4

@michal26 Czyli analogicznie twierdzisz, ze Haaland jest winny temu, że nie gra na MŚ, bo to mniej więcej ten rodzaj argumentacji.

Rozumiem, co Ty i koledzy wyżej piszecie, ale częścią tej argumentacji jest obwinianie zawodnika o to, że nie przeszedł do topowego klubu, walczącego wszelkie trofea.

3

@Bilon87 Zabrakło argumentów poza gdybaniem?

5

@heniusss Nieśmiertelny, jednak absurdalny argument - obwinianie jednoosobowo napastnika, który grał genialnie za brak tytułu.
Jak kibic Bayernu, muszę skwitować to co piszesz za niedorzeczność. Żaden kibic Bayernu nie wini Kane'a, bo to idiotyczne, za to wskaże wiele przyczyn dlaczego Bayern nie zdobył tytułu.

Idąc Twoim tokiem myślenia, Tottenham z Lewym sięgałby po mistrzostwa Anglii.
Borussia była bardzo silna, bo genialny Klopp stworzył z niej maszynę rywalizującą z Pepem, tak jak w Anglii z Liverpoolu. Liverpool stał się potęga po przybyciu Kloppa a nie Lewego, więc też zakrzywiasz rzeczywistość.

3

@Bilon87 Jakby babcia miała wąsy to byłaby dziadkiem.
Gdyby Lewy nie grał w Bayernie, to poważny argument by Ci odpadł.

Doprawdy, masz przedziwny sposób argumentacji, poprzez tworzenie alternatywnej rzeczywistości.

Bayern od 2 sezonów ma poważne problemy z doborem trenerów, w poprzedniej dekadzie nie miał nawet z kim rywalizować Są inne czasy, inne realia. Trudno to porównać. Lewy sam sekstetu nie wygrał, tak jak Kane sam nie zdobył 2 wicemistrzostw Europy.

6

@heniusss Ale sam robisz dokładnie to czego zakazujesz w przypadku reprezentacji. W przypadku klubów nie bierzesz pod uwagę ich jakości.

Kane w Bayernie z łatwością osiąga wyniki strzeleckie Lewego. Obaj są różnymi napastnikami, ale są porównywalnie świetni.

3

@Bilon87 Nic nie zmienia w czym? Na najważniejszych imprezach czyli MS i ME, Lewy raczej był anonimowy, Kane pokazał się z zupełnie innej strony.

Truno byłoby mi uznać, że Kane jest gorszym napastnikiem niż Lewy. Obaj mają swoje atuty, a Kane w Bayernie bez problemu wszedł w buty Lewego, nie ustępując mu ani trochę.

3

@Bilon87 Mówisz, że król strzelców mistrzostw świata i dwukrotny wicemistrz Europy nie ma żadnych argumentów?

3

Poranny przegląd prasy polskiej Comentateiro:

Radio Zet:
"Kontrowersje w Pucharze Króla. Real wygrał wysoko, ale w cieniu skandalu"

TVP.PL
"Puchar Króla. Sędziowski skandal w meczu Realu Madryt z Celtą Vigo. VAR nieVARty funta kłaków"

Sportowe Fakty
"Skandal w meczu Realu Madryt? Zobaczcie sami" ... "Tyle tylko, że kontratak zaczął się od... ewidentnego faulu Andrija Łunina. Williot Swedberg dopadł pierwszy do piłki,
dziubnął ją sobie, a następnie faulował go ukraiński bramkarz Realu"

Sport.pl
"Siedem goli i gigantyczny skandal w meczu Realu! Sędzia powinien się wstydzić"

Gol24.pl
"Olbrzymia kontrowersja w meczu Realu Madryt z Celtą"

Weszlo.pl
"Real Madryt potrzebował dogrywki, żeby ograć Celtę. W tle ogromna kontrowersja"

Meczyki.pl
"Skandal w meczu Realu?! Wielka kontrowersja w Pucharze Hiszpanii"


6

I cały misterny plan Laporty oparty o nic poszedł w pizd*

6

Na goal.com tytuł "Oto dlaczego Real zatrudnił Endricka"
zamiast
"Oto dlaczego awans Realu jest skandaliczny"

61

Pięknie przepchani rządowi - ciąg dalszy "pięknej" tradycji kultywowany

0

Jakieś 40 minut temu sprawdzam wynik a tam 3-o dla Realu, wchodzę przed chwilą na LR a moi laramblowi koledzy i koleżanki nadają relację z meczu Real - Celta.
Myślałem, że mi mózg szwankuje, sprawdzam flashscora a tam 2-2.

Gdyby nie LR, nawet bym o tym nie wiedział.

1

United walczy desperacko o remis z czerwona latarnią ligi - jak to możliwe?
Ten Haga już tu od dawna nie ma.

0

@July_6_BcN Komentarz, bo już myślałem, że chwalisz się, że Ci stuknęło

0

@Kozinho. W sumie masz rację - i tu i tu nie ma przekrętów i się niczego nie przemilcza.
Zatem nie idzie się z tym zgodzić.

1

Pewnie przesadzamy. Było tak: zawodnik Celty nogami tak agresywnie zaatakował bramkarza Realu, że aż nienaturalnie wyprostowały mu się ręce w kierunku nóg atakującego.

3

Nawet mafia z VARu nie raczyła wezwać sędziego do ekranu. To jest skandaliczna kradzież w biały dzień.

1

Okradli Celtę i La Ramblę z karnego. Skandal!

1

@Faro Ty jesteś ten słynny Foro z gorących?

0

@PatrykBarca No wiadomo. Trzeba dać mu czasu. Pomysł ma, teraz trzeba wymienić ok 8 zawodników i można zaczynać podbój

2

Czarnodupność United jest jeszcze ciemniejsza niż myślałem

3

@KamQiX Ty szujo : )

0

@PatrykBarca Tak, tak, Ty jeszcze ten Haga obwiniaj za obecne porażki.

1

Może United przeprowadza naprawę etapami - z porażek przechodzą na remisy żeby uniknąć terapii szokowej.

1

@Foro Ok, rozumiem. Przecież widać, że wręcz wychwalasz Yamala. Ty masz na myśli ten impet z jakim Leo wszedł do piłki, pewnie te nieokiełznane dryblingi itp itd.
Ja jednak podkreśliłbym u Yamala dojrzałość i efektywność. Wiem, że asysta Yamala nie wygląda jak kiwnięcie przez Leo 4 rywali w 1 akcji. Jednak np. zagranie Yamala do Kounde przed golem to asysta, jakiej nie będzie w stanie posłać 99% zawodowych piłkarzy przez całą karierę.
Ja zbierałem po tym szczękę z podłogi, tak samo jak dryblingach Leo z Chelsea

1

@Eklerek Ty propagandysto, a nie możesz z łaski swojej przedstawić w pozytywnym świetle United, że grają na zero z tyłu?
Jest w Tobie tyle zła

6

@Foro To znamienne, że wielu użytkowników myli dokonania Messiego w starszym wieku z tym co robi Yamal w wieku 17-lat.

Messi w wieku 17 lat miał 1 gola/0 asyst w La Liga.
W wieku 18 -- 6/2
W wieku 19 - 14/2
W wieku 20 - 10/12
W wieku 21 - 23/11
W wieku 22 - 34/10

Zatem zobacz ile Lamine ma szansę wyprzedzić Leo jeśli chodzi o statystyki przed tym zanim Messi odpalił na dobre. Oczywiście same statystyki goli i asyst nie oddają wpływu Leo, ale czy o Yamalu nie możemy powiedzieć dokładnie tego samego?

2

@matirix20 Ja bym to ujął zgoła odmiennie: Messi nie miał żadnej konkurencji.

1

@MessiForeverTheBest Wszystkie sedesy tak twierdzą również.

0

@Bilon87 Tobie również, i wiesz, mimo tego co napisałem, mam przekonanie, że jesteś wartościowym rodzicem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?