7

@Criss18Barca Terrorysta z Rosario tym razem sterroryzował USA.

1

@fart Boston na razie rozdaje karty w Oklahomie

4

@Cule2013 Z obietnic wyborczych? Nie. Odkąd głosuję, czyli początków lat 90-tych nie traktuję obietnic wyborczych poważnie.
Np. obecnie zależy mi na:
1. przywracaniu samorządności
2. surowym ukaraniu przestępczej działalności pisowców (w tym Duda powinien stanąć przed Trybunałem - ale to się nie stanie) a to dlatego, żeby było ostrzeżenie dla cwaniaków na przyszłość
3. rozwoju gospodarczym
4. powrocie do stolika na arenie międzynarodowej

Obietnice są dla głupków, mnie interesują generalia.

0

@arasz1819 Klasyką tej ich śmiesznej relacji jest schemat:
1. Dziunka: szczek, szczek, szczek, szczek
2. Fan dziuńki: ale prawdę im powiedziała, ma rację, polać jej, ale im dała do wiwatu, wreszcie ktoś to głośno powiedział

Ubaw po pachy, mnie dziuńka autentycznie rozśmiesza.

0

@Recha_0684 Ona jest kompletnie nie w moim typie. Oprócz urody, cenię kobiety inteligentne. Tymczasem dziuńka to partyjna szczekaczka.

1

@Cule2013 Ja nie głosowałem na PO, więc strzelasz w próżnię.
Przecież hasło wyborcze 100 konkretów na 100 dni, było tak szyte grubymi nićmi, że żaden wyborca z IQ wyższym niż 15, nie traktował tego poważnie.

Przepraszam bardzo a w co uwierzyli peowcy czy lewica, w którą dokładnie obietnicę PiSu? Przecież PiS obiecał 500+ a opozycja w to kompletnie nie wierzyła.
PiS obiecał ileś milionów mieszkań i nikt w to nie wierzył i słusznie się okazało.

Cały Twój wpis jest kłamliwy i rozmija się z prawdą. Mijasz się z prawdą w podstawowych faktach, więc tym bardziej jak można traktować poważnie Twoje oceny?

To tak nie działa, że jak uprawiasz symetryzm, to z miejsca kłamstwa się materializują.

1

@arasz1819 Dziuńka w futerka odziana, "mądrość" wieczorem, czasem"mądrość" z rana.
Ona naprawdę ma swoich zwolenników.

2

@ProMILs No bo ma rację. Tusk naobiecywał, a Konfiarze i pisowcy uwierzyli i teraz są zdziwieni, że ktoś ma ich za tych z cudzysłowia.
To wyborcy tych partii ciągle rozliczają Tuska, wyborcy PO nie traktowali obietnic wyborczych na serio.

Także dokonałeś samozaorania.

0

@matirix20 Zirkzee

6

Wybitne meczycho w Liverpoolu w 2 połowie. Żaden zespół w LM nie zagrał w przybliżeniu tak dobrze z Liverpoolem jak dziś United.

Mam nadzieję, że to da United impuls i że powolutku praca z treningów zaowocuje lepszą grą w meczach. Dziś w dynamice ataków MU przypominał Sporting Amorima. Błyskawiczne transportowanie piłki pod pole karne rywala, nieustępliwość.

Czy rodzi się zespół w United?

1

@Encore To jest kilka okienek transferowych i z dobre 400mln. Skąd tę kasę wziąć?

1

De Ligt to nie gracz na kluby z ambicjami, o czym przekonało się już kilka klubów, w tym Bayern, któremu kibicuję. Nikt tam za nim nie tęskni.
Kupa przepłaconych graczy w United, bez wielkiego sprzątania się nie obędzie.

1

Niech ten cholerny zarząd United wyrzuci złogi z klubu, zrobi zakupy i da Amorimowi popracować.

0

@arasz1819 Zobaczymy, na razie 1:0 dla MU. Świetny mecz, świetny plan trenera, wyrzucił Casemiro, Ericksena i Rasha i United jest mobilne.

0

Pytanie czy w 2 połowie United będa konsystentnie performować na liverpoolskim piczu.

0

@arasz1819 Przede wszystkim United wyszli na mecz z planem i podniesionymi głowami.

3

I gdzie ten wielki Liverpool, gdzie ten wielki Salah, gdzie ten wielki Slot?

Dajcie spokój, przereklamowane to wszystko

2

@Rastafarnianin Klasyka, głównie odzwierciedlająca "głębię przemyśleń" prawicowych "intelektualistów"

2

Ursula von der Leyen ma ciężkie zapalenie płuc. I co teraz?

Trzeba poprawić jeszcze normy czystego powietrza i podwyższyć normę temperatury minimalnej zimą. Ja postuluję zakaz temperatury poniżej 10 stopni C.

0

@FCB24 Ma jedna zasadniczą wadę - gdy przychodzi do poważnej rywalizacji, nie dają rady.

0

@FCB24 OKC jest papierowym faworytem. Jeszcze wielu obserwatorów NBA nie traktuje ich do końca poważnie.

19

Gdyby nie było VAR-u, Flick nie grałby na spalone. To proste

0

@Miszak Wytrzyj łapki, mlekiem z nosa się poplamiłes

2

Śmieszni labambowi eksperci, oceniają przeszłe błędy Flcika na podstawie meczu z 4-ligowcem.

4

Rasizm osiągnął swoje apogeum. Vini nic nie zrobił. Oczywiście by czerwonej kartki uniknąć.

3

Kibice Valencii świętowali już 3 gole - 1 swój i 2 niedoszłe Realu. Oby tak dalej, oby Real strzelił jeszcze 3 niedoszłe gole

3

@Recha_0684 Ale dotykał linię dupą. A to też się liczy. Dupa - to górna część nóg

0

Nie miał bramkarz stopy na linii, ale tyłek do linii przylegał, zatem nie można powiedzieć, że opuścił bramkę.
Tyłek bramkarza uratował Valencię - tak to widzę ja, niezależny obserwator z Polski

0

Godzina 23:00, Valencia - Real 1:3

0

Właśnie włączyłem. Wiecie co to znaczy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?