1

@Commando Nie używaj słowa intelekt - Twój oryginalny wpis w tym wątku, brzmi tak samo jak przekaz dnia, który się nalewa chochlą do głów wyznawców Jarosława z Nowogrockiej.

Jak użyjesz intelektu i wyrzucisz z siebie coś co nosi znamiona przemyśleń, koniecznie daj mi znać.

0

@gaucho104 Ale bajdurzysz. Ceny żywności za PiSu wzrosły drastycznie we wszystkich kategoriach produktów.
Obecnie są to wybrane produkty, i niemal zawsze związane z niedoborami danego składnika na rynku, jak kakao, pomarańcze czy jajka.

0

@Kondziubarca @Miszak Panowie, Wasze komentarze są dla Was kompromitujące.
Już ponad 2 lata temu była zapowiedź drastycznych wzrostów cen kakao i tym samym czekolad i słodyczy wszelkiej maści.

Niestety takie Wasze myślenie chłopskiego rozuma, przywódeczkowe.
Liczę, że w życiu jeszcze się dacie radę otrząsnąć z tego amoku.

2

@arasz1819 Ja miałem 50 złotych za prąd za 2 miesiące, a teraz wesoły Tusk przysłał mi 5400 za 2 tygodnie.

2

@MesQueUnClub_87 Śmierdzi fejurem na odległość, ewentualnie nie znamy wszystkich szczegółów. Przecież czynsze i rachunki za prąd normalnie nie rosną o 150%.

0

@Commando Czyli jak Ty wypisujesz bzdury to domniemana wesołość i optymizm, a jak wypomina się Tobie słusznie fanatyzm i dziecinną wiedzę to zgorzknienie.
Brawo - taki jak Ty wszystko sobie wytłumaczy. Ile merytoryki w Twoich wpisach.
Aż serce robi, a zgorzknienie zamienia się w Milkę Oreo.

2

@Commando Podziwiam zdolności analityczne, z wiedzą z przedszkola idziesz przed świat.

1

@Commando Fanatyzm - gdy uderza do głowy zbyt mocno i wszystko się kojarzy.

0

@Miszak Możesz na wakacjach posiedzieć w Trumpowym tyłku. Prawie jak na Malediwach.Dajesz lizusie.

0

@Miszak Towarzyszu, w której dupci Ci wygodniej: Kaczyńskiego czy Trumpa?

1

@Cule2013 Dziś słuchałem audycji, w której szeroko omawiano przestępczość, gangi i użycie broni palnej oraz granatów w Szwecji. Trzymajmy kciuki za twarda politykę naszych polityków w sprawie imigracji, tzn. kontrolowanie kogo wpuszczamy i bezwzględne wydalanie przestępców

0

@Cule2013 Ale jak możecie tak do rana, to znaczy, że Twoja teza o białych miłych bałwankach legła w gruzach, a w zasadzie się roztopiła

3

@FCB_dimiC Protezy trzymają się dzielnie.

2

Ale nasypało śniegu w Poznaniu. Rewelacyjnie chodzi się po takim miękkim puchu.
Chciałem ulepić bałwana, ale stwierdziłem, że już za dużo tych bałwanów naszym pięknym kraju.

0

@BorzyKrzys Dzięki Poznaniaku rodaku za pamięć, he he

4

@Mitch_Atleta My ułomni nie podpisujemy się pod wysrywami prześladowanego śmietanką TVN-u konserwatysty - szok i niedowierzanie.
To naprawdę dziwne, że inteligentni ludzie, światek kultury i sztuki wysokiej, nie trzyma z zakapiorami niszczącymi praworządność i demokrację. Że PiS i Konfa to nie ich bajka- nie idzie w to uwierzyć.

Przypominasz mi PRL-owskich dygnitarzy, którzy tworzyli własną zacofaną elitę dla ubogich, gdzie sztuka musiała służyć państwu.

Otóż ten makabryczny tok myślenia i zniewolenia już nie obowiązuje.
O to walczyli Polacy, by była wolność słowa, wolność tworzenia własnych śmietanek towarzyskich i wolność wyrażania się przeciw komu sie uważa za stosowne.

Jak ktoś krytykował SG, to też ma do tego prawo - mamy wolność.
Poza tym, plucie na kogoś a krytyka to 2 różne rzeczy.
A wybitna reżyser może kręcić sobie film o czy jej się żywnie podoba.
To, że Ty to nazywasz "promocją nielegalnych migrantów" świadczy o twoich wielkich ograniczeniach. Jesteś jak przeklejony z aparatu partyjnego PZPR do tych czasów. I prze takimi jak Ty trzeba bronic demokracji, co chętnie robię.

1

Komentarz usunięty

2

@TheNekro94 W razie czego mamy alternatywne elity - w stylu pisowskim, na poziomie wpisu naszego Atlety. Aż ciarki przerażenia przeszły po karku.

1

Komentarz usunięty

4

Komentarz usunięty

0

@PatrykBarca Ciii, Bayern tam gra dla zmyłki

0

Wielki Bayern prowadzi 1:0 do przerwy po wielkim golu wielkiego Olise.
Sam mecz oczywiście wielki.

1

Od 21 zachowujcie się ciszej bo oglądam Wielki Bayern z kraju Wielkich Niemców.
I nie piszcie do mnie.
Tak w ogóle to odpalcie Bayern i podziwiajcie.

0

@Polaco9 Ja nie różnicuję tych powieści ani nie wyróżniam. Uwielbiam je wszystkie. Ale jest jeden motyw w niemal każdej nich, gdy Lem wchodzi w skórę bohatera i pod pretekstem rozważań prowadzonych przez postać, serwuje wielostronicowy monolog na temat np. przyszłości. Wizjoner

2

@Jakchcesz Napisz, że Mentzen to ukryty pisowiec. Pisfederata. Skalaj jakoś Konfederację - to trigeruje ich elektorat.

Te książki to nie- zbyt salonowo się zrobiło, a powinno być swojsko

6

Mnie zastanawia gdzie trzymał palec wskazujący, wypowiadając te słowa.

4

@Pawlak1992 Mógłbym wybrać cokolwiek z uniwersum Lema. To jedyny autor po przeczytaniu lektur którego rozsadziło mi czachę. Nie czytałem żadnej innej prozy, która byłoby takim wyzwaniem intelektualnym.

Poza tym doceniam oryginalność Haruki Murakamiego - i w tym przypadku nie wskażę jednej książki, ponieważ cała twórczość jest imponująca.

0

@Recha_0684 Typowe stwierdzenie o "wiedzy mojszej" w temacie. Po prostu kiedy widać, że nie masz pojęcia o stanowisku naukowym, kończę rozmowę.
Jest pewien poziom wiedzy, który dyskwalifikuje z dyskusji.

Takiej argumentacji używają ludzie od teorii spiskowych, z brakami w wiedzy, bo za atakiem na osobę można schować ignorancję

Pokażę Ci jak z mojej perspektywy wygląda ta rozmowa:
Ty: stolicą Polski jest Kraków
Ja: Nie dyskutuję ze stanowiskiem antynaukowym, bo nie jesteś w temacie
Ty: Oczywiście twoja prawda jest twojsza.

I czy ostanie zdanie zmienia fakt, ze spec od Krakowa reprezentuje stanowisko antynaukowe? Nie.

0

@Pedri16Future Swoje robi, latka lecą, fizycznie już nie to, ale bramki wpadają aż miło.

1

@Marlon85 xG tylko potwierdza to co przytomny kibic widział na ekranie.
Widać kolega musiał być mocno wczorajszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?