Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CLS63AMG "Nie przetłumaczysz. Oni widzą tylko dwie opcję"
To nieprawda co piszesz - po prostu nie ma sensownych alternatyw.
To tak jakbym jadł codziennie niespecjalnie dobre jabłka, a Ty jako sąsiad byś skomentował, że codziennie wybieram te same niespecjalnie smaczne jabłka i nie widzę innych. Ja widzę inne, ale on są albo zgniłe, albo kompletnie pozbawione smaku.
To żaden fenomen socjologiczny - nawet tu się mylisz, system dwupartyjny (choć on nie jest de facto taki) występuje nie tylko w Polsce.
0
@PatrykBarca A powiedz ile on miał praktyki meczowej w tym stylu? Tak piszesz, jakby grał od roku i ciągle się mylił. Gdyby skomunikowali się z Balde lepiej nie byłoby sytuacji. To jest do poprawy. Gdyby Balde tego nie wziął, sam timing wyjścia był ok.
0
@Dari0G Właśnie piszę, Balde widział tunelowo i nie miał rozeznania w sytuacji.
Ty jesteś strasznie emocjonalny i uparty tutaj jak osioł, a ja bym był skłonny pójść w stronę błędów komunikacyjnych.
Ciekawe, a zresztą, nie ma sensu nasz rozmowa
3
@xvcWinterSoldier Kibice innych drużyn piszą o przekręcie.
5
Prawda jest taka, że gdyby to Benfica strzeliła gola na 5:4 z kontry, po tym jak zawodnik Barcy upadł w polu karnym, La Rambla zjadłaby sędziego za oszustwo.
3
Ale na stronie Bayernu najazd na UEFĘ za wałki w meczu Barcy.
Tak jest jeden wielki zmasowany atak i histeria.
0
@Dari0G A o czym Ty piszesz uparcie? Skupianie się na przyjęciu piłki przez Balde, które nastąpiło ułamek sekundy przed kolizją, nie ma znaczenia, bo jak bramkarz wychodzi do takiej piłki ponosi on pełną odpowiedzialność za przerwanie akcji.
A Balde mu w tym przeszkodził, mając widzenie tunelowe i nie kontrolując sytuacji.
Szczęsny mógł odpuścić nieco wcześniej, ale nie miał wtedy gwarancji, że Balde zgasi piłkę.
Generalnie z Twojej sugestii wynika, że Szczęsny miał zostać jasnowidzem.
Ciekawe jak to ocenią profesjonalni piłkarze i ludzie ze środowiska.
Nie bierzesz od uwagę, że najbardziej zawinił brak komunikacji? Szczena krzyczy "zostaw" i po temacie.
21
Szczęsny dziś w końcówce jak Emiliano Martinez na MŚ.
Interwencja ratująca rywalizację.
4
@Roobo Było niesprawiedliwością tego nie zauważyć. Jak ganimy to ganimy, ale jak jest za co chwalić to chwalmy.
0
Dla mnie karny dla Benfiki był naciągany po sytuacji wątpliwej, a ostatnia akcja Benfiki przed golem na 4:5 to też sytuacja pod faul.
1 karny z tych 2 sytuacji to salomonowe wyjście sędziego z tych okoliczności.
0
@emjot Ja tego nie słucham, to nie moja bajka.
0
@Azrik Nie wiem, bo podaję jednego newsa. Najciekawsze zapowiedzieli, że średnia emerytura może być na poziomie emerytury minimalnej. Tak zmniejszą się wpływy do ZUS-u.
1
@FCB_dimiC Stary, jakie to było widowisko!!! Tego się nie da opisać - najlepszy futbol i antyfutbol w jednym jakie widziałem.
4
Pamiętam, gdy na początku lat 90-tych zaczynałem kibicować Barcelonie, i w sumie nie wiele o niej wiedziałem, urzekł mnie jeden opis dziennikarza"
W Barcy wybaczą epickie 3:3, ale wybaczą nudnego 1:0.
Minęły ponad 3 dekady i nic się nie zmieniło
1
@don'T.R.I.P.e Tylko nie mów, że nawet Ty nie rozumiesz tego zabiegu językowego. Koledzy wyżej, wiadomo, nie są specjalnie lotni ...
4
Obrońcy Barcy sprzątnęli Szczęsnemu już 2 piłki, które miał na nodze/rękach.
I poszły 2 gole.
1
@Pawel13sz Słabość do Niemców i Polaków. To mnie zgubi kiedyś
0
@Donnie_Darko
- A jak nazywa się to zaburzenie, w którym nie rozumie się tekstu pisanego?
- Wtórny analfabetyzm
- Dziękuję.
1
@Hindus Tu zbyt wiele osób mnie bagatelizuje, nie słuchają 161 lat doświadczenia
0
Mnie La liga nie martwi, bo w LM to my jesteśmy ....
1
Pytanie: jak ustawiona była nasza obrona? Tak samo jak z Getafe przy golu, kompletnie nie nadążali.
Inna sprawa - przecież tam nie było kontaktu.
10
Balde nie ma mózgu - albo czasami mu nie działa. To była piłka Szczęsnego, który wyszedł do piłki znakomicie, a Balde nie wiedział co się dzieje.
0
Flick do 2030!
0
@Ls0811 Wszyscy, a nie ktoś. Nie ma pracy, nie ma pięniędzy - tak będzie wyglądała rzeczywistość dla niepracujących.
A to co mówisz, to jest pewien problem, bo nie we wszystkich zawodach da się długo pracować - tu musiałyby być wyłączenia.
0
Flick do 23:00!
1
Szczęsny dzisiaj: 2 farfocle i czerwień.
0
Mecz Barcy to święto w domu. Niech chłopaki wygrają, a przyćmimy rozczarowanie z weekendu.
7
@Miszak Jak zawsze nie nadążasz.
Wystąpienie - nie obchodzi mnie treść tej nędzy.
Wystąpienie - fascynujące jest samo zjawisko, ze taki youtuber stworzył sektę, która mu je z ręki.
5
@budel17 Ty nie odróżniasz krytyki zjawiska, od oglądania go - to rzeczy rozłączne.
5
@Eklerek Elaborat krytyczny, zatem z mojej perspektywy uzasadniony.
A skoro nieciekawi to logicznym skutkiem jest to, że nie obejrzę tego shitu, ale nie powstrzymam się przed krytyką zjawiska. Może Ci to wyjaśnienie pomoże, choć wątpię