Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tylko żeby Pedri bramek nie pomylił
1
@sevs Czytałem w latach 90-tych i podobał mi się, ale dziś już chyba nie byłbym w stanie go czytać. Szału nie ma w tych jego książkach.
44
Z moich obliczeń wychodzi, że jeśli wygramy wszystkie mecze do końca sezonu, zdobędziemy mistrzostwo ligi, puchar Króla i LM.
0
@barcelonaLM Ta część wpisu do drugiego kolegi to już malkontenctwo w stylu "nadciąga koniec świata". Trudno z czymś takim dyskutować.
0
@barcelonaLM Jak tak się czyta wpisy w Twoim stylu, i gdybym nie wiedział w jakim kraju żyję, to pomyślałbym, ze za tej Unii, Polska to jakiś kraj gdzie psy szczekają dupami.
Polska leży w Europie a nie USA i jej interesy są głownie tutaj. Nie zauważyłem zapaści kraju po 2004 roku - jak to możliwe, skoro czarnowidze widza wszystko w smolistych barwach. Polska sama się rozłoży na łopatki brakiem dzietności i wygodnictwem obywateli, Unia tu nie ma nic do rzeczy.
A włazidupstwo konserwy wobec USA, to wręcz klasyczny przykład uległości ludzi, którzy nie mają żadnego poczucia wstydu. O ile pamiętam jesteśmy częścią Europy, a nie jesteśmy jednym ze stanów USA.
0
@koziar Człowiek napisze coś raz na jakiś czas poza LR i zobacz jaki brak dystansu. Jednak mam tu niską rozpoznawalność, he he
0
@addept Ja nie wiem jak Flick, trenując Barcę, wygrał z Bayernem trofea, ale widocznie za mało przyglądam się Bayernowi w tym sezonie.
5
@Kessie Ile Ty pracujesz na swój brak reputacji a ile ja? No właśnie.
5
Jak można z Poznania dojechać do Kalisza? @Luciano99 zapłacił zaległe pół połowy minimalnej krajowej i chciałem po raz pierwszy w życiu pojechać zagranicę.
1
@macio_944 Pal licho, czy ktoś lubi czy nie Sanah, lub czy jej słucha.
To miłe, gdy dziewczyna z młodego pokolenia promuje polską kulturę. Jak się człowiek nasłucha o patusach ze świata polityki, to bardzo odświeżająca jest myśl, że na tym świecie ludzie zajmują się czymś pozytywnym.
2
@RoberDzik Dal mnie to historia rodem dziadek w Wehrmachcie.
3
Za tymi zasadami, Flick kryje brak wyników. Nie oszukujmy się, ani nie wygrał ligi, ani pucharu, a ni tym bardziej LM.
3
@FCB_dimiC No ale to Tusk podniósł ceny kredytów w bankach, więc to celny komentarz. Poza tym jak pracujesz w pociągu, to wiesz wszystko
3
W sumie nie wiem o czym jest ten artykuł. I po co? Czyste insynuacje.
1
@Aragorn33 Aż trudno uwierzyć, że to nie fejk, ale potem sobie przypominasz, że jego ferajna tłukła kasiorę na lewiznach w czasie pandemii.
Publiczne szczanie na rodaków tutaj świetnie pokazuje, że dla niektórych miarą szczęścia w życiu jest żeby rodak miał gorzej. Przypomina to sytuacje z laramblowymi trolami Lewego.
1
@AduŚ07 Wczoraj zżarłem makrelę - absolutnie hitowe danie.
0
@paweldunajecfcb "W pustyni i w puszczy"
8
Jakoś rok pański 2025 zaczął się łaskawie dla kibica Barcelony.
Wygraliśmy superpuchar, skasowaliśmy przewagę Realu w lidze, przeszliśmy kolejne rundy Pucharu Króla i jeszcze wylosowaliśmy Benfikę.
Oczywiście nikt z automatu nie przyzna nam wygranej z Benfiką, ale ewentualna wpadka oznaczałaby, że nie mamy czego szukać w LM z trudniejszymi rywalami.
Samo losowanie jednak należy uznać za szczęśliwe.
2
@Ls0811 Akurat jakby zapytać który z elektoratów to większe wsioki, to raczej PO nie przychodzi na myśl.
Ba, po raz pierwszy po 1989 roku oficjalnie rządząca partia, czyli PiS, przez 8 lat pokazał standardy rodem spod monopolowego przy remizie, z której leci disco polo. Więc jeśli tak zachowywali się posłowie i rządzący tej partii, to lepiej nie wiedzieć i nie widzieć kto na nich głosował
2
Real TV zaraz rozpocznie wydanie specjalne - korupcja w europejskiej piłce i zaproponuje jak inaczej organizować losowania LM.
3
Szczęsny już upgrade'owany, Araujo się schowa na ławkę, unikniemy absurdalnych błędów z poprzedniego meczu i mamy gładki awans.
1
Proszę państwa - Pedru Pintu
6
Śmiało można powiedzieć, że zajecie 1 lub 2 miejsca nie przyniosło sportowo żadnych korzyści.
1
@fart Swego czasu obejrzałem sporo filmów pokazujących jak grzyby ale nie tylko potrafią poddać ofiarę zombizacji i podtrzymywać ich funkcje życiowe, dopóki to opłacalne. Brutalne jak diabli
18
Nie rozumiem skąd ta niespodziewana narracja, że PSG to taki hegemon europejski.
Sprawdzam wyniki z tego sezonu, a ich jedyna wygrana z zespołem z topu, to 4-2 z City.
Przy czym City jest z topu tylko z nazwy, a ich gra jest koszmarna.
Rozumiem, że ogranie Brestu ma powalać na kolana?
Podobnie nagle Real został potworem, ponieważ ograł pogrążone w kryzysie City.
Real to Real, ale nie widziałem ich jeszcze w wielkiej formie w tym sezonie.
6
@reloaded Zdecydowanie Twoje hierarchia wartości jest cudowna.
Notoryczny kłamca nie szanujący nikogo i niczego, nie kierujący się niczym poza kasą wart jest szacunku, ale facet, który od 3 lat broni własnego kraju przed potęgą (nawet naciąganą) jaką jest Rosja, budzi nienawiść.
Polska to zdecydowanie nie jest kraj przesycony wartościami demokratycznymi, ale że te konserwatywne szczyny w swojej ekstremalnej formie aż tak Wam deformują mózgi, to aż przeraża.
0
@Kinginiesta Hajto zagrał wiele sezonów w Polsce, zanim pojechał za kasą. On mówi o czymś zupełnie innym.
4
Komentarz usunięty
5
@wyrek Ciekawi mnie czy tez byłeś w gronie krytykujących Bidena i Kamalę, a popierających Trumpa, bo coś mi śmierdzi, że tak.
A jeśli tak, to jesteś ostatnią osoba, która może robić komukolwiek wykłady z realnej polityki.
Bo jeśli dla Ciebie naturalne jest, że Trump robi deale z Putinem (Biden taki głupi nie był i u niego realna polityka wyglądała zupełnie inaczej), to wypominanie Europie błędów w relacjach z Putinem, jest absurdalne w Twoich ustach.
I jeszcze lepiej "To te Państwa w dużej mierze doprowadziły do tego co jest teraz".
Brzmisz jak zaskleroziały ignorant Trump, obwiniając nie tych co trzeba.
Za decyzje i ruchy Putina odpowiada on sam, a widać, że pomimo, że Rosja jest bankrutem, to nie przeszkadza mu to w prowadzeniu wojny. Sankcje są dotkliwe ale Putinowi idącemu po trupach to nie przeszkadza.
0
@Kamilos84 Ja tego narcyza nie lubię słuchać.