Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@Mezocyklon87 To może przestańmy całkowicie rodzic nowych Polaków, adoptujmy pieski i wtedy może te pieski będą pracować zamiast migrantów
4
@MOLESTA To nie poziom na Barcę. Braki jakościowe, mentalne, nieregularność itp. itd.
0
@lukas992 Standardowo to Ty nie wiele widzisz. Twój wpis jest takim przekrętem rzeczywistości, że nie mam się do tego jak odnieść.
Zawsze to samo. Konserwatysta w akcji, czyli kłamiemy, kłamiemy i kłamiemy.
0
@PatrykBarca Wczoraj akurat najważniejszy był wynik i daje on Bayernowi komfortową 8-punktową przewagę na Leverkusen, zatem to Bayer jest przegranym tego meczu.
Inna sprawa, że z taką grą w LM nie mają czego szukać. Prawdę mówiąc, grają znacznie gorzej niż w rundzie jesiennej. Ten zespół za Kompany'ego się nie rozwija.
0
@lukas992 Niestety, konserwatyści dają ciągle amunicję. Nie zauważyłem, żeby dewastacja prawa w Polsce ustąpiła więc wszelka ostra krytyka antydemokratów jest uzasadniona. To Wy jesteście problemem, nie ja
39
To, że pyskaty Anglik dopiero teraz dorobił się czerwieni dopiera zakrawa na żart.
Ale może skończy się pobłażanie dla wiecznie niewinnych i uciśnionych z Madrytu.
5
@arasz1819 Np. w sprawie CPK. Tusk idzie z tym dalej, ale i tak to nie ma znaczenia, bo chciał uwalić, więc to znaczy, że nie idzie, albo idzie ale to sie nie liczy.
Ostatnio z jedna gwiazd po prawicy, żądała abym statystycznie udowodnił, że za PiSu inflacja była wyższa niż obecnie. Sam nie chciał sprawdzić danych za lata 2020-24, tylko żądał, żebym to ja je przedstawił.
Żeby typy miały tyle rozsądku co kreatywności w obchodzeniu rozumu.
2
Mędrcy z La Rambli orzekli, że dwumecz z City będzie Real kosztować i mieli rację.
Polać Mędrcom z La Rambli!
5
@TheNekro94 Jakbym czytał ich rozmowy ze mną.
Jedno Twoje pytanie zapoczątkowało paradę wtórnych analfabetów. Zupełnie jakby w ich głowach aktywował się program o określonym numerze.
2
Flick do poniedziałku! Brak wygranej w poniedziałek = zwolnienie.
Już i tak zbyt dużo szans dostał. Albo udowodni, ze ma dużo Niemca w Niemcu, albo żegnamy.
0
Z przyjemnością oświadczam, że dziś Bayern wybił Leverkusen futbol z głowy i bohaterskim remisem zapewnił sobie utrzymanie 8-punktowej przewagi nad Leverkusen.
1
@kamyk_23 No życie, życie. Ostatnio też miałem poważną stratę w rodzinie. Trudno się pogodzić, ale śmierć nie wybiera.
1
A teraz La Rambla przełącza na mecz Bayer -Bayern i dołącza do mojego kibicowania Bawarczykom.
7
Dzielna Osasuno - Dzię-ku-jemy!
Kibice FC Barcelona
3
Dojechać tych w białych koszulkach. Nazwy nie pamiętam.
0
Osasuna to nie ogórki z Premier League. To trzeba wybiegać.
0
@partymaker Co to za komentarz - to z głowy czy z duuuuuuuuuuuuuuuuuupy?
1
@blakkudium Dzięki za info, mój Bayern ma to wygrać!
9
Gol Budimira, tzn. liga Negreiry
0
Właśnie włączyłem
1
Tragiczny mecz Lecha momentami. Jak to możliwe, że Raków gra tragicznie z każdym zespołem, przyjeżdża do Poznania i Lech jest kompletnie bezradny.
I to po raz kolejny przeciw Papszunowi.
0
@PatrykBarca Przepraszam, to miał być inny Patry.Pomyłka
1
@Ls0811 @tristan87 @PatrykBarca @Wojciech123 @Xaviball
Wasza wybiórcza nadgorliwość jest żenująco-śmieszna. Dlaczego słowem nie zająkniecie się o naprawdę zhańbionym nazwisku Dudy, który dewastował prawo i instytucje w ramię z pisowcami? A potem w nagrodę Wam podobni dali mu 2 kadencję.
Po pierwsze, Szatan jest niezależną osobą, a nie posłanką PO. Zatem nie jest ona niczyim nazwiskiem
Po drugie, w Polsce każdy ma prawo wyrażać swoją opinię - została podana do sądu i sąd ją uwolnił od zarzutów
Po trzecie, najważniejsze, Szatan przeprosiła, czyli zrobiła coś na co nie byłoby stać żadnego z Was. Pokazała klasę. Uniewinnienie i przeprosiny od samej siebie załatwiają temat.
Po czwarte, przestańcie żreć ten pseudopatriotyczny owies, bo Wam odwala dokumentnie. Nie każdy patrzy na życie Waszymi smutnymi kryteriami
3
@MesQueUnClub96 Naprawdę Ci to dziwi? Populizm i tanie recepty na poprawę życia działają od zawsze, a zwłaszcza gdy naród jest umęczony życiem, biedą, problemami.
A Niemcy byli upokorzeni po 1 WŚ, więc można było zagrać na nucie godnościowej.
Pokażesz sprawczość, decyzyjność, rzucisz trochę kasą, albo dasz nadzieję i ludzie są kupieni.
0
Po takiej długiej przerwie, niech czasem zawodnicy Barcy nie wchodzą w najbliższy mecz przez 70 minut.
0
@gaucho104 "nie było tanioszki ale aż tak ceny nie podskakiwały"
zatem łżesz na całego.
Za PiSu skokowo rosły ceny niemal wszystko, teraz są to wybrane produkty ze względu na niedobory na rynku. To się zdarza wszędzie, W Japonii np. ryż rok do roku podrożał o 80%.
Danych nie podaję, bo nie zamierzam udzielać korepetycji online. Jeśli nie wiesz co się działo w latach 2020-24, tzn. że nie mając bladego pojęcia o temacie, farmazonisz na całego. Sprawdź sobie dane sam leniu, są wszędzie
0
@KrychaFCB Równie błyskotliwie możesz twierdzić, że świat pompuje kasę Chinom, które będą mogły zaatakować Tajwan. To co robisz, to bezcelowe i niezrozumiałe dorabianie "faktów" do rzeczywistości. A potem konserwa najbardziej miałczy, że energia droga, tym razem dopisując kolejny absurd, że "uśmiechnięci tak rządzą"
I tak potwornie dopompowana finansowo jest ta Rosja przez Zachód, że przez 3 lata, wyrywa Ukrainie jakieś marne skrawki ziemi, nie będąc zdolną do pokonania Ukraińców.
0
@gaucho104 Ale to Ty kłamiesz co do faktów podwyżek, a ja trzymam się faktów.
Inflacja szalała za rządów PiSu. Są twarde dane, które to potwierdzają.
Zawsze mnie fascynują fanatycy Twojego pokroju, którzy dyskutują kłamiąc, gdy mają podane wszędzie na tacy dane.
To nie jest dyskusja czy czerwony jest ładniejszy od zielonego. Sprawdź sobie dane, bo wychodzisz na totalnego nieuka.
I kolejne pudło, nawet nie głosowałem na KO. Co zdanie to kłamiesz. Czy można aż tak się mylić we wszystkim? I Ty masz prawa wyborcze - smutne.
0
@Commando Szydło i Pawłowicz to towar wprost dla Ciebie. Też proste, rozpisane przez Jarosława rozumowanie, też nienawiść do uśmiechu, też obsesja na punkcie Tuska.
Wasz trójkąt byłby niezapomniany i bardzo zgrany.