2

@PatrychoO Ataku ciąg dalszy. Widocznie inaczej nie umiesz. Od pierwszego wpisu zrównującego atakującego i atakowanego w temacie WOŚP, do samego końca.

Przynajmniej (a to dużo) wybór przy urnie miałeś prodemokratyczny, więc to mnie cieszy. To oznacza dużą świadomość historyczną i polityczną i na tym zakończę.

2

@PatrychoO Nie jestem, ostatnio wiele moich wpisów to odniesienia do piłki nożnej. Radykałowie (którym najwyraźniej jesteś) ciągle widzą tylko moje wpisy o polityce, jakby zaślepieni nienawiścią.

Fajnie, super, ale to ty napisałeś post o kontekście politycznym, bo jak piszesz o jatce wokół WOŚP, zaczęli ją politycy i środowisko Radia Maryja.

Ja nawet na partię Tuska nie głosowałem. I dalej - to Ty masz jakieś chore wyobrażenia, wprowadzając do tematu Hitlera. W kontekście WOŚP?
Fajnie, że głosowałeś na Koalicję, ale bzdurne porównanie do Adolfa i wściekłe ataki na mnie pokazują, że to prawda, że KO ma oszołomów wśród swoich wyborców. Ochłoń.

2

@skubi99 Pisizm jest straszny - nie podaje uzasadnień. Uzasadnienia cię przerastają, jak zawsze.

3

@PatrychoO Człowiek, który pisze następujące radykalne kłamstwo:
Nie dajesz akurat na WOŚP = jesteś jak Hitler, wyzywa innych od fanatyków.

Na pewno takiemu radykałowi jak Ty łatwiej umyć ręce, niż odnieść się do treści

4

@PatrychoO Wspieram Ukrainę, ale nie podoba mi się, że wojna stała się narzędziem politycznym do zabijania się w dwie strony.

Mnie więcej takie absurdalne przesłanie płynie z Twojego wpisu.

Zrównać agresora z napadniętym i obu obwiniać tak samo. Klasyka jedzenia PiSowi z ręki - mniej więcej taki przekaz leci z TV Republika.

9

La Rambla - upadek.

To niebywałe, jak Niemiec Hansi Flick zrobił tutaj wszystkich w konia. Przecież wygrana z Realem była celowo tak wysoka i spektakularna, by przykryć upadek zespołu w ostatnich 2 miesiącach. Widzę, że większość się nabrała na tę sztuczkę z wynikiem i grą w Superucharze.

0

@slayer Obiektywizm polega na tym, że człowiek umie coś ocenić abstrahując od tego kim się jest lub czym się interesuje.

Wszechświata z całą pewnością nie opisuje humanizm, a jest wręcz nasączony matematyką.

2

Śnieżyce w Grecji, a potem trzeba płacić krocie za podstawowe produkty spożywcze z koszyka Polaka jak oliwa z oliwek, czy oliwki.
Może pospolici Polacy tego nie kupują, ale komu płaci @Luciano99 ten ma stół zastawiony jak należy.

0

Cubarsí, Balde, Casadó, Gavi i Lamine Yamal to połowa podstawowego składu.

Moja doskonała znajomość matematyki każe mi wykonać działanie: 5:11 i to w życiu nie wyjdzie 0,5, czyli połowa.
Potężna nierzetelność. Królowa nauk została skalana.

1

@maroon Na pewno należy ufać leśnikom, którzy wysyłają drewno do Chin.

7

W razie czego jest Glik w odwodzie

2

@Lionel_Messi10 Leo, Leo do zobaczenia na MŚ 2026. Oby razem z reaktywowanym di Marią.

1

@kubix05 Legendarny zestaw. Tyle sław w jednym kabarecie to unikat w naszej historii

0

@michalgajdek Dobrze jak w redakcji panuje demokracja, w końcu o to się zabijam na La Rambli, ale był w końcu ten wielki wybuch czy nie?

1

@4Fabregas4 Jak Ty sądzisz, że to był pierwszy dobry mecz po kilkunastu słabych, to masz poważne problemy ze wzrokiem - w zasadzie to uniemożliwia merytoryczną dyskusję.
A już porównywanie osiągnięć Flicka po pół roku z Xavim, który był tu ponad 2,5 sezonu, to już naprawdę odklejenie jak po dopalaczach.

Szkoda, że nigdy nie można pogratulować Ci ciekawych spostrzeżeń. Zawsze musisz być oryginalny w fatalnym stylu

1

Rozłam w redakcji, upadek autorytetów - jeden mówi, że był Wielki Wybuch, drugi, że nie było.
Jak żyć?

18

@Kz1234 W tym wieku to nie powinno się zdarzyć, tak samo Yamal.
Bez nich Barca byłaby wyraźnie słabszym zespołem.

3

Z polskiej służby zdrowia: facet 72 lata, odsyłany z zapaleniem płuc od lekarza rodzinnego na SOR i z powrotem kilka razy, aż mu się jakiś płyn w płucach zebrał. Ostatecznie wyleczony, ale opóźnienie w leczeniu spowodowało zapaść serca, które musi mieć wszczepione jakieś urządzenie.
I takie historie słyszę regularnie.

6

Jest duża różnica pomiędzy Barcą początku sezonu, a Barcą ze stycznia zarówno na korzyść jak i na niekorzyść
Gdy Barca wygrywała seryjnie mecze, była skuteczna do bólu, ale mecze były całkowicie szalone. Brakowało kontroli nad piłką i poklepania jej. Rywale często grozili wrzutką za linię obrony. Stąd w czasie tej gorszej serii mecze wyglądały okropnie - obniżyła się skuteczność i wyszły wszelkie mankamenty takiego grania na wariata.

Ostatnie mecze pokazały, że Flick musiał popracować na tą naszą tiki-taką, bo piłka wymieniana jest płynnie, a gra się ustabilizowała. Zastanawiało mnie w październiku, dlaczego w stosunku do Bayernu Flicka, Hansi tak zradykalizował swoją piłkę w kierunku wertykalności, mając tylu techników, którzy mogą lepiej chronić piłkę.

Jakkolwiek bolesne by nie były wyniki meczów z Leganes i Atletico, sposób gry ewoluował i wydaje mi się, że teraz trzeba czekać na efekty.

1

Widzę, że na LR jest jechanie Realu i jego zawodników jakby wszyscy zapomnieli kto w zeszłym sezonie wygrał LM i La Ligę.
Przypominam, że dalej jesteśmy w tabeli ligowej za nimi.

0

@Nightraider Gorsi? Real właśnie wygrał La Ligę i LM.

7

@dawidlampa Dzięki, widzę, że dzisiaj działasz w tempie Barcy Flicka.

3

@Keson Podobnie było z Valverde, przed sezonem pesymizm i rozbity zespół, a potem wielkie oczekiwania, nakręcone świetną grą w lidzę.
Popieram - musimy zachować umiar w oczekiwaniach. Chciejmy jak najwięcej, ale rozliczajmy rozsądnie

25

Już przeczytałem, żądam reszty wywiadu.

6

Wydaje mi się, że ten zespół ze względu na pewne braki w składzie i młody wiek wielu zawodników, będzie miał upadki i wzloty, ale w obecnym sezonie już dostarczył nam mnóstwo emocji i pozytywnych wrażeń.
Dodatkowo ma na rozkładzie 2 demolki Realu i jedną Bayernu.

Nie ma co za bardzo pompować balonika w kierunku tytułu mistrza kraju, tylko skupić się na rozwoju drużyny.

Widać, że ten zespół może zmieść z murawy każdego, co daje spore nadzieje w LM ale też brak systematyczności może przeszkadzać w La Lidze.
Co przewrotne, można odnieść wrażenie, że ta Barca ma większe szanse zdziałać coś w LM niż w La Lidze.

0

@RomanGroza Ewidentnie lubisz uniwersum waginy

23

@Rarenzio Jeszcze większy idiota zostawiłby Gaviego na murawie po wielomiesięcznej kontuzji

1

@KamQiX Ale chronologia czasu była taka, że to Szczęsny jako jedyny sprokurował sytuację, którą wrzucił Penę na minę.

0

@Hajny Był, ale ta skłonność jak widać uleczona nie została

1

@Roobo Jeszcze jakbyś był taki miły i powiązał to z Trzaskowskim i Niemcami, to bylibyśmy wdzięczni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?