7

Teraz trzeba sobie "wychować" następnego moderatora, żeby nie był tak krnąbrny jak element. Musi jeść nam z ręki, trzeba uzależnić jego fizyczny byt od posłuszeństwa wobec społeczności. Teraz my będziemy rozdawać karty.

1

@wpwelement Dzięki za lata pracy, w tym za bany. Generalnie dobra robota.

3

@Mitch_Atleta Arne Slot z Liverpoolu to jest dopiero doświadczony trener.
Spełnia wszystkie warunki żeby nie być trenerem Liverpoolu, tak jak Amorim Manchesteru.

Dorabiasz teorię post factum - nie ma ona żadnego sensu.

Niestety, ale Mitch_Atleta do Sylwestra.

0

@tomek8756 Jestem w stanie się przychylić.

3

Flick do Sylwestra!

1

@LukaszFan Nie, nie może. Sugerujesz, że jeśli przegrają resztę meczów w sezonie, zostaną mistrzem?

6

Podtrzymuję moje stwierdzenie sprzed 2 miesięcy, że to nie ten Hag był problemem United. Może w małym stopniu, ale problemy są wielowymiarowe i trenerzy są tylko małym wycinkiem, a raczej dodatkiem do nich.

1

@mekston Zobaczymy, Flick musi się zmierzyć z własnymi demonami. Jeśli nie zacznie wygrywać ponownie, będzie oznaczać to, że koszmary wracają

4

@AFA Ty lepiej polecaj po bułki na kolację

2

@mekston Styl daje nadzieję. Jednak wisi pewna groźba w powietrzu, profesorze Mekston. Grając ładnym stylem i dominując rywali w dupę seryjnie dostawała reprezentacja Niemiec Flicka.

0

@MOLESTA Zależnie jak spojrzeć, tu możesz mieć sporo racji. Ja bym powiedział, że jednak w takim top 8 powinni być, a ostatnie wyniki są chyba gorsze niż za ten Haga. Gdyby nie zapaść City, byłby tragiczny run meczów.
Bardzo źle to wygląda.

Zgadzam się co do złej kompozycji zawodników - indywidualnie nawet nienajgorsi, ale razem stanowią zbieraninę bez ładu i składu. I bez charakteru.

4

@Encore Dopóki liczy się w LM, nie zwolnią go. Ostatnie 2 mecze, to też gra dobra lub bardzo dobra, tylko wyniki słabe.
Odpadnięcie z LM i 3 miejsce w lidze mogą skłonić do refleksji papcia Laportę.

5

@MOLESTA Nieprawda. Wyniki mają dobre. Grają dobrze, im nie da się nic zarzucić. I są w ścisłym czubie nie przegrywając wielu meczów.

3

@FanBarcy22 Na pewno powinniśmy przegrywać u siebie z zespołami z 15-17 miejsca La Liga.

3

City, United i Barca to obecnie 3 najgorsze zespoły ligowe w stosunku do potencjału.

0

@Szklaner Szerszej publiczności dał się poznać w filmie "Szaleństwa Panny Ewy"
Przypominam: świat się nie zaczął po 2000 roku.

21

@Cule2013 Można zrozumieć, jak ograniczone życie prowadziło się przed posiadaniem dzieci, w sensie płytkie czy wybrakowane.
Dochodzi aspekt zrozumienia, że własne życie jest bardzo ubogie i oprzytomnienie, że skupianie się w życiu na sobie, które jest coraz bardziej popularne, to wyższe stadiom żałosności.

Dziecko otwiera oczy i niesłychanie wzbogaca, na różne sposoby. Ograniczone poznawczo single z psynkiem nigdy tego nie zrozumieją.

1

Tunele w Las Vegas. Podziemne miasto gdzie wg różnych szacunków mieszka pomiędzy 1200 a 2000 bezdomnych. Alternatywna rzeczywistość w mieście kasyn, której nikt z gości nie widzi.

Co ciekawe gdy w wyszukiwarce wpisze się "the tunnels in" pierwsze 2 sugestie to Vietnam i Las Vegas.

2

Komentarz usunięty

4

@Krzysztof1987 Pracuję nad sobą, zdradzę Ci sekret sukcesu:
- 10 pąpek dziennie, rozłożone na 4 raty
- dieta wegańska z wyjątkiem weekendów, śrud, wtorków czwartków i piątuw
- ćwiczenia mentalnościowe
- joga z TV śniadaniową
- dżoging przed pracą
- codzienne oglądanie "Rocky"
- praca nad rozwojem pamięci - od 140 lat codziennie uczę się na pamięć "Murzynek Bambo"
- obozy przetrwania na La Rambli
- i wiele, wiele innych

0

@YeastMoss YeastMoss do Trzech Króli!

12

Arabowie zarabiają petrodolary, Biedronka petrudolary.

0

@MesQueUnClub22 I z wyjątkiem Ciebie, bo mu odpisujesz. Wyrazy współczucia, samotny człowieku

0

@Safrani Chciałbym, by było inaczej, nie mam nic do Messiego. Nie chcę negować jego zasług, ale on miał naprawdę łatwo. Widziałem go w Barcelonie. Każde dotknięcie było uznawane za faul. Rywale przestali go dotykać, a cała drużyna grała pod niego

PS. Pewnie jakby się wysilił, to jeszcze znalazłby 10 lepszych od Messiego.

0

@RobsonPL Ja mam luz, potraktuj mój wpis z przymrużeniem oka, ale na wszelki wypadek wpiszę Cię na czarną listę redaktorów, którzy zamiast słowa "liczba" używają "ilość". To jest mój konik i tego nie odpuszczę.

Dzięki i również Wesołych Świat!

4

@draxidox I tak byś usunął ciążę, albo taktycznie poronił

0

@Montjuic Wręcz przeciwnie, wpisy kolegi są bardzo czytelne i uporządkowane.
Może Ty masz prawicowe oczopląsy i dostajesz drgawki na widok czegoś czego nie rozumiesz?

0

@Velldrinek O jest wojownik internetowy. Już zauważył, że rozsiewam śmierć na świecie i zachęcam do morderstw.

Tobie nie zalecam refleksji, po prostu puknij się w głowę.

0

@draxidox Ale tylko jak zaczną.

2

@draxidox No właśnie. Te bezwstydne pytajniki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?