Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Czyli dużo wskazuje na to, że w 2026 roku zagra ma mundialu trzech tenorów:
Messi, Modrić i CR7.
Oby, oby, piękny to byłby akord na zakończenie wspaniałych karier tych wielkich zawodników.
1
@icmmii Flick do pierwszej wpadki. A potem ratować co się da.
0
Gdzieś przeczytałem, że ponoć Laporta chce przedłużyć kontrakt z Hansim Flickiem.
Straszny pomysł - ja pod pewnymi warunkami nie zwolniłbym go, a Laporta szykuje przedłużenie.
0
@maroon Używanie słowa dziadek to przykład ejdżyzmu - zachowuj się młokosie.
2
Szczęśliwego Nowego Roku!
0
Pamiętajcie, bycie gejem nie zwalnia z uczesnictwa w lekcjach WF-u.
0
@clyde Czyli Francja Cię nie interesuje, a interesowanie się Francją jest kluczowe by zrozumieć dlaczego nie mogli udzielić pomocy.
Jeśli nie interesują Cię fakty i okoliczności, tylko nawalanie we Francuzów czy Angoli dla zasady, to dyskusja nie ma żadnego sensu.
Jakie to wielkie odkrycie, że świat z reguły nie pomaga atakowanym.
1
@clyde Zdrada? A widziałaś jak sprawnie Francuzi bronili się przed Niemcami? A widziałaś jak Brytyjczycy z trudem odpierali ataki Niemców.
Dlaczego nie bierzesz od uwagę tego, że Francuzi byli wykrwawieni po 1 wojnie swiatowej?
Sensowna pomoc Polsce w wykonaniu Francuzów czy Brytyjczyków to utopia.
0
@jacobFCB Widać u Ciebie antylewicowy przechył - chyba zapomniałeś co pisowskie baby fundowały kobietom czyli zakaz aborcji, tzn takie przepisy, by lekarze straszeni byli karami za aborcję.
0
@jacobFCB Niekoniecznie najgorsza, jest bardzo wyrazista.
Senyszyn zawsze miała pazur, a Ty możesz tę wypowiedź zrozumieć tak jak zrozumiałeś, jednak można spojrzeć na to z innej strony, czyli przytyk do zakazu aborcji jaki do niedawna był forsowany przez konserwatystów.
Przecież nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby odbierać te wypowiedź jako pochwałę migracyjnego gwałtu, z fajnym rozwiązaniem, więc to nie problem.
No chyba, że Seneszyn gdzieś stwierdziła, że gwałty imigrantów to nie problem, to wtedy nie mam pytań.
0
Real jak gra to widać tę lekkość, ten sznyt. Piłka płynie po murawie, podobnie jak zawodnicy. Akcje są tkane poetycko.
Barca raczej zamęcza rywali, wszystko takie kwadratowe, męczące, powolne, bez dynamiki.
To są te detale.
6
Przy golu Modricia ewidentnie bramkarz zagrał piłkę ręką, zatem Real znowu ma podstawy skarżyć się na brak podyktowanego karnego.
0
@FCBparasiempre Ależ skąd, gole madrycioków są zawsze ze spalonego.
Zapamiętaj raz na zawsze, to spalony wędruje za zawodnikiem Realu.
50
Dla mnie Modrić był na ewidentnym spalonym.
3
@Pingwinek Czasem trudno wyczytać sarkazm, a jeszcze jak się kogoś nie zna.
Pamiętaj ja tu jestem wyzywany od fanatyków Tuska, fanatyków Trzaskowskiego, silnych razem, fanatyków antypisu itp. Nie ma uzasadnienia dla mojego fanatyzmu, ale konserwatyści już tak mają, że nie myślą a nazywają
5
@goldmetaxa Nie da się grać wszystkich meczów na 100%, kiedy czeka cię maraton spotkań co 3 dni. Niektóre mecz trzeba rozegrać zmiennikami i to w trybie ekonomicznym.
1
Jak się porównuje motorykę Doncicia i LeBrona, można odnieść wrażenie, że Luca jest 10 lat starszy.
12
Wszystko jasne, kolejność prawidłowa, bo ręka Garcii doprowadziła do spalonego zawodnika Las Palmas.
Wiemy to z teorii względności Einsteina.
2
Yamal zagrał przez 10-15 minut na poziomie swojego potencjału i wyglądało to piorunująco. Jeśli w przyszłości, jako ukształtowany facet, będzie tak zasuwał całe mecze, będzie terroryzował obrońców rywali w stylu największych skrzydłowych w historii.
8
Garcia ro wiecznie tykająca bomba zegarowa.
3
@norbi77 Co za pozbawiona godności kukła
0
Kiedy tak ostatnio było, że Barca w lutym była w grze na wszystkich frontach?
9
Dziś Flick ledwo, ledwo uchronił się przed zwolnieniem.
4
Nie da się wygrywać wszystkich meczów po 4:0. Barca zagrała na ograniczonej intensywności, a w 1 połowie wręcz na zaciągniętym hamulcu i bardzo dobrze, bo fajerwerki trzeba zachować na mecze o innej wadze.
Rotacje zrobione, wielu piłkarzy będzie świeżych przez ważnymi potyczkami, lider obroniony i szafa gra.
Wieczór na plus a perspektywy niezłe.
2
W 90% gol należy do Lewego. Zabrał na wycieczkę pod linię boczną obrońcę i Ferran dopełnił formalności.
27
La Rambla nie wie, ze od tego weekendu spalony sprawdzany jest przy monitorze przez głównego sędziego za pomocą wiązki laserowej w oczach?
0
Barca nie ma Realu w tabeli przed sobą i straciła motywację.
0
@partymaker Proszę ochłonąć, nie panikować i poczekać 25 minut na gola Lewego.
2
@Cule2013 Cebulowe
6
Xavi is back. Już 2 mecz z rzędu obecność czarodzieja trenerki aż przenika widza.
Nudno, schematycznie, anemicznie, bez pomysłu, bez polotu.
Znowu chipsy z sosem czosnkowym ratują wieczór.