Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Real dziś był zgodnie z oczekiwaniami zespołem wyraźnie lepszym. City jest cieniem zespołu, który wygrywał LM. Rewanż wydaje się dla Madrytu formalnoscią.
0
@Recha_0684 Nie dyskutuję z "wiedzą" antynaukową.
1
@MesQueUnClub96 miał całkowitą rację. Halland strzela tylko ogórkom
0
@Recha_0684 To jest stanowisko antynaukowe, że człowiek ma minimalny wpływ. Na tym nasza rozmowa musi się skończyć.
11
Przepis na doskonałą kolację:
Danie: potrawka z Realu
Składniki: 2 gole Fodena, 1 gol de Bruyne,
Wszystkie składniki wrzucić do garnka firmy Etihad Stadium, wymieszać, gotować przez 90 minut, lub odrobinkę dłużej. Dla uzyskania większej pikantności dania, warto dodać czerwoną kartkę Viniciusa.
Smacznego!
0
@usztafik chyba kolega za wiele nie rozumie
0
@Recha_0684 Możemy pozastanawiać się co oznacza "z głową". Też jestem za tym. A ziemia biorąc pod uwagę gigantyczne tempo zmian temperatury, w stosunku do tego co było 2 wieki temu rzeczywiście płonie.
Bo wbrew niewiedzy wielu ludzi, nie do końca chodzi o temperaturę, a o radykalne tempo jej wzrostu. Zresztą, mamy coraz wyższe koszty podgrzewającej się planety. Jesli sami nieco się nie przymusimy, za chwilę zmusi nas rzeczywistość ale może być za późno.
2
@soczeq11 Chwilowo, bo długoterminowo będzie miało to opłakane skutki.
1
@PatrykBarca Czyli trzeba te skutki brać pod uwagę.
Twoje wyjaśnienie przypomina klasykę z podstawówki: nie mam zadania, ale Jasiu też nie. To jest strategia ... godna poziomu podstawówki.
Chiny mają potężnie rozwinięty rynek OZE, bo myślą długoterminowo. Źródła kopalne i ich rozmiar jest też efektem skali, ale też etapu rozwoju W Chinach wszystko jest po wielokroć większe.
Podziwiam zawsze konserwatywna beztroskę w sprawie klimatu, którego podgrzewanie z roku na rok ma coraz większe koszty liczone w wielu miliardach dolarów. Skąd u Was taki brak wyobraźni?
1
@Oskar00 Wbrew temu co napisałem, po cichu liczę na epicką rywalizację. A jak będzie zobaczymy
10
W tej chwili Real jest o klasę lepszym zespołem niż City. Spodziewam się, że Madryt wypunktuje Pepa bezlitośnie. Mimo pewnej poprawy wyników, mecz z Arsenalem pokazał, że City nie ma jednak siły ognia na walkę z najlepszymi.
Może to być bardzo wstydliwy sezon dla Guardioli w Europie.
2
@Eklerek I to są te "ważne" zmiany w życiu Johna, na co dzień?
Jakoś doczytałem, że już 2023 roku żołnierze nie szczepieni mogli z powrotem dołączyć do armii, z czego skorzystała część. Więc nie wiem czy Ty nie strzelasz w imieniu Donalda kolejnymi pustakami.
Podobnie Trump zrobił pokazówkę z imigrantami w wojskowych samolotach, tymczasem Biden regularnie dziennie wysyłał kilka samolotów z imigrantami, tylko nie chwalił się tym publicznie jak Trump. Zatem Trump nawet w tych względach nie wprowadził żadnej istotnej zmiany,
Na pewno to poprawi życie Johna, że w zawodach, nie wystartuje trans, choć sama decyzja jest słuszna.
2
@PatrykBarca Co niby zrobił Trump dla zwykłych obywateli?
I niby w jaki sposób wycofanie się z polityki klimatycznej jest korzystne dla obywateli? Rozumiem, że rozumujesz w taki westernowy sposób, tu i teraz, ale skutków długoterminowych nie widzisz.
1
@Majkel34 Obyś nie zapeszył, ale rzeczywiście Barca wygląda na dziś na stabilną, mocną, pewną siebie i zdolną do podjęcia wyzwań.
6
@GeneralXavi Byłoby wręcz tragiczne, gdyby Sevilla wygrała walkowerem.
4
@Popitek12 na poparcie tych mądrych słów topowego użytkownika, jakim niewątpliwie jesteś, trzeba przypomnieć, że Messi ma zaledwie tytuły mistrza i wicemistrza świata.
Z kolei nieporównywalnie lepszy CR7 jest nadmistrzem świata i nad wicemistrzem świata.
Czyli jak zawsze Leo o krok z tyłu
0
"wynik był bard korzystny" - bardzo korzystny
0
@Roobo Broni nazywając go przestępcą, który powinien zostać wydalony?
Ale Ty jesteś odklejony. Co złego jest w wydaleniu przestępcy i nazwaniu go przestępcą?
Bronisz gwałcicieli?
21
Widać, że początek sezonu był totalnie na wariackich papierach, z wynikami ponad miarę, dużą dozą szczęścia i nieustabilizowaną grą.
Potem słynna już zapaść, która znowu była wypaczonym obrazem Barcy, tym razem jednak w drugą stronę.
Od początków stycznia zaczęła się stabilizacja. Moje zdziwienie faktem, że Barca z września/października nie potrafiła szanować piłki i wyrzekła się niemal firmowego klepania, ustąpiło, bowiem wszystkie możliwe komponenty zaczęły klikać.
Tym razem, nazwijmy to trzecim etapem rozwoju Barcy Flicka, Barca wróciła do doskonałego posługiwania się piłką w jej utrzymaniu, ucząc się większej cierpliwości w rozegraniu, ale nie rezygnując z firmowych prób zagrywania piłek prostopadłych, czyli upraszczania akcji do maksimum.
Ten koktajl jest zabójczy dla rywali. Barca okrzepła - to widać, a szeroka rotacja, nasycona zawodnikami rozumiejącymi obecnie swoje role, czyni Barcę jeszcze silniejszą.
0
Teraz 8 dni ładowania akumulatorów przed decydującą częścią sezonu - zasłużyły chłopaki. Niech wracają wypoczęci, a my w dobrych nastrojach i ze sporą dawką optymizmu czekamy na rozwój wypadków.
9
Zwycięstwo jest, ale niestety po przekrętach na rzecz Barcy - tak bym kłamał gdybym był kibicem Realu.
Ale, że jestem kibicem Barcy obowiązuje mnie uczciwość - zatem Barca zasłużenie wygrywa po bardzo udanym meczu.
1
@mekston Wybronił się tym razem, ale czy ta passa może trwać wiecznie.
Mimo wszystko mam go na oku.
1
Pedri dzisiaj gra na kodach. Koncert tego wirtuoza futbolu. Fenomen.
0
@partymaker Dziękuję, nie wezmę pod uwagę.
1
@Roobo I Ty też
5
Flick ma jeszcze 45 minut na uratowanie posady. Po remisie w derbach Madrytu, posada Niemca wisi na włosku.
3
Pedri o 2 długości przed innymi zawodnikami w tym meczu. On jest w swoim odrębnym świecie
9
Niestety, ale czasami złe decyzje Yamala mają wpływ na wynik. Miał nieobstawionego kolegę, a oddał zamiast tego strzał ze znacznie gorszej pozycji.
0
Skład monstrualny, więc oczekuję gładkiego 1:0.
36
Piękny zapach straconych madryckich punktów o poranku.