłki, związane z jakością indywidualną zawodników.
To jest zła wiadomość dla rywali, no bo jeśli szwankuje rozegranie a Barca ładuje 4 gole, to wydaje się niezatapialna.
0
@Kimi88 Na pewno niektórzy się nauczyli, że mecz trwa 90 minut a nie 75.
Marniutki coś Twój wykład.
34
Powoli sporo kibiców Barcy musi się nauczyć, że Yamal, podobnie jak Leo, to gość, który może walić głową w mur, ale nie ściąga się go w ważnych meczach, ponieważ może wyczarować coś z niczego i zdecydować o losach spotkania.
Ma Yamal kilka wielkich dni za sobą w minionym tygodniu.
51
Gratuluję wszystkim, którzy wyzywali Lewego od drewna, a tragicznego Yamala kazali zmieniać.
Na szczęście to Flick jest trenerem a nie Wy.
1
Dzisiaj Barca nie gra, niestety dobrego meczu. Nie wiem dlaczego zawodnicy się tak ślizgają, jest też mnóstwo niedokładności.
Pomimo tego, były 2 sytuacje na gole, ale Barca w tym sezonie ma w zwyczaju je marnować w meczach z Atletico.
W 2 połowie, albą będą mityczne wnioski wyciągnięte przez Flicka, albo będą ciężary.
W tej sytuacji należałoby uszanować nawet remis.
1
@macio_944 "drewniany" - jesteś antyPolakiem i proTuskiem
3
Liczę dziś na fajerwerki w defensywie ze strony Lengleta.
0
@barteq Tym bardziej doceńmy Flicka, że wiedział kiedy szykować formę. No chyba, że zaplanował dołek na kwiecień ...
10
Niesłychane jak zaliczasz doskonały sezon i w ciągu 4 dni zaliczasz plajtę. Jednak mistrzostwo najpewniej dowiozą.
I dlatego, tym bardziej doceńmy, co Barca robiła w primie, kolekcjonując dublety i tryplety jakby zrywała jabłka z niskiego drzewka.
1
@FcPortoFan1999 Dzisiaj i w europejskich pucharach, proszę Pana.
1
@fart Tacy jesteście cwani? Rakowowi się podkładać, żeby Lechowi dowalić?
2
Jeśli dziś już w 3 meczu z rzędu z Atletico, Hansi Flick nie pokona swojego rywala, to wtedy...
... sami wiecie co. Termin - kwiecień.
4
Dzisiaj przechodziłem deptakiem w Poznaniu a z daleka słyszę rwetes, galimatias i widzę biało-czerwone flagi. Okazało się, że to Krucjata Różańcowa za Ojczyznę.
Frekwencja niska, średnia wieku wysoka.
Ot, taki lokalny koloryt.
0
@maroon No właśnie, nasz szanowny element mnie upokorzył swoją tolerancją i teraz możesz mi dowalić
0
@Criss18Barca Nie ukrywam, że to zjawisko mnie niepokoi i przywołuje lata 90-te, jednak obawiam się, że w niebezpieczniejszej dla nas wersji.
11
Sytuacja w tabeli jest jasna - jeśli Barca wygra, to będzie miała na Realem tyle punktów przewagi, ile punktów zdobył Real w meczu, w którym wygrał i osiągnął nad Barcą przewagę w tabeli będącą wielokrotnością obecnej wartości przewagi Realu nad Barcą, która będzie tą samą wartością przewagi Barcy nad Realem jaka jest udziałem Realu nad Barcą w chwili obecnej.
Mam nadzieję, że jest to oczywiste dla wszystkich.
0
@BorzyKrzys Brzmi to bardzo obiecująco - gratuluję skoczności : )