Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon A kryzys to zwłoki? No chyba nie.
0
@Fantastyczny Chłopiec Ja nic nie pisałem o dziennikarce, to jest wątek poboczny. Wpis główny jest o czym innym, a Ty kompletnie się nie odnosisz do niego, a tam Mentzen kompromituje się na całego - nie prowokowany szyje równo z pisowcami antydemokratyczną narrację.
Broni dorobku pisowskiego polegającego na łamaniu prawa w Polsce. I to nie od dzisiaj, bo Konfa nabiera wody w usta co do pisowskiego łamania prawa od lat, więc nie fantazjuj, że to z okazji wyborów.
Dziennikarka to bonus - fajnie obnażający jego butę.
Nie wiem czy wiesz ale stosujesz metody Kurskiego z TVP (jak widzę z Twojej identyfikacji ze Sławkiem bliskie Twemu sercu), że jak ktoś zada niewygodne pytanie, to jedziemy z Wehrmahtem, czyli atakiem personalnym.
Nie odnoszę się do Trzaskowskiego, bo jego zmiany poglądów, to tylko i wyłącznie strategia nawinięcia na wędkę paru prawicowców - słabe to, ale na pewno tymczasowe. Antydemokratyczność i przyzwalanie na łamanie prawa to u Mentzena codzienność, a nie strategia na wybory.
0
@RafiVeB Nie porównuj rasizmu i homofobiami Mentzena z obietnicami dla naiwnych. Tylko naiwniaki wierzą w obietnice wyborcze.
0
@maroon Ciekawe na jakiej podstawie tak twierdzisz?
2
@wojopancer To ja politycznie, 1 komisja śledcza, "lub czasopisma" i demontaż państwa komunistycznego. SLD na marginesie, a władzę przejmuje duopol PiS PO, który trwa do dziś..
0
@RafiVeB 5 Mentzena jest czymś niedopuszczalnym w sferze publicznej.
Można nie rządzić, a powiedzieć, że Hitler to anioł i czeka za to dyskwalifikacja.
Zatem Twój to argumentowania jest wadliwy
0
@Recha_0684 Jest różnica między całą Republiką a jedną dziennikarką.
Poza tym wydawało mi się, że pytanie o źródło finansowania armii było ciekawe.
Mi wystarczy - Mentzen został fajnie obnażony.
Patrz, że ja nigdy wcześniej nie słyszałem odpowiedzi Mentzena na te pytania, to takie wyjaśnienie rodem z 5c w podstawówce. I dalej nie znam odpowiedzi.
0
@Ls0811 Wyżej polajkowałeś coś takiego:
"to już nie można skrytykować obecnej władzy, nie będąc pisowcem?"Pomijam fakt, że kolega wyżej nie zrozumiał wymowy mojego wpisu, Ty sam krytykujesz to co polajkowałeś wyżej - różnica jest taka, że tamtem wpis dotyczył Twoje bożka Mentzena.
To już nie można skrytykować Mentzena bez wpisywania się w trend jazdy po Mentzenie?
Wysiliłem się, obejrzałem dużo materiału i twój idol jedzie merytoryka na poziomie pisowskim. I to co Mentzen mówi nie jest kłamstwem goebbelsowskiej propagandy, ale faktycznym stanem umysłu tego karierowicza.
To nie propaganda każe mu być aroganckim bufonem, to jego wybór. To nie propaganda każe mu wychwalać Dudę, to jego wybór.
0
@Fantastyczny Chłopiec Niestety wypaczasz sens moich wpisów.
Dziennikarka zadała pytanie, a Mentzen się skompromitował. Tyle.
Te Twoje dopiski typu "kozacka" pokazują Twój brak dystansu. Nie piszę o "super rzetelnej dziennikarce, tylko zwykły pytaniu" i żałosnym zachowaniu Mentzena.
Nie wiem, dlaczego reagujesz, jakbyś był jego synem, któremu zapisał spadek.
nabierz dystansu.
2
@Fantastyczny Chłopiec Nigdy nie byłem wyborcą SLD i za ich rządów TVP była na poziomie, więc daruj sobie usilne próby wiązania moich ocen z sympatiami.
Nie wszyscy mają tak prymitywne kryteria oceny rzeczywistości.
1
@Fantastyczny Chłopiec Tak, tak, dziennikarka zła, bo Mentzenowi zadała niewłaściwe pytania. Oj chłopie, opamiętaj się - brzmi to jak z usta kacyka z PZPR-u.
Uwielbiam odwracanie kota ogonem - kandydat, który ma obowiązek pokazać klasę i spokojnie może zbyć pytanie, zastosować unik, pokazuje arogancję do granic możliwości i "format prezydencki".
Dla mnie Sławomir zachował się prymitywnie i w ogóle mnie to nie zaskoczyło. Bo prymitywnej "5 Mentzena" nie da się wybronić z klasą. Poza tym było pytanie o źródło finansowania armii i ten test tez oblał.
1
@RC28 Ja tylko wyrażam swoja opinię i obserwację, jeśli ludzie typu Mentzen i Duda wygrywają, jest to wg mnie dramat, ale to każdy sam musi rozważyć w swoim sumieniu, jaki wybór jest najlepszy.
W końcu mamy demokrację.
3
@Fantastyczny Chłopiec
PS. Moja ocena nie ma nic wspólnego z nie atakowaniem "moich".
W latach 2005-07 nie krytykowałem TVP, a rządził PiS. A dlaczego? Bo standardy TVP były bardzo przyzwoite. Nie przyklejaj więc moich ocen do sympatii.
1
@Fantastyczny Chłopiec
Nie jest tak źle, ale nie jest też dobrze. TVP jaka istniała do 2015 roku nie istnieje i może nie wrócić.
Co złego jest w pokazaniu kandydata, który unika odpowiadania na pytania - to nie ściek, to problem kandydata. Tu masz obrazek i bez propagandy oceniasz, że Mentzen jest arogancki i nie umie się odnieść do swojej "5" z przeszłości.
Obejrzyj sobie TVP Info i porównaj z czasem, gdzie każde włączenie oznaczało najazd na Tuska, w stylu tępej, siermiężnej propagandy. Tego już nie ma.
Ale standardy są niższe, niż przed 2015 rokim.
2
@Roobo Nie odnoszę się do cytatów, bo nie mam wiedzy. To zdjęcie, musiałbym zobaczyć program na żywo.
Nie rozumiem na kogo widzisz tu atak. Atak przypuścił PiS i TV Republika na Wrzosek, zrobili kampanię hejterską, która trwa od ponad tygodnia.
Teraz różne osoby krytycznie się do tego odnoszą. Mieli wpuścić PiS z tym hejterskim przekazem i zamieszać paski typu 'Wrzosek to diabeł"?
Tak PiS bazowała na cytatach hejterów, których sama zatrudniała, by prowadzili propagandę w najgorszym stylu.
Z jednej rozmowy wysnuć wnioski o atakach oznacza stan Twojego umysłu. Rozumiem, ze chcesz zrównać wszystko ze wszystkim, ale gdy włączasz teraz TVP Info nie masz wściekłych ataków na PiS od rana do wieczora. To już minęło. Jest spokój.
Proporcje i intensywność są nieporównywalne.
3
@Roobo Zakładam, ze to były cytaty z gościa w czasie programu, bo widzę po chronologii.
I kto tu jest zaszczuty? I gdzie tu jest najazd? Chcesz powiedzieć, że jak w TVP gość skrytykuje opozycję to TVP powinna mu tego zakazać?
Jak gościem będzie Mentzen, to będzie jechał po rządzie - opinie gościa, to nie nagonka TVP.
Problem tkwi w skali i częstotliwości. Poza tym wziąłeś nietypowy przykład, bo Wrzosek jest ofiarą szczujni PiSu.
2
@Fantastyczny Chłopiec Czy ja mówię, że ta TVP jest ideałem? Absolutnie nie, ale jest miażdżąco lepiej, mimo wielu wad.
Podziękuj PiSowi - trzeba było nie usuwać dobrych dziennikarzy wtedy
9
@Roobo Miałem okazję obejrzeć TVP Info za nowej władzy kilka razy i ani razu nie było szczujni, agresywnych pasków, najazdu na opozycję.
Wg obiektywnych raportów, są stronniczy w sensie % czasu KO w TVP, przekazu, ale nie jest to chyba nic innego co działo się zawsze po 1989 roku, z wyjątkiem lat 2015-23. Zawsze władza była dominująca w przekazie TVP, to wynika też z faktu, że rządzą, więc to o ich decyzjach się mówi najwięcej.
Poza tym, obecna TVP to twór przejściowy (może jestem naiwny)- PiS tak zniszczył jej reputację, że klasowi dziennikarze nie chca w niej pracować.
I to pokazuje, jak pisowcy realizowali "misję"
4
@Pedri16Future To podpada pod ciężkie zaburzenie.
11
@Roobo To co napisałeś, to klasyka rozumienia demokracji przez Mentzenowców
Nie, nie robili tego legalnie. TVP ma statut, którym ma obowiązek się kierować, a opisuje on cele misji publicznej. To jak pisowcy realizowali tę misję było bezprawiem, jednak KRRiTV nie reagowała, bo również nie spełniała swoich ustawowych zadań.
Sam demokratyczny wybór nie oznacza, że rządy są demokratyczne, co widać było po rządach PiSu.
3
@Wossi61FCB Te rady dotyczyły raczej samej prezydentury, bo Mentzen odnosił się do przyszłości. Tak wynikało z kontekstu.
15
@ProMILs "jeszcze jak Ty w maseczce po domu biegałeś i przyjmowałeś piątą dawkę przypominającą" - Twoja wiedza jest właśnie jak to zdanie, pełna bredni, którymi się chwalisz publicznie.
To uderzające jak Konfederaci w wielu programach TV i radiowych wstrzymują się, żeby pisowskie bezprawie krytykować. I tak od lat
21
Od 2 tygodni słucham z ciekawości, co tam Mentzen ma do powiedzenia i doszedłem do wniosku, że PiS wystawił w tej kampanii dwóch kandydatów.
Sławomir wraz z Dudą ponarzekali sobie na okropne rządy KO. Mentzen stwierdził, że Duda dał mu cenne rady, z których zamierza skorzystać (nie wiem jakie to rady - może jak zdemolować państwo prawa, albo powoływać nielegalnych sędziów) w przyszłości.
Dalej pisowski wojownik w Mentzenie kazał mu powiedzieć, że to KO a nie PiS wyłączył Trybunał, Sąd Najwyższy i TVP.
Czyli reasumując wiemy, że Mentzen ma prawo w dupie, wyszło to co demokraci wiedzą od dawna, czyli Konfederacja to naturalny koalicjant PiSu, stąd wstrzymywanie się z krytyką wobec łamania prawa przez PiS. Rozumiem, że TVPiS oznaczał, że TVP była "włączona" co pokazuje jakie standardy są dla doktora Mentzena wzorem.
Poza tym, zakładam, że skoro to nie PiS wyłączył Trybunał, to nielegalnie powołani sędziowie Mentzenowi nie przeszkadzają, a nawet fakt, że wyroki Trybunału są podejmowanie na zlecenie Nowogrodzkiej, Sławomirowi odpowiada.
Mentzen jest kandydatem antydemokratycznym, a to nakładanie się światopoglądowe z PiSem wręcz ośmiesza go.
4
@PatrychoO Czuć podskórnie syndrom oblężonej twierdzy,
4
@macio_944 Ciekawe, że fanatyzmem jest jak 1 raz na 2 tygodnie, człowiek weźmie w obronę Tuska czy Trzaska, a nie jak 3 razy dziennie pisze na ich temat.
Tacy jak nasz kolega wyżej zakrzywili rzeczywistość całkowicie.
2
@Kai0 Nie wiem kto Cię matmy uczył, ale ja pobierałem nauki od @Luciano99 więc niestety Twój autorytet tam nie sięga
9
Czas pokazał, że Borek jak zawsze w błędzie
0
Polska po 2 meczach ma 3 razy więcej bramek strzelonych niż straconych czyli 3:0.
0
Ten zespół rośnie z minuty na minutę. Jego wielkość pęcznieje w zastraszającym tempie.
2
Teraz ustawić 2 linie po 5 obrońców, na 10 i 16 metrze od bramki nic nam tego nie zabierze