Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Criss18Barca Terrorysta z Rosario tym razem sterroryzował USA.
1
@fart Boston na razie rozdaje karty w Oklahomie
4
@Cule2013 Z obietnic wyborczych? Nie. Odkąd głosuję, czyli początków lat 90-tych nie traktuję obietnic wyborczych poważnie.
Np. obecnie zależy mi na:
1. przywracaniu samorządności
2. surowym ukaraniu przestępczej działalności pisowców (w tym Duda powinien stanąć przed Trybunałem - ale to się nie stanie) a to dlatego, żeby było ostrzeżenie dla cwaniaków na przyszłość
3. rozwoju gospodarczym
4. powrocie do stolika na arenie międzynarodowej
Obietnice są dla głupków, mnie interesują generalia.
0
@arasz1819 Klasyką tej ich śmiesznej relacji jest schemat:
1. Dziunka: szczek, szczek, szczek, szczek
2. Fan dziuńki: ale prawdę im powiedziała, ma rację, polać jej, ale im dała do wiwatu, wreszcie ktoś to głośno powiedział
Ubaw po pachy, mnie dziuńka autentycznie rozśmiesza.
0
@Recha_0684 Ona jest kompletnie nie w moim typie. Oprócz urody, cenię kobiety inteligentne. Tymczasem dziuńka to partyjna szczekaczka.
1
@Cule2013 Ja nie głosowałem na PO, więc strzelasz w próżnię.
Przecież hasło wyborcze 100 konkretów na 100 dni, było tak szyte grubymi nićmi, że żaden wyborca z IQ wyższym niż 15, nie traktował tego poważnie.
Przepraszam bardzo a w co uwierzyli peowcy czy lewica, w którą dokładnie obietnicę PiSu? Przecież PiS obiecał 500+ a opozycja w to kompletnie nie wierzyła.
PiS obiecał ileś milionów mieszkań i nikt w to nie wierzył i słusznie się okazało.
Cały Twój wpis jest kłamliwy i rozmija się z prawdą. Mijasz się z prawdą w podstawowych faktach, więc tym bardziej jak można traktować poważnie Twoje oceny?
To tak nie działa, że jak uprawiasz symetryzm, to z miejsca kłamstwa się materializują.
1
@arasz1819 Dziuńka w futerka odziana, "mądrość" wieczorem, czasem"mądrość" z rana.
Ona naprawdę ma swoich zwolenników.
2
@ProMILs No bo ma rację. Tusk naobiecywał, a Konfiarze i pisowcy uwierzyli i teraz są zdziwieni, że ktoś ma ich za tych z cudzysłowia.
To wyborcy tych partii ciągle rozliczają Tuska, wyborcy PO nie traktowali obietnic wyborczych na serio.
Także dokonałeś samozaorania.
0
@matirix20 Zirkzee
6
Wybitne meczycho w Liverpoolu w 2 połowie. Żaden zespół w LM nie zagrał w przybliżeniu tak dobrze z Liverpoolem jak dziś United.
Mam nadzieję, że to da United impuls i że powolutku praca z treningów zaowocuje lepszą grą w meczach. Dziś w dynamice ataków MU przypominał Sporting Amorima. Błyskawiczne transportowanie piłki pod pole karne rywala, nieustępliwość.
Czy rodzi się zespół w United?
1
@Encore To jest kilka okienek transferowych i z dobre 400mln. Skąd tę kasę wziąć?
1
De Ligt to nie gracz na kluby z ambicjami, o czym przekonało się już kilka klubów, w tym Bayern, któremu kibicuję. Nikt tam za nim nie tęskni.
Kupa przepłaconych graczy w United, bez wielkiego sprzątania się nie obędzie.
1
Niech ten cholerny zarząd United wyrzuci złogi z klubu, zrobi zakupy i da Amorimowi popracować.
0
@arasz1819 Zobaczymy, na razie 1:0 dla MU. Świetny mecz, świetny plan trenera, wyrzucił Casemiro, Ericksena i Rasha i United jest mobilne.
0
Pytanie czy w 2 połowie United będa konsystentnie performować na liverpoolskim piczu.
0
@arasz1819 Przede wszystkim United wyszli na mecz z planem i podniesionymi głowami.
3
I gdzie ten wielki Liverpool, gdzie ten wielki Salah, gdzie ten wielki Slot?
Dajcie spokój, przereklamowane to wszystko
2
@Rastafarnianin Klasyka, głównie odzwierciedlająca "głębię przemyśleń" prawicowych "intelektualistów"
2
Ursula von der Leyen ma ciężkie zapalenie płuc. I co teraz?
Trzeba poprawić jeszcze normy czystego powietrza i podwyższyć normę temperatury minimalnej zimą. Ja postuluję zakaz temperatury poniżej 10 stopni C.
0
@FCB24 Ma jedna zasadniczą wadę - gdy przychodzi do poważnej rywalizacji, nie dają rady.
0
@FCB24 OKC jest papierowym faworytem. Jeszcze wielu obserwatorów NBA nie traktuje ich do końca poważnie.
19
Gdyby nie było VAR-u, Flick nie grałby na spalone. To proste
0
@Miszak Wytrzyj łapki, mlekiem z nosa się poplamiłes
2
Śmieszni labambowi eksperci, oceniają przeszłe błędy Flcika na podstawie meczu z 4-ligowcem.
4
Rasizm osiągnął swoje apogeum. Vini nic nie zrobił. Oczywiście by czerwonej kartki uniknąć.
3
Kibice Valencii świętowali już 3 gole - 1 swój i 2 niedoszłe Realu. Oby tak dalej, oby Real strzelił jeszcze 3 niedoszłe gole
3
@Recha_0684 Ale dotykał linię dupą. A to też się liczy. Dupa - to górna część nóg
0
Nie miał bramkarz stopy na linii, ale tyłek do linii przylegał, zatem nie można powiedzieć, że opuścił bramkę.
Tyłek bramkarza uratował Valencię - tak to widzę ja, niezależny obserwator z Polski
0
Godzina 23:00, Valencia - Real 1:3
0
Właśnie włączyłem. Wiecie co to znaczy?