Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kgorecki2500 SOP im kazał? Czyli Konfederaci tylko wykonywali rozkazy.
Brzmi znajomo?
1
@MesQueUnClub96 Bardzo dużo rażąco słabych zagrań ma Lewy. Jest bardzo wolny, nie przyjmuje kierunkowo, źle wybiega do piłek, timing i przywidywanie szwankują. Wczoraj wiele razy w czasie meczu pomyślałem, że Lewy ma potężny zjazd.
Niestety Lewy nie robi różnicy swoją grą.
0
@arasz1819 Proszę nie nadużywać słowa weteran.
1
Panie Flick - proszę do północy spakować walizki i wracać do Niemiec.
0
Araujo z zegarmistrzowską precyzją. Piękny gol.
16
To było nadpodanie Lewandowskiego. Genialne wyprowadzenie akcji przez Roberta.
13
Flick ma jeszcze 45 minut by uratować posadę. Jeśli nie wygra tego meczu, zwolnię go po raz siódmy w tym miesiącu.
0
Barca dzisiaj jak kandydaci na polskiego prezydenta - miałka.
Goście praktycznie nas zneutralizowali
20
To koniec. Barca odpada z LM. Koniec złudzeń.
1
Kounde prawie jak Robero Carlos, niemal strzelił gola z zerowego kąta
15
lewy - zrobię kawę, pogadam z Anką, obejrzę TV śniadaniową i wtedy dopiero przyjmę piłkę
3
Wojtek bohaterem! Ma gen Polaka!
1
@Pawel13sz Bez wahania powiem, a nawet wystrzelę, że 5:2, dla Barcy, of course
2
Mój przyjaciel wyznał miłość mojej dziewczynie. W Jednej chwili zaprzepaścił dwie przyjaźnie. Na dodatek ma imię jak wyrób cukierniczy. Nie ufajcie wyrobom cukierniczym.
2
Z takim składem Barca zaaplikuje rywalowi w przedziale 5-7 bramek. Ze 3 sama straci, ale kto bogatemu zabroni?
1
@escarabajo A może to rzeczywiście dialekt londyński sprzed I WŚ
2
@escarabajo Czy Ty znasz angielski? Poprawnie jest anbyliwybul
2
@Mitch_Atleta Każda jest ciekawy, ale lubię starożytność, a potęga Rzymu najzwyczajniej jest imponująca.
2
@Nightraider Gdyby nie atakował brutalnie takich ofiar jak ta z fejkowym banknotem w Polsce byłby raj.
2
@marcin62 To przerażające jak pralnia mózgów działa. Tu na LR również.
Na szczęście, ta bardziej uśmiechnięta część Polski umie rozbroić takie sytuacje.
0
@Maker0 "im się noga powinie"
2
@Safrani Pierwszy wygrany finał LM Barcy oglądałem na żywo. Potwierdzam.
0
@michal26 Powagę instytucji odbiera taki pisowski lizus jak Duda, pozbawiony niezależności i przykładający rękę do dewastowania prawa oraz instytucji.
Powagę instytucji odbierają wyborcy Dudy, którzy w imię politycznej identyfikacji nie potrafią wyznaczyć granic i powiedzieć nie bezprawiu.
jednego czy drugiego Kononowicza przeżyję, bowiem są oni zaledwie meteorami.
Typki spod ciemnej gwiazdy jak Duda zapisują się w historii makabrycznymi zgłoskami.
1
Czy Hansi brzmi jak imię dla Niemca?
1
@GeneralXavi Już Ci Xavi uwierzyłem, że podobają się Tobie jaja Flicka.
0
@Foro Nie podam, bo trudno żebym pamiętał szczegółowo nazwiska recenzentów. Pamiętam wymowę różnych dyskusji.
1
@lithotripter Bez pierwszego sezonu, kolejne nie miałyby takiego sensu.
Zresztą krytycy często oceniają początek BB za najlepszy, a resztę bardziej pod publiczkę.
Klasa serialu nie musi polegać na jego efektowności/dynamice/widowiskowości.
0
@michal26 Od lat jest jak jest i ja przeciw obecnej formule nic nie mam.
Mamy demokrację, startować ma prawo każdy. Przecież narzekamy wciąż na wybór z dwojga złego.
Pierwsza runda - selekcja
Druga runda - finał Champions League
Dla mnie ok.
0
@RafiVeB Żryj, żryj polski owies, karm swój patriotyzm.
0
@Roobo @Majkel34 "Jeszcze Polska nie zginęła póki my żyjemy" Yyyyyyy
Miało być kiedy my żyjemy.
O ja zły, o ja antypolski, o ja durny. Muszę ponieść konsekwencje swojego debilizmu.
O ja kompletna porażka. Larum, larum - źle hymn śpiewają niemieckie podnóżki.
Straszny ja.