Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Co pocieszające, wreszcie Barca zagrała pewnie 10 na 11. Mieli pomysł zamiast bezradnie patrzeć jak rywal strzela bramki.
2
Ale piękny wieczór! Hansi z pierwszym pucharem w Barcelonie, wygranym w spektakularnym stylu.
Oby to nie był ostatni puchar w tym sezonie!
2
Wynik nie oddaje przewagi Realu. Oczywiście w bezradności
3
Prędzej uwierzę w 7:1 niż w 4:4.
2
Tu nie ma co pisać referatów. Trzeba się cieszyć tym co widzimy, bo Barca dziś gra koncertowo.
A Flick wyrasta na zmorę Ancelottiego.
1
Dwucyfrówka loading
0
Lewy jest dzisiaj z tytanu
0
Halo, Policja? Chciałem zgłosić gwałt na Realu
0
@Rupert_Haubica Posprzątani, zamieceni
4
Ankara Lewy, ankara lewy, ankara Lewy,Ankara Lewy, ankara lewy, ankara Lewy,
Ankara Lewy, ankara lewy, ankara Lewy,Ankara Lewy, ankara lewy, ankara Lewy,
Ankara Lewy, ankara lewy, ankara Lewy,Ankara Lewy, ankara lewy, ankara Lewy,
Ankara Lewy, ankara lewy, ankara Lewy,Ankara Lewy, ankara lewy, ankara Lewy,
0
@alejandro Nie doceniasz naszego wielkiego składu z dzisiaj
0
@marek86 Dzięki, ale od tego nie zmienisz rzeczywistości. Jedynie ściana pęknie.
0
@maroon Sezonowiec, fan meteorów. Niedobrze
4
@Kondziubarca Już Niemiec mataczy
0
@Barcafan2020 Dołączyłem w latach 90-tych, więc moje zdanie jest nie do podważenia. Widziałem wszystko co najlepsze, and I'm telln' yaa, nie było lepszego składu
0
@Lewangoooolsky Ależ skąd. Nigdy tak potężnej 11 nie wystawiliśmy.
17-latek który trzęsie światem - tego jeszcze nie grali. Nawet nie moge do niego porównać Messiego bo w tym wieku jeszcze pieluchy nosił.
1
Moim zdaniem to najsilniejszy skład w dziejach Barcelony.
5
United kroczek po kroczku zaczyna odzyskiwać godność pod batutą Amorima.
2
@Bocheno1 premii u Lucka są tylko premium nadgodziny.
3
@Luciano99 Czy będą okolicznościowe premie za to, że zgarnąłeś Złotą Gałę?
Cała załoga harowała na to wyróznienie
3
United reaktywacja - Amorim zakrzywia matrix.
2
O co chodzi z tym wpisem Redakcji i odnośnikiem zgłoś?
Redakcja z premedytacją zamieszcza wpis, który może być prowokujący?
@wpwelement Proszę zatem o zbanowanie całej redakcji na 2 dni.
5
@norbi77 To źle o Tobie świadczy. Moje pierwsze słowa wypowiedziane na tym świecie to nie było "mama" czy ''tata" tylko "obalić komunizm" a potem "Tusk fur Deutschland"
0
@Eklerek A co to za nick Eklerka? Tak jest i się z tym nie dyskutuje.
0
@gumaz Mam głęboką nadzieję, że dresiarz dostanie wpierdziel jak dziś madryle
3
Madrycioki dzisiaj dostaną epicki wpierdal,
3
Nie wierzę, po raz kolejny zostałem obrabowany ze Złotej Gały fcbarca.com.
Idę się napić z innym najbardziej obrabowanym w historii, czyli CR7
0
@mvnBasten Rzeczywiście, to praktycznie unieważnia WOŚP i ich dokonania.
Pewnie zszokowani ludzi, nie wrzucą już ani złotówki bo jakiś karierowicz podgryzacz robi sławę na obrażaniu Owsiaka.
Niesłychane domniemane milionowe przekręty, praktycznie aż dziw, że starczyło na jakikolwiek sprzęt do szpitali.
Śmieszni jesteście w tym swoim małym konserwatywnym światku.
14
@KamQiX Tak krawiec kraje jak zarobków u @Luciano99 staje
0
@maroon Nie rozumiem odmawiania Owskiakowi roli sprawczej. To Jurek zorganizował młodych ludzi wokół tej sprawy, więc należałoby mu oddać co Owsiakowe.
Znamienne, ze Warzecha, człowiek niskich lotów, od lat zajmuje się Owsiakiem, nigdy w pozytywnym sensie.
To jest rodzaj jakiejś konserwatywno-prawicowej szajby antyowsiakowej, godnej niskiego poziomu tego środowiska w ogóle.
Nawet w tym wątku, nie można napisać, że Owsiak stworzył fajną inicjatywę, tylko ludzie chyba z owsem w głowie, muszą się puszyć swoim obsrajkonsewatywnym
"oddzielmy tych młodych ludzi od Owsiaka"
Tego nie da się oddzielić, Owsiak to WOśP, a jego rola jest nie do przecenienia.