Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@axegrinder 3X15 czyli 3 razy naście, zatem kilkanaście
0
@jacobFCB I miliarder, który będzie spijał śmietankę w nagrodę. A co w tym nieprawdziwego, że prosty lud głosuje głównie na Trumpa? Fly-over states - słyszałeś o nich?
0
@michal26 zrezygnuj z pracy, zostań utrzymankiem
3
@Szklaner "Sam Balcerowicz był uosobieniem kapitalisty, który doprowadził to wielkiej biedy"
Krótko czy długoterminowo? Bo z tego co wiem Polska po okresie komunizmu wychodziła ze ogromnej biedy, a nie właśnie w nią weszła.
Przecież to wtedy zaczęła budować się klasa średnia i rosły rodzime biznesy, z jednoczesnym zubożeniem części społeczeństwa. Wychodzenie z niewydolnego systemu, niestety, zawsze ma swoje ofiary.
Tego się często nie słyszy, ale by Polska ruszyła z kopyta, należało stworzyć różnice dochodowe między obywatelami.
0
@BorzyKrzys Co prawda "some private sources" w postaci jednego profesora brzmi dość szczątkowo i przydałyby się jakieś bardziej obiektywne i szersze badania, ale przyjmę obliczenia pana profesora za dobrą monetę.
Oby działania prezydenta podziałały w dłuższej perspektywie, przypomina to radykalną walką z inflacją Balcerowicza, a na dłuższą monetę zwalczenie inflacji, przyniosło dobre skutki.
1
Z tymi trenerami w Barcy to jest jakieś skaranie. Xavi był regularny ale nudny jak flaki z olejem. Równy, ale niezdolny do osiągania bardzo wysokiego poziomu w meczach z bardzo silnymi rywalami w Europie.
Flick ma niesłychane amplitudy, od meczów na poziomie zwycięzcy LM do poziomu drużyny z końcówki La Ligi. Regularności za grosz.
Może by jak w filmie "Mucha" skrzyżować Flicka z Xavim i stworzyć trenera doskonałego?
0
@BorzyKrzys Artykuł z 15 stycznia tego roku potwierdza trend z połowy zeszłego roku.
Jak się popełnia merytoryczne błędy, to się ich nie wypiera, tylko wycofuje z błędnego stwierdzenia nie zasłaniając kontekstami. Błąd to błąd, a przyzwoitość to przyzwoitość.
https://www.money.pl/gospodarka/rzad-argentyny-oglasza-sukces-rozbilismy-inflacje-w-proch-7114413857975040a.html
1
@Pressinho W sumie rozumujesz bardzo sensownie, ale jak widzisz, coś musi być fundamentalnie nie tak z naszym rodzimym szkoleniem.
1
@MesQueUnClub96 Ale mu pocisnąłeś. Niszczysz ludzi psychicznie - nie znałem Cię z tej strony.
1
@Pressinho Ale odpowiedz mnie tu koleżko: czy polskie kluby stoją zawodnikami krajowymi czy armią zaciężną z zagranicy?
3
Kylian 4 gole za Lewym. Kto by pomyślał jesienią?
0
Ja już 2 gole dzisiaj świętowałem, a Kibice Barcy?
Edit - nawet 3
3
@Kapitan hawk On ma filmiki już przed meczem, a potem tylko wkleja.
3
@Culer9002 To tak samo jak Barca w lidze.
1
Już 7 raz przechodzę na kibicowanie Realowi w tym sezonie. Po wczorajszym remisie nie mam ochoty na wspieranie Barcy. Na szczęście przed Superpucharem Real mnie zdenerwował i wróciłem do Barcy, ale na tylko na chwilę.
2
Zirkzee sponiewierany w polu karnym - rzut karny
Kounde sponiewierany w polu karnym - gramy dalej
0
@BorzyKrzys Coś Ci się pokićkało z tym ograniczonym ubóstwem.https://strefainwestorow.pl/strefa-global-market/gospodarka/nadwyzka-handlowa-argentyny-rosnie-ale-ubostwo-przekracza-50
"Niestety, za tymi pozytywnymi wskaźnikami ekonomicznymi kryje się
brutalna rzeczywistość dla większości obywateli. Ubóstwo w Argentynie
osiągnęło najwyższy poziom od czasu kryzysu z 2001 roku. W pierwszej
połowie 2024 roku ponad 52,9% Argentyńczyków znalazło się poniżej
granicy ubóstwa, co oznacza drastyczny wzrost w porównaniu do 41,7% z
końca 2023 roku."
1
@dawidlampa No niestety musisz się bardziej określić, bo w tych czasach szarzyzna nie jest w modzie. Lepiej nie myśleć, trzeba się opowiedzieć po słusznej stronie.
2
@dawidlampa To nie ważne - zaatakowałeś świętego Polaka. Koniec, jako facet, patriota i kibic, muszę ignorować Twoje artykuły. To mój patriotyczny obowiązek!
1
@Lewangoooolsky Flick jest jak sos słodko-kwaśny, w pucharach znakomity, w lidze nieustannie powiela te same błędy. Nie można się ani jednoznacznie wkurzyć, ani zachwycić.
Co do Peni można argumentować, że być może trzeba będzie wyjść do piłki wysoko ze 2, 3 razy i po on jest. Ale akurat tak się nie zdarzyło, choć mogło.
Barca przewala (remis to klęska) kolejny mecz, w którym prowadzi, coś jak Pep z Chelsea prowadząc i grając 11 na 10. Niestety, ale masz tu absolutną rację, że trzeba było ustawić się nieco niżej i punktować grając bezpiecznie z tyłu.
Jednak zwróć uwagę, na to, że do bramki Getafe nie doprowadziła ich wybitna ofensywna akcja - ona była powolna, całkiem chaotyczna i dość toporna, szyta grubymi nićmi. Problem w tym, że fatalnie spisali się defensorzy, którzy byli źle poustawiani.
To powtarzalny problem Barcy Flicka.
10
@Kozinho. La Rambla to katalońskie narzędzie opresji urabiania skołowanych kapitalistycznych polskich ludzi do scrollowania bezmyślnie godzinami.
17
@BulaKG Wolność ma swoje ograniczenia. TikTok to komunistyczne narzędzie opresji urabiania skołowanych kapitalistycznych amerykańskich ludzi do scrollowania bezmyślnie godzinami.
0
@draxidox Gratuluję psynka, czy panujecie kocórkę?
3
Coraz więcej faktów wskazuje na to, ze Barca w tym roku tytuły może zdobywać wyłącznie w pucharach.
Liga na razie wygląda źle, ale CdR i LM nie są poza zasięgiem naszych marzeń.
1
Barca w 4 z serii niewygranych meczów, pierwsza strzelała bramkę i nie potrafiła utrzymać prowadzenia, w tym raz od 2-0 do 2-2 z Celtą i golami traconymi po 80 minucie. Innym razem 2 razy wychodziła na prowadzenie, a gola na 2-2 straciła po 90 minucie. O frajerstwie z Atleti też nie ma co mówić.
To jest jakiś rodzaj naiwności, braku wyrachowania, strategii?
1
Barca w tej chwili nie ma nawet 2 punktów na mecz.
0
Barca w tym sezonie gra w rytmie: koncert, koncert, dramat, dramat, koncert, mordęga, mordęga, koncert, koncert, mordęga
Stanów pośrednich nie przewidziano
2
@Pawel13sz Platon naszych czasów ...
4
Jak dzisiaj nie wygramy, to liga nam zacznie uciekać
1
Czekam na celne trafienie Barcy w 2 połowie