4

@Pawci023x Ja u @Luciano99 robię za pół minimalnej krajowej, 10-12 godzin dziennie.
Twoja robota to skarb.

8

Z niechęcią muszę to przyznać, ponieważ to śmiertelny rywal, ale na Mbappe w wysokiej formie patrzy się z prawdziwą przyjemnością. Ten dynamit, to odejście, balans ciała, zdecydowanie, wykończenie, apetyt na gole - pełen pakiet znakomitego napastnika.

0

@Roobo I nareszcie się podpisuję pod Twoimi słowami w 100%.

3

@Kgorecki2500 @koziar Moim zdaniem obaj macie rację. Pamiętajmy, ale nie rozpamiętujmy. To pierwsze ze względu na szacunek do naszych antenatów i ku przestrodze, to drugie, bo nie można obciążać winami pokoleń wiele, wiele lat później o grzechy rodziców.

0

@FcPortoFan1999 Nieszczególnie, niestety. Całe Denver dołuje, oprócz Jokicia i Murraya.
@Encore Mają rzeczywiście przebłyski. I świetny dziś Edwards, taki play-offowy

2

Ale Minnesota leje Jokicia i spółkę. Serb dość spokojny dziś, nie forsuje tempa. Widocznie szuka nieco odpoczynku.

2

@tbas Na pewno pokazują, że życie bez Viniego istnieje. Oni obaj w Realu nie mają racji bytu.

2

@norbi77 A klepka Messi-Alba to co? Świetni zawodnicy grają to samo, ale nikt nie może ich powstrzymać.

15

Ale Mbappe świetnie obiegł kolegę, choć miał do niego hektar straty. Świetny fizycznie, świetny taktycznie, świetny w wykończeniu.

Ma Kylian wielką formę w tej chwili.

5

@Gaucho Bernal w środę, Stegen w sobotę.

0

Gra Realu jest po prostu przepiękna jak kampania wyborcza Trzaskowskiego.
Stąd są nie do zatrzymania jak piękny Rafał.

2

Kto ogląda Minnesota - Denver zamiast rządowych?

0

@Mitch_Atleta OK, ale PSG, to PSG. Wcześniej City przegrywało z kim popadnie.
Pojawiła się jednak ostatnio jaskółka nadziei.

0

@Kengo Nie da się ukryć, że prawdopodobnie obecność Rodriego sprawiłaby, że zamiast kończyć mecze 2:3 byłoby 3:2. Ten zespół jest rozchwiany wobec braku wspomnianego przez Ciebie spoiwa.

1

@MesQueUnClub96 Nie sądzę. Wcześniej nawet słabeusze lały City. Uważam, że to sezon przejściowy, ta ekipa za bardzo się nasyciła sukcesami i skład się nieco zestarzał.

0

@mekston Do jednego gola, sir.

5

Dla tych, którzy pogrzebali przedwcześnie Pepa Guardiolę, City w ostatnich 5 meczach Premier League:
4-1-0, 13 punktów, 17:4 w bramkach.

Były małe perturbacje, pewnie mistrzostwo już przepadło, ale po powrocie Rodriego i wymianie elementów składu, nie miejmy złudzeń. W przyszłym roku City wróci do gry.

0

@tbas Lobby żydowskie trzęsie USA więc czego się spodziewasz?

0

@IronMan43 No to trzeba liczyć, że zrezygnuje z 2 zł na litrze. I może zniesie za jednym zamachem wszystkie inne podatki. Wtedy ceny będą niskie i będziemy żyć w krainie szczęścia i radości, otoczymy Tuska wianuszkiem i będziemy śpiewać mu pieśni.

0

@IronMan43 Przetestowanie, czy odbiorca jest głupi. Jak wiadomo każdemu kto nie jest głupi, to nie rząd ustala ceny benzyny, chyba, że jest się populistycznym PiSem.
5,19 to jeden z populizmów Tuska w czasach wyborów.

6

@draxidox Trzaskowski potwierdził bezprawie PiSu jako obowiązujące? Pseudotrybunały, pseudo izby przy SN, pseudosędziowie, pseudo rozumienie prawa?
To wszystko potwierdził i praktycznie we wszystkim zgadza się z PiS?

To poproszę jakieś potwierdzenie, źródło informacji, gdzie Trzasku zatwierdza pisowską demolke prawa, bo coś mnie chyba ominęło.

1

@blakkudium Oby nie.

0

@BorzyKrzys
Komu kibicujesz we Włoszech?
Jaki obstawiasz wynik meczu, nie chodzi mi o konkretne liczby ale 1x2?

0

@Ls0811 Jakie te Twoje wpisy są żenująco mierne.

Po raz kolejny fanatyk konserwatywny, z braku argumentów musi odwrócić kota ogonem i nazwać umiarkowanego wyborcę fanatykiem.

Rzepliński był rekomendowany przez PO, ale nie był kolesiem Platformersów. W 2015 uwalił 2 nadmiarowe kandydatury z polecenia PO do Trybunału, bo Rzeplinski służył prawu a nie partii.
Tutaj mamy kolesiowo 6 pisowców, którzy w dowolnej sądowej sprawie byliby wykluczeni z racji konfliktu interesów. A to tylko mini wycinek, bo skompromitowanych przez PiS instytucji jest więcej.

O braku praworządności w polskim pisolandzie orzekły niezależne trybunały europejskie, więc, zdanie sługusów bezprawia mnie nie interesuje.

1

@pt9 Moje odpowiedzi:

ad.1 nie porównujmy obietnic wyborczych, które są dla naiwniaków, do dewastowania praworządności w kraju

ad.2 To nie byłaby prawdziwa odpowiedź, głosowałem na PO Donalda Tuska, a w 2005 mój głos dostał PiS Jarosława Kaczyńskiego

1

@sergio5 Ta to też jest lepsza cwaniara. Też czasami wydaje mi się, że oni żyją w alternatywnej rzeczywistości

9

Izba Kontroli SN, chcąca decydować o subwencji partyjnej dla PiS i ich obiektywność dotycząca procesu wyborczego, skład:

Joanna Lemańska - znajoma prezydenta Dudy, powołana przez neo KRS
Tomasz Demendecki - znajomy z uczelni wiceministra PiS Piebiaka
Marek Dobrowolski - członek rady legislacyjnej przy premierze Morawieckim
Oktawian Nawrot - ekspert przy ministrze nauki za rządów PiSu
Aleksander Stępkowski - wiceminister spraw zagranicznych w rządzie PiS
Elżbieta Karska - żona posła PiS

Same bezstronne anioły - transparentność, uczciwość, wysokie standardy.

0

@tbas To tylko kolejna cegiełka bezprawia w wielkiej katedrze bezprawia jaką zbudował PiS. Po to było zawłaszczenie instytucji.

3

Karol Nawrocki jako dyrektor Muzeum II Wojny Światowej pomieszkiwał sobie w należących do tej instytucji apartamentach, 5 km od własnego domu. W teorii mógł, ale nie za darmo. Tylko że śladów opłat, choćby z największą, 80-procentową zniżką, w księgowości brak. Jest za to mnóstwo rezerwacji – na całe 201 dni. Wstępne tłumaczenie Nawrockiego (za pośrednictwem rzeczniczki jego kampanii wyborczej) jest takie, że na ogół z tych rezerwacji nie korzystał, a zajmował apartament głównie wtedy, gdy obowiązywała go kwarantanna covidowa. Niezależnie od tego, czy uda się w końcu dociec, ile nocy spędził Nawrocki w hotelu muzealnym, kluczowe jest jedno: czy za wszystkie zapłacił? A wygląda na to, że nie.

Karol Nawrocki- skromność, pokora, uczciwość.

Minimalna cena, jaką Karol Nawrocki powinien zapłacić za korzystanie z hotelu wedle rezerwacji, to 25 600 zł. Na brak opłat za hotel zwróciła uwagę kontrolująca MIIWŚ
Najwyższa Izba Kontroli. Dyrekcja Muzeum jeszcze nie zdecydowała, czy zażąda zapłaty od byłego dyrektora.

0

@Hasszz Że też można takie herezje pisać! Przecież stąd wiemy, że Ziemia jest płaska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?