Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Stworzyliśmy na LR raka, który zaatakował całą stronę. Te toksyny musiały tak zadziałać w końcu.
0
@IronMan43 Wszystko zależy właśnie od jakości krytyki i stopnia bycia anty. Jest podejście konstruktywne i jest podejście destruktywne.
0
@Ls0811 No widzisz, ja właśnie uciekam od skostniałego i jałowego toku myślenia, typu "a myśmy, a wyście", czyli przerzucania się kto podpisał to, a kto sprowadzał ruski węgiel.
A Ty nie dość, że to robisz, to jeszcze uważasz to za przejaw własnego "błysku".
Nie nadążam za tym tokiem wyciągania wniosków.
0
@AlexDark00 Otwarcie nie, on jest na to zbyt sprytny. Od tego ma armie troli i sekretne sposoby oddziaływania na społeczeństwo. A w Rumunii tego kandydata z kapelusza o szalonych poglądach popierał Watykan? No chyba nie.
0
@marcin62 Ja nie o tym piszę - nie musisz być prorosyjski by działać na korzyść Rosji.
0
@Ojciec5tkidzieci To nie jest mój tok rozumowania. To jest Twój tok rozumowania, ja pisałem o czymś zupełnie innym.
0
@FcPortoFan1999 Zawsze partiom, które destabilizują porządek demokratyczny, albo mają takie założenia. Plus wszystkim zapalonym antyeuropejczykom
4
Moim zdaniem ludzie zupełnie mijają się z sednem, pisząc o tym, która partia jest prorosyjska. I stąd jakieś bezcelowe i bezsensowne przerzucanie się zarzutami.
Najlepszym wyznacznikiem jest przyjrzeć się, którym poglądom w Polsce kibicuje Putin i jego świta i wtedy mamy niepodważalną wskazówkę na które 2 partie na pewno nie głosować.
0
@sendesara Cieszę się, że byłem częścią tej dyskusji, z wyraźnym stanowiskiem przeciw sprzedaży. Ale co @michal26 aktywował LR, to jego.
1
@Roobo W jaki sposób pogwałcono prawa wyborcze?
Sąd Konstytucyjny ma prawo podjąć taką decyzję. A z tego co wiem jego skład jest legalny, w przeciwieństwie do wielu instytucji w Polsce.
Wybór tego radykalnego kandydata, był wspierany przy udziale wielu fejkowych kont zagranicznych, BOT-ów i nie ma źródeł finansowania tego typa.
Swoją drogą wzrusza Twoja niezmienna słabość do wszelkiej maści oszołomów, typów spod ciemnej gwiazdy, nieprzejrzystości procesów wyborczych, milczenie w przypadku niszczenia instytucji w Polsce.
Martwisz się Rumunami, ale ile razy wyrażałeś troskę o sposób wyboru członków Trybunału w Polsce, ich wydawanie wyroków na rozkaz Nowogrodzkiej.
Ciebie cieszyłoby zwycięstwo w Rumunii kandydata z 5% poparciem, który nagle urósł przy pomocy nie wiadomo kogo (choć raczej wiadomo) bez kasy przy duszy.
Ty jesteś demokratą, czy jakimś ukrytym rusofilskim człowiekiem bez szacunku do żadnych wartości?
2
@Roobo Zadajesz sobie sprawę z bzdurności swojego komentarza?
Rozumiesz co to jest praworządność? Rozumiesz czym się różni sytuacja w Polsce od tej w Rumunii? Ty chłopie chyba nic nie kapujesz z tego świata.
1
@Kgorecki2500 Ja bym skorygował "lud" na "ciemnogród", ale to już wg własnego upodobania. Z tego co czytałem i słuchałem w Rumunii poziom ingerencji Rosjan w wybory był na bezprecedensową skalę, a ten kandydat każe zadawać pytania o stan demokracji w niektórych państwach europejskich i granice tolerancji wobec kandydatów.
Zresztą, to Rumunia ...
1
Wiosna się zaczęła:
Jak informuje portal grodzisk.naszemiasto.pl, do wypadku doszło w niedzielę po godzinie 12. Pomiędzy miejscowościami Łęki Wielkie i Wolkowo motocyklista uderzył
w drzewo. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pomimo przeprowadzonej resuscytacji krążeniowo-oddechowej życia 29-letniego mężczyzny nie udało się uratować
0
Nie ukrywam, że olewam dziś te marne widowiska piłkarskie, po to by obejrzeć hitowe starcie NBA, Thunder - Denver.
Przy okazji przypominam, że Wieki Bayern jest liderem Bundesligi a Wielka Barca Wielkiego Niemca Hansiego Flicka liderem La Ligi.
3
@Kluivert_P O to chodzi, nawet ktoś niekoniecznie zaprzyjaźniony umiera i człowiek nie może dojść do siebie, a co dopiero gdy dotyczy kogoś komu regularnie powierzasz swoje zdrowie.
1
@UriBoyka Nie, proszę nie przeszkadzać, bo teraz pilnuję, by Raków zgubił punkty w Gliwicach, i Lech mógł się oderwać w tabeli. Będę rzucać zaklęcia.
1
@FCBparasiempre A niech cisną. Wielki Bayern jest nie do ruszenia.
4
Z przyjemnością informuję, że świadom swojej wielkiej przewagi w lidze Wielki Bayern Monachium wspaniałomyślnie podarował walczącym o utrzymanie gościom z Bochum 3 punkty przegrywając 2:3. Będąc dominatorem, jednocześnie powiększył swoją przewagę w lidze, bowiem Leverkusen, też przegrało ale wyżej.
2
@8stoichkov8 Będą rotacje a to najlepszy pomysł. Mogą zagrać Casado, Torres, Araujo, Martin, Olmo.
0
@NeroTFP1 Ale 1 z ilu najpiękniejszych? 5, 15, 100? Bo nie wiem jaką przyjąć skalę podziwu.
0
@Bernard777 Nie kłam. Bayern z łatwością remisuje i powiększa przewagę nad Leverkusen o 1 punkt
4
@LOPEZ16 "Że takie nuty bujają ludzi to ja nie wiem" - widzisz, ja to samo mógłbym powiedzieć o całym rapie. Dla mnie to festiwal beztalencia, jazgotu i makabrycznych tekstów.
1
Komentarz usunięty
0
Jutro kolejny mecz o przetrwanie Flicka. Musi odkupić winy po stresującym dla kibiców meczu z Benficą. Nie ma mowy o wpadce, w przeciwnym razie kwietniowy termin zwolnienia może się niebezpiecznie przesunąć.
1
@BorzyKrzys Krzysiu, widzę że masz ambicję zostać Tonym Halikiem LR
0
@Cule2013 Ty lepiej szukaj TV i wsłuchaj się w słowa naszego męża stanu.
5
Przemawia właśnie Słońce Narodu, najwybitniejsza postać polskiej polityki tego wieku i zresztą każdego innego, lider, charyzmatyczny demokrata, latarnia morska w ciemnościach oceanu - premier, ba nadpremier, Donald Tusk.
1
@Safrani ja wiem, że jesteśmy przyzwyczajeni do rynsztokowego poziomu wielu konserwatywnych użytkowników, ale czasami nawet ta wiedza nie wystarcza, żeby powstrzymać się od komentarza.
I to jest klasyczna wymiana: fakt vs umysłowa sraczka
1
@Mitch_Atleta To błysnąłeś komentarzem - to chyba ten słynny potencjał intelektualny konserwatystów
0
@Roobo To jest miasto bogatych ludzi, a to co Tobie wydaje się taaaaaaaaaaaaaakie ważne, dla nich może przejść niezauważenie.
Część tych inwestycji jest źle zrealizowana, ale być może stanowi to marginalny ułamek w stosunku do całości kasy wydawanej przez Warszawę.