15

@Barcafan2020 Dlaczego? Redakcja może a ja nie? Są równi i równiejsi jak w Orwellu? Słowo "zajebisty", które jest pochodną czasownika "jebać", jest takim samym wulgaryzmem jak słowo na k.
Nic się nie zmieniło.

Mówią to słowniki i poradnie językowe i to jasno.

4

0

@BorzyKrzys Ale czy dałbyś radę doskoczyć w pobliże obręczy? No powiedzmy, chociaż 30 cm od niej?

1

@fart Krzysiek zagra 2 mecze i znowu się połamie na 10 spotkań. Strasznie mu to zdrowie szwankuje.

58

Wiadomo, kurwa. Mam nadzieję, że wulgaryzmy są też dozwolone dla użytkowników forum.

0

@Prorokk O, kolejnemu ręce opadają.
O ile się nie mylę, Zachód sam sprowadzał sobie cynicznie tanią siłę roboczą, bez programów integrowania ich i sam narobił sobie problemów. Chcesz powiedzieć, że ktoś na Zachód został zalany celowo imigrantami? Przez kogo? Krasnoludki?

1

@clyde Niestety ale to nie tak działa. Ludzie w Polsce nie unikają dzieci z powodu biedy, a z wygodnictwa. Nie od dziś wiemy, ze najwięcej rodzin wielodzietnych nie należy wcale do grupy najbogatszych ludzi w Polsce.

Sam znam wiele par i osób, które nie mają żadnego problemu z kasą, mieszkaniem, a dzieci brak, lub dziecko jest ale jedno.

Zatem zwiększysz dostęp do mieszkań, ale nie znaczy to, że będą one zapełnione dziećmi. Wiele osób nie "docenia" jak cywilizacja zachodnia zjada sama siebie od środka.

0

@clyde Nie chodzi o Niemców. Ze świata nie zjadą się tu ludzie, których wybierzemy. To nie tak działa. Będą oni w większości spoza naszej strefy cywilizacyjnej. I nic na to nie poradzisz. Możemy zamknąć szlabany - i co dalej?

5

Portal fcbarca.com wrzuca info o wyniku Realu do przerwy - come on. To juz jest przegięcie, nie wchodzę na to w życiu.

0

@clyde No tak, zapomniałem, że niektórzy nie potrafią myśleć o imigracji inaczej niż obsesyjnie widząc armię Murzynów z dzidami, gotowych do gwałcenia. Już jeden taki mnie obszczał swoim przerażeniem.

Zatem zamknijmy granicę, a za 50 lat, będziemy przykurczonym narodem z 20 milionami z tego 15 mln dziadków.

0

@konrad1661 PS. Pytanie było o imigrantów ogółem. Więc Twój łeb ogarnięty obsesją sam sobie dopisał, to czego ja nie pisałem.

0

@konrad1661 Jesteś kolego zupełnym ignorantem w temacie, Tobie nie ręce opadły ale i mózg sflaczał.
To, że imigranci są potrzebni nie podlega żadnej dyskusji - już dzisiaj jest ich sporo a sami Ukraińcy wypracowują 15 mld złotych, zapewniając ciągłość pracy w niektórych sektorach. Nie słyszałem o licznych gwałtach na Polkach.

Kompletnie nie rozumiesz dynamiki demografii w Polsce. Najlepiej, żebyś nie zabierał głosu, nie znając tematu i skutków braku imigracji, przy makabrycznej dzietności w Polsce.

0

@barcelonaLM Pragnę Cię zasmucić, ale poza Ukraińcami, którzy w sumie nie najgorzej się asymilują, nie ma zbyt wielu nacji, które by się świetnie asymilowały.
A imigracja jest nieunikniona, stąd naturalne będą napięcia społeczne.

Rozwiązanie - rodzić Polaków.
Perspektywa: Polacy wolą psynków

3

@mekston Twoje miejsce jest na notatniku!!!

0

@clyde Nie pytałaś o Afrykanów, tylko imigrantów.

0

@kuz Ale błysnąłeś. Człowiek migruje od prawieków za lepszym życiem, a teraz nagle takich ludzi nie ma. To wszystko spisek.

Ręce opadają.

4

@mekston Nie dość, że Niemiec to jeszcze madryciok. Już nie uratujesz reputacji.

0

@clyde Ciekaw jestem, czy jest tu ktoś na tyle ograniczony by nie chcieć imigrantów?
Przy 1 dziecku na rodzinę, tylko wybitnie ograniczona osoba nie rozumie, ze to konieczność

0

@tomek8756 Wszystko jest do uzgodnienia, niewykluczone, że to tylko kwestia czasu w nowoczesnym, zmieniającym się świecie.

0

@mekston Bulwersuje mnie Twoja buńczuczność. Czyżby niemieckie korzenie? Jak można tak stwierdzić po tym jak awans w LM zawdzięczamy tylko i wyłącznie szczęśliwemu losowaniu?

0

Ale dzisiaj liczę na wpadkę rządowych. W sumie jest ona niemal pewna.

3

Z Wielką radością informuję, że Wielki Bayern z Wiekiej Bawarii zdobył bezcenny punkt w wyjazdowym meczu z Unionem Berlin i powiększył swoją Wielką 8-punktową przewagę nad Leverkusen do 9 punktów. Kolejna okazja by oglądać Wielki Bayern nadarzy się już 29 marca.

0

@JJ77 Miarkuj się nerwusku.

0

Messi - to już leśny dziadek. Dość pan.

0

@michal26 Nie mam pojęcia o jego wiedzy historycznej. Jeśli w samochodzie nie ma silnika, kierownicy, akumulatora, deski rozdzielczej i kół, to bagażnik na dachu czy lśniąca karoseria nie robią różnicy.

10

@lukkobe To samo pomyślałem, bo to dyskretne, acz znaczące muśnięcie piłki przez Lewego, uniemożliwiło jakąkolwiek interwencję. Nie można obniżać oceny za rykoszety itp.

1

@michal26
1. Zagłosuję na Trzaskowskiego
2. Brak charyzmy (nijakość), marny format polityczny - jeden z wielu polityków, nie odznaczający się niczym szczególnym - mężem stanu to on nie będzie
3. Na 200% nie zagłosuję na Nawrockiego - katastrofalny wręcz nieudacznik, zerowa sprawność w kontaktach z mediami, dramatyczna komunikatywność, reprezentowanie obozu, który uważam za patologiczny (złodziejstwo, makabryczny poziom nepotyzmu, karierowiczostwa i afer) i wysoce szkodliwy dla Polski i Polaków
4. Absolutnie nie jestem wskazać żadnej pozytywnej cechy Nawrockiego, (u tragicznego pod wieloma względami Dudy wskazałby prezencję)

1

@blakkudium Cieszę się, że nie umknęło Twojej uwadze, to doniosłe dla Wielkiego Bayernu wydarzenie.

0

@Ojciec5tkidzieci Jesteś niesłychany, przecież ostatnio ustaliliśmy, że uważam, że błędnie zastosował frazeologizm (od samego początku tak uważam), ale znowu Ci się coś zresetowało? Błędnie ale wg mojej teorii z rozmysłem a nie z niewiedzy (Ty tego nie bierzesz pod uwagę - co zauważam po raz n-ty).

Niesamowite, jak z Tobą trzeba 8 razy ustalać to samo, a potem znowu przerabiamy Dzień Świstaka.
Ale widocznie udajesz, że nie pamiętasz, bo lubisz ze mną pogawędzić. No a skoro tak lubisz moje towarzystwo, to będę Ci go chętnie dotrzymywał na forum.

0

@heniusss Pewnie więcej jest wydatków, ale różnica wyjdzie na spory plus.
Poza tym wyobrażasz sobie jak funkcjonowałyby sklepy i komunikacja miejska, oraz budowlanka (a pewnie i inne branże) bez Ukraińców.
Tu nie chodzi tylko o kasę ale ciągłość funkcjonowania w różnych sektorach gospodarki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?