0

Od 9 minut kibicuję Realowi i już 15 razy wygraliśmy LM. Ale mamy rozmach.
Ale się denerwuję przed meczem z Sevillą.

0

Ja od dzisiaj kibicuję Realowi. Już mam dość Barcelony. Trzeba być elastycznym i przebojowym. Jak Barca wróci do gry to zastanowię się nad lojalnym powrotem do kibicowania jej.

1

@BorzyKrzys Zawsze fascynuje mnie jak poziom może być na jakimś poziomie..

3

@barcelonaLM Tak, niestety powtarzalnym motywem zaczyna być dziurawa defensywa.

5

Pierwsze 12 meczów Barca a'la Bayern, ostatnie 7 Barca a'la Niemcy.
Flick pokazał już, że potrafi seryjnie przegrywać/remisować mecze, w których jego zespół jest zdecydowanie lepszy, a porażki są winą braku skuteczności.

W Bayernie też się takie mecze zdarzały. Brzmi znajomo:
Bayern - PSG 2:3, strzały 31:6, posiadanie 64%:36%.

To był rewanż, po tym jak Bayern wygrał 1:0 na wyjeździe. Bayern odpadł.

0

@daniel32778 To licz dalej.

0

@DiSBlaDE Bzdura. Nie wyrok tylko przewidywanie.
Ty nie wytrzymałeś ciśnienia w przerwie i przedwcześnie chciałeś rozliczać mecz po 45 minutach.

2

Flick do Wigilii!

1

@Pressinho I wszystko w temacie.

0

@DiSBlaDE Pamiętaj, że mecz trwa 90 minut, plus to co sędzia doliczy.

1

Jest - 2 mecze, 0 punktów, 1:3 w bramkach,
A powinno być z gry - 2 mecze, 6 punktów, min 6:3 w bramkach.

Na domiar złego mamy potencjalnie 6 punktów straty do Atletico i 5 do Realu.
Dramat.

0

Pedri z udziałem przy 2 bramkach. Dziś jego wielki mecz!

0

@mekston Nie no winić Niemca trzeba za niewyćwiczenie skuteczności. Poza tym to Niemiec.

0

2 mecz z rzędu gra o wiele lepsza niż skuteczność.

0

@DiSBlaDE Na szczęście na murawie prezentuje się znacznie lepiej. Ale raczej widać tu dużo pracy zespołowej od tylnych formacji począwszy.
Zobaczymy, czy utrzymają tempo w 2 połowie, oby.

0

@Pawel13sz Flick do Bożego Narodzenia!

12

Bardzo słabo wygląda ta ofensywa na papierze. Brak dryblera, Lewy bez formy, Gavi po kontuzji i bez formy i zawodzący Fermin.
Nie widzę tu formuły na wygraną.

0

@draxidox Poproszę o całość wypowiedzi, kontekst i rok.
To Wasze szatkowanie i wyciąganie fragmentów, które pasują jest bardzo niskopodłogowe.
Czy imigracja w roku np.2018 musi mieć dokładnie ten sam charakter co w roku 2024? Czy sytuacja nie jest dynamiczna?

0

@draxidox Ale nie Joński. I teraz odpowiedz: Sterczewski działał w imieniu partii czy latał z tymi reklamówkami z własnej inicjatywy? Bo jest chyba tutaj zasadnicza różnica, a ja pamiętam, że to był jego indywidualny pomysł.

1

@Safrani Tak, KO a Koalicja to 2 różne twory, ale tym bardziej oczywiste jest wyborca KO nie może oczekiwać spełnienia obietnic, które KO realizuje razem z Lewicą i TD, bo wszystko podlega negocjacjom. To całkowicie zmienia zasady gry co zobaczyliśmy na przykładzie ustawy aborcyjnej.

1

@Safrani Nie, to jest pisowski propagandysta, słynący z zamieszania informacji opartych na przekłamaniach.
Pisowski propagandysta wie lepiej czym ma być rozczarowany wyborca KO, który nie jest tożsamy z wyborcą PO.
Zatem wyborca KO, czyli np. trzeciej drogi ma być splunięty przez niespełnienie obietnicy złożonej PO.


I temu typowi to się spina logicznie.

1

@wyrek Pokaż przykłady adoracji Tuska, kłamco.

0

@draxidox A Joński to poseł PO i podopieczny Tuska?
Koledze się już wszystko poje***o chyba. Mylę się?

0

@wyrek Ciekawe jak twoje miejsce, w którym powinien być mózg doszło do wniosku, że ja adoruję Tuska?

Jak rzeczywistość się nie zgadza, zawsze można wygenerować kłamstwo, tak jak ty tutaj.

0

@AxelF Z jałowych dyskusji, w których rozmówca tak szatkuje wypowiedź, że zabija jej sens.
Nie wiesz, co jeszcze? A powiedz mi z czego wynikło Twoje wyjaśnienie dot. symetryzmu?
Z uprzedniej jazdy kolegi ruchem ślizgowym, omijającym sedno problemu.
I tak jest ze wszystkim - cóż to jest za talent łyżwiarski, że niemal każda "sprawiedliwa" i "wyważona" wypowiedź kolegi zrównuje lub spycha w stronę przekazu propagandy zatwardziałego pisowskiego betonu.

Czy antydemkratyczność ukryta jest lepsza od antydemokratyczności jawnej?
Ja tak nie uważam. To już wyżej cenię @OBSERWATOR2021, który jest jawnie spisiały i upadły w swoich standardach i nie udaje. Przynajmniej jest uczciwy.


0

@AxelF Obawiam się, że kolega, który wychwala symetryzm, nie rozumie kompletnie czym on jest i po co się go używa. Dlatego jest też uważany przeze mnie za najbardziej śliską osobę na stronie.
On tego nie zrozumie bo żeby tak się stało trzeba się czymkolwiek w zyciu kierowac.

5

5 punków na 18 w 6 meczach w lidze. Czy Xaviemu zdarzył się aż tak fatalny okres? Chyba nie?

0

@tomek8756 Niestety.

1

Barcelona w lidze gra już od dłuższego czasu tragicznie. Rywale są słabi, bardzo słabi lub przeciętni, a Barca sobie z nimi nie radzi.
Flick musi uważać by zaraz nie znaleźć się na cenzurowanym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?