Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@PatrychoO Człowiek, który pisze następujące radykalne kłamstwo:
Nie dajesz akurat na WOŚP = jesteś jak Hitler, wyzywa innych od fanatyków.
Na pewno takiemu radykałowi jak Ty łatwiej umyć ręce, niż odnieść się do treści
4
@PatrychoO Wspieram Ukrainę, ale nie podoba mi się, że wojna stała się narzędziem politycznym do zabijania się w dwie strony.
Mnie więcej takie absurdalne przesłanie płynie z Twojego wpisu.
Zrównać agresora z napadniętym i obu obwiniać tak samo. Klasyka jedzenia PiSowi z ręki - mniej więcej taki przekaz leci z TV Republika.
9
La Rambla - upadek.
To niebywałe, jak Niemiec Hansi Flick zrobił tutaj wszystkich w konia. Przecież wygrana z Realem była celowo tak wysoka i spektakularna, by przykryć upadek zespołu w ostatnich 2 miesiącach. Widzę, że większość się nabrała na tę sztuczkę z wynikiem i grą w Superucharze.
0
@slayer Obiektywizm polega na tym, że człowiek umie coś ocenić abstrahując od tego kim się jest lub czym się interesuje.
Wszechświata z całą pewnością nie opisuje humanizm, a jest wręcz nasączony matematyką.
2
Śnieżyce w Grecji, a potem trzeba płacić krocie za podstawowe produkty spożywcze z koszyka Polaka jak oliwa z oliwek, czy oliwki.
Może pospolici Polacy tego nie kupują, ale komu płaci @Luciano99 ten ma stół zastawiony jak należy.
0
Cubarsí, Balde, Casadó, Gavi i Lamine Yamal to połowa podstawowego składu.
Moja doskonała znajomość matematyki każe mi wykonać działanie: 5:11 i to w życiu nie wyjdzie 0,5, czyli połowa.
Potężna nierzetelność. Królowa nauk została skalana.
1
@maroon Na pewno należy ufać leśnikom, którzy wysyłają drewno do Chin.
7
W razie czego jest Glik w odwodzie
2
@Lionel_Messi10 Leo, Leo do zobaczenia na MŚ 2026. Oby razem z reaktywowanym di Marią.
1
@kubix05 Legendarny zestaw. Tyle sław w jednym kabarecie to unikat w naszej historii
0
@michalgajdek Dobrze jak w redakcji panuje demokracja, w końcu o to się zabijam na La Rambli, ale był w końcu ten wielki wybuch czy nie?
1
@4Fabregas4 Jak Ty sądzisz, że to był pierwszy dobry mecz po kilkunastu słabych, to masz poważne problemy ze wzrokiem - w zasadzie to uniemożliwia merytoryczną dyskusję.
A już porównywanie osiągnięć Flicka po pół roku z Xavim, który był tu ponad 2,5 sezonu, to już naprawdę odklejenie jak po dopalaczach.
Szkoda, że nigdy nie można pogratulować Ci ciekawych spostrzeżeń. Zawsze musisz być oryginalny w fatalnym stylu
1
Rozłam w redakcji, upadek autorytetów - jeden mówi, że był Wielki Wybuch, drugi, że nie było.
Jak żyć?
18
@Kz1234 W tym wieku to nie powinno się zdarzyć, tak samo Yamal.
Bez nich Barca byłaby wyraźnie słabszym zespołem.
3
Z polskiej służby zdrowia: facet 72 lata, odsyłany z zapaleniem płuc od lekarza rodzinnego na SOR i z powrotem kilka razy, aż mu się jakiś płyn w płucach zebrał. Ostatecznie wyleczony, ale opóźnienie w leczeniu spowodowało zapaść serca, które musi mieć wszczepione jakieś urządzenie.
I takie historie słyszę regularnie.
6
Jest duża różnica pomiędzy Barcą początku sezonu, a Barcą ze stycznia zarówno na korzyść jak i na niekorzyść
Gdy Barca wygrywała seryjnie mecze, była skuteczna do bólu, ale mecze były całkowicie szalone. Brakowało kontroli nad piłką i poklepania jej. Rywale często grozili wrzutką za linię obrony. Stąd w czasie tej gorszej serii mecze wyglądały okropnie - obniżyła się skuteczność i wyszły wszelkie mankamenty takiego grania na wariata.
Ostatnie mecze pokazały, że Flick musiał popracować na tą naszą tiki-taką, bo piłka wymieniana jest płynnie, a gra się ustabilizowała. Zastanawiało mnie w październiku, dlaczego w stosunku do Bayernu Flicka, Hansi tak zradykalizował swoją piłkę w kierunku wertykalności, mając tylu techników, którzy mogą lepiej chronić piłkę.
Jakkolwiek bolesne by nie były wyniki meczów z Leganes i Atletico, sposób gry ewoluował i wydaje mi się, że teraz trzeba czekać na efekty.
1
Widzę, że na LR jest jechanie Realu i jego zawodników jakby wszyscy zapomnieli kto w zeszłym sezonie wygrał LM i La Ligę.
Przypominam, że dalej jesteśmy w tabeli ligowej za nimi.
0
@Nightraider Gorsi? Real właśnie wygrał La Ligę i LM.
7
@dawidlampa Dzięki, widzę, że dzisiaj działasz w tempie Barcy Flicka.
3
@Keson Podobnie było z Valverde, przed sezonem pesymizm i rozbity zespół, a potem wielkie oczekiwania, nakręcone świetną grą w lidzę.
Popieram - musimy zachować umiar w oczekiwaniach. Chciejmy jak najwięcej, ale rozliczajmy rozsądnie
25
Już przeczytałem, żądam reszty wywiadu.
6
Wydaje mi się, że ten zespół ze względu na pewne braki w składzie i młody wiek wielu zawodników, będzie miał upadki i wzloty, ale w obecnym sezonie już dostarczył nam mnóstwo emocji i pozytywnych wrażeń.
Dodatkowo ma na rozkładzie 2 demolki Realu i jedną Bayernu.
Nie ma co za bardzo pompować balonika w kierunku tytułu mistrza kraju, tylko skupić się na rozwoju drużyny.
Widać, że ten zespół może zmieść z murawy każdego, co daje spore nadzieje w LM ale też brak systematyczności może przeszkadzać w La Lidze.
Co przewrotne, można odnieść wrażenie, że ta Barca ma większe szanse zdziałać coś w LM niż w La Lidze.
0
@RomanGroza Ewidentnie lubisz uniwersum waginy
23
@Rarenzio Jeszcze większy idiota zostawiłby Gaviego na murawie po wielomiesięcznej kontuzji
1
@KamQiX Ale chronologia czasu była taka, że to Szczęsny jako jedyny sprokurował sytuację, którą wrzucił Penę na minę.
0
@Hajny Był, ale ta skłonność jak widać uleczona nie została
1
@Roobo Jeszcze jakbyś był taki miły i powiązał to z Trzaskowskim i Niemcami, to bylibyśmy wdzięczni
0
Brawo Rapha - zawsze z wielkim serduchem do gry!!!
2
Wojtek "muszę coś odpierdzielić" Szczęsny - tak zawsze było, jest i to się nie zmieni
3
A jak napisałem przed meczem, że to najsilniejsza Barca w dziejach, to wzbudziło kontrowersje.
Gdyby nie czerwień byłoby w przedziale 8-10:1 dla Barcy.