3

Ancelotti do Sylwestra!

4

Aż trudno uwierzyć w tej chwili, że mecz skończy się wynikiem 2:5

0

Courtois: cholera, gdzieś już tego gola widziałem...

0

Rayo 400 metrów zaczęło jakby biegło na 100

4

Tylko niech nikt teraz nie włancza żeby oglandać

7

Absolutnie pan Roman co do reprezentacji ma rację. Jak niby Lewy może konkurować z tytułem króla strzelców MŚ Laty, który jest jednym z gigantów piłki reprezentacyjnej, ale nie w skali Polski lecz świata?
Boniek, to Boniek, brązowy medalista MŚ i strzelec 6 goli na MŚ. Nie ma znaczenia ile Lewy strzelił goli w eliminacjach, to gole z zupełnie innej kategorii wagowej.

Poza tym występy Lewego na turniejach MŚ, czy ME nie były niestety udane. Jego wkład w występy był delikatnie mówiąc dyskretny.

1

@FCBparasiempre Brawo! Nic dodać, nic ująć.

32

Taki sucharek mi przyszedł do głowy:

- Co zrobi dziś wieczorem Conte w kominku?
- Napoli

7

@Jakchcesz Ja od 20 lat na cieciówce "pracuję", ale tak naprawdę, zatrudniłem się, żeby odzyskać (czyli skraść) kasę, którą Luckowi pożyczyłem.
2 dekady zleciały i zamiast ją odzyskać, Lucek już całkowicie mnie okradł na pensjach i braku premii.

1

@Zbyszard Trochę szacunku. Ma wiele ciekawych wniosków, czasem każdy się pomyli.
Poza tym to gość, który ma mega wiedzę na temat historii polskiego futbolu.

5

Flick do Sylwestra!

2

@Safrani Alternatywy 4

1

@gaucho104 Gdyby wcielali w życie to co głoszą to zgroza.
Jednak życie pokazuje, że rzeczywistość zmienia spojrzenie człowieka na wiele spraw.
To wszystko zależy od tego, jak bardzo wierzą w to co głoszą.

Poza tym prawdopodobnie bez koalicji nie obyłoby się, zatem zależy kto byłby tym koalicjantem, bo jeśli PiS, to byłbym pełen obaw co do intencji Konfy.

1

@FcPortoFan1999 A Ty co się wtrancasz w strefę intumną moją i @draxidox?

9

Ponieważ już 128 razy było, że Ferran dramatycznie przyjął piłkę przed strzeleniem 2 gola, chciałem przypomnieć, że Ferran dramatycznie przyjął piłkę przed strzeleniem 2 gola.
Tak dla przypomnienia.

2

@KamQiX No ale jak porównujemy, to Xaviego od 2 sezonu, a nie pierwszego.
Wtedy miał już materiał na silny zespół i odpadł w fazie grupowej LM.
Zatem co do LM, to kolega wyżej ma rację, a pamiętajmy, że Flick miał zatrzęsienie kontuzji i dużo niedoborów w składzie.

Z kolei Xavi zdobył mistrzostwo, co dopiero przed Flickiem. Zatem najlepiej zostawić te porównania na koniec sezonu.

44

A propos Cubarsiego - zawodnik-defensor w tym wieku nie ma prawa grać w wyjściowym składzie dowolnego zespołu w topowych ligach. Nie ma po prostu tak dobrych 17-latków .
A Cubarsi gra bo jest tak dobry i tak utalentowany. To, że popełnia błędy jest czymś oczywistym. To nie jest ukształtowany 25-latek z bagażem doświadczeń i gdzieś to musi się zamanifestować. Kilka podobnych błędów musi po drodze popełnić.

Barca jest wiceliderem LM i liderem La Liga z tym właśnie Cubarsim jako podstawowym obrońcą. I to jest dla niego najlepsza wizytówka.

2

@Stinger_ I o to trzeba powalczyć. Zawsze było tak, że La Liga leżała Barcy, a zespoły w LM sprawiały nam trudności, a w tym sezonie wygląda to wręcz przeciwnie.
Łatwiej przetrawić sezon, gdy dochodzi się daleko w LM.

5

@MesQueUnClub_87 Otóż to, czyli to co zawsze podkreślam, a czego wielu zdaje się nie rozumieć, liczy się kontekst. A kontekst czyni naszą wygraną bardziej okazałą

9

Wyniki Dortmundu z ostatnich kilku lat u siebie w LM
PSG 1:1
Milan 0:0
Newcastle 2:0
Atletico 4:2
PSG 1:0
City 0:0
Chelsea 1:0
Sporting 1:0
Lazio 1:1

Ceńmy wygraną z tym rywalem.

1

@barcelonaLM Masz rację, trzeba bardzo doceniać wygraną na tak trudnym terenie.
Mecz udany, sytuacja w tabeli wymarzona.

Po co zatem ględzić?

1

@Kapitan hawk Ajjj, boli okrutnie.

2

@Roobo Rzeczywiście, xG rywala przerażająco wysokie i niestety to nie tylko dane statystyczne ale potwierdzenie wydarzeń boiskowych. Kilka dośrodkowań BVB śmierdziało bramką.

0

@GeraltzKatalonii Przeczytaj mój wpis jeszcze raz ale uważniej.
Poza tym jeśli z Betisem Barca zagrała tak samo, to marny z kolegi obserwator.

3

Dostaliśmy dziś bardzo dobre widowisko w LM. Wreszcie jakiś odmieniony trend i Barca w opałach, na trudnym terenie wychodzi ze starcia obronną ręką.

Poza tym, mamy inny nowy trend, czyli gorzej w La Liga lepiej w LM. I to znacznie lepiej.

3

Sensacyjne wykończenie Ferrana.

Mamy ferranazo w Dortmundzie!

51

Real żyje w LM z błędów rywali, Barca błędami daje rywalom życie

2

Gówniakowi prąd odcięło

1

Jak widzę zapierda***ącego Raphinhę to gęba aż sama się uśmiecha.

2

Za hydrodata.com

W 1 połowie Borussia wypociła 42,1 litry wody, Barca 36,6 litra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?