1

Szczęsny dzisiaj: 2 farfocle i czerwień.

0

Mecz Barcy to święto w domu. Niech chłopaki wygrają, a przyćmimy rozczarowanie z weekendu.

7

@Miszak Jak zawsze nie nadążasz.
Wystąpienie - nie obchodzi mnie treść tej nędzy.
Wystąpienie - fascynujące jest samo zjawisko, ze taki youtuber stworzył sektę, która mu je z ręki.

5

@budel17 Ty nie odróżniasz krytyki zjawiska, od oglądania go - to rzeczy rozłączne.

5

@Eklerek Elaborat krytyczny, zatem z mojej perspektywy uzasadniony.
A skoro nieciekawi to logicznym skutkiem jest to, że nie obejrzę tego shitu, ale nie powstrzymam się przed krytyką zjawiska. Może Ci to wyjaśnienie pomoże, choć wątpię

0

@Mezocyklon87 Też mnie to rozwala, że mundurówka ma te chore przywileje. W praktyce wielu ludzi, którzy nie powąchali niebezpieczeństwa w swoim życiu, dostaje niezasłużone bonusy.
To tak jak kiedyś, a może nawet obecnie sekretarka w kopalni.

13

Przez chwilę myślałem, że źle słyszę w radiu. Otóż youtuber Stanowski ogłosił ponoć, że o 20:00 wygłosi orędzie.
Ciekawi mnie, a w zasadzie w ogóle mnie to nieciekawi, co ten skupiony na swojej wspaniałości narcyz, dziś powie. Może to prank, a może jest jakaś błyskotliwa część społeczeństwa, która marzy by poprzeć tego tuza polityki?

W każdym razie wyświetlenia będą się zgadzać, kasa wpadnie, a wierni miłośnicy Stano będą się zachwycać, albo wybitnym żartem youtubera, albo wybitną alternatywą w wyborach prezydenckich - narracje się dostosuje.

1

@MessiTheBesst A co gorsza mamy społeczeństwo roszczeniowe - niestety, te roszczenia dotyczą przywilejów, a nie rozumu ...

1

@Recha_0684 Obyś miał rację.

1

@Prorokk Masz rację, cholera kiedyś młodzi musieli zapłacić frycowe, dorobić się pozycji, a dziś takie przywileje. Nie rozumiem bezmyślności polskich polityków

3

@Kgorecki2500 Za mało pracujesz - jak to Konfederata i nie stać Cię. Co by Mentzen powiedział? Do roboty, czekają nadgodziny : )

2

@macio_944 Nikt normalny nie obsrywa akcji charytatywnych.

1

@Szklaner Niestety PiS wycofał jedną z nielicznych reform PO, która miała duży sens. Niestety populizm polega na tym, że nie kalkuluje się skutków, tylko pozyskuje nieświadomych wyborców.
W Polsce panuje też dość głupawy kult kobiety - płaci się im średnio mniej, a w nagrodę rekompensuje obniżonym wiekiem emerytalnym, podczas gdy powinno być dokładnie odwrotnie. Godne, równe z facetami płace i ten sam wiek emerytalny.

Jak sam widzisz, demografia leży - tu nie ma nadziei.

1

@Recha_0684 Ok, ale spójrz dalej w przyszłość - jeśli emerytów będzie zatrzęsienie, a klasa pracująca nieliczna i już wyposażona w swoje mieszkania, np. za kredyty, to kto będzie kupował mieszkania, które pozostaną po zmarłych emerytach? Albo wynajmował. Nie ma cudów, jeśli liczebność Polski radykalnie spadnie (a tak się zakłada, ekonomia jaką znamy dziś wyparuje.)

4

@Recha_0684 Nic nie trwa wiecznie. Detroit też kiedyś było bogate, a wyobraź sobie naszą populację rzędu 30 mln za kilka dekad - komu będzie potrzebny nadmiar mieszkań na rynku?

3

@Szklaner Czasem się zastanawiam, czy wyborca i polityk mają tu coś do rzeczy. Może za tym stoją procesy, na które nie mamy wpływu.

Realnie odpowiedzialny będzie za to każdy obywatel, który będzie miał mniej niż 1 dziecko. 2,1 to wymóg, ale jak się woli psynków.

2

@Kgorecki2500 Tylko ciekawe komu będziesz wynajmować, skoro dzieci jest mało, a nie wiadomo, czy będzie stały napływ imigracji. Świat w 2050 będzie zupełnie inny

8

Wg projekcji emerytury w 2050 roku będą stanowić ok 30% pensji, a nie tak jak jest dzisiaj ok. 50%. Tak niska stopa zastąpienia spowodowana będzie bardzo podstarzałym społeczeństwem. Jedne z rozwiązań to podniesienie wieku emerytalnego w ogóle, oraz zrównanie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn.

3

@MesQueUnClub96 Nie, mój transowy partner ze stajni Trzaskowskiego dba o ich temperaturę i zapobiega stresowi

0

@Miszak Mam podawać argumenty? One są tak oczywiste, że dlatego pytanie jest absurdalne.

0

@Miszak Ciekawe o czym Ty myślisz zadając tak absurdalne pytanie?

3

Pamiętacie tego ukradzionego strusia Zenka, który w efekcie znęcania się zmarł?

Są nowe fakty, co najmniej szokujące: Choć te bulwersujące doniesienia pojawiały się już w mediach społecznościowych, teraz przed kamerą WTK mówi o nich Jarosław
Tylkowski z Traperskiej Osady w Bolechówku. "Mamy doniesienia z pewnych, sprawdzonych źródeł o jeszcze bardziej niecnych czynach. Rzeczywiście, tam był planowany czyn seksualny"

Wobec strusia?

0

@CLS63AMG Mnie załamuje obecność ziobropodobnych typów w polskiej polityce, a nie cieszy wyzywanie ich od zer.
Chyba nie pojmujesz mojego toku rozumowania - mnie takie prymitywizmy jak Tusk dziwienia, czy ***** PiS skrajnie denerwują a nie cieszą.

Widocznie Ty masz inaczej - i niestety przyczyniasz się do makabrycznego poziomu debaty publicznej, a jakość debaty przekłada się też na niskie standardy.

1

@FCB_dimiC A jak obie nie żyją, to co mi doradzisz, cwaniaczku?

1

@FcPortoFan1999 Nietypowo ujęty temat.
Moim zdaniem nie tyle zapłacą za sezon regularny, tylko to okaże się zbyt słaby zespół na osiągnięcia w play-offs. Wtedy inne zespoły zagrają na innej intensywności i motywacji. Ponadto, sztaby rywali rozpracowują rywali do najmniejszej kosteczki.

0

Flick do wieczora!

0

@Roobo To przypomnij mi, żebym już Cię nie mylił. Ty działasz na rzecz Mentzena?
W sensie - on jest Twoim wyborem?

PS. Mogę gnoić za działanie, ale takie zachowania w obie strony są popisem żenady, zgoda.

0

@SelloutCrowd Aż tak brutalny to bym nie był.

0

@CLS63AMG Nazywanie kogoś zerem, to satyra? Widać takie żarty to na prawicy normalka. Kiedyś Muller nazwał Ziobrę zerem i nazywanie kogokolwiek zerem w sferze publicznej jest obraźliwe.
Jeśli widzisz to moje emocje, a nie widzisz swojego braku kultury, to znaczy, że masz wybiórczo spuszczone klapki.

0

@SelloutCrowd To znaczy, że źle przygotowuje, albo ma takie beztalencia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?