3

@malicinho To powiem Ci, że generalnie fabuła się nieco rozkręci, ale nie w stylu BB. To jest serial, którego klimat kupujesz albo nie. Jest jeden sezon, którego akcja dzieje się w stoczni i jest, wg mnie, fenomenalny, z bardzo charakterystycznymi postaciami.

A tak w centrum akcji jest the game. Bo tu nie chodzi o tempo, ale stan w jakim jest miasto. O tą toczącą je beznadzieję. I ja te motywy uwielbiam. Bardzo lubię też postać ćpuna-kombinatora.

The Wire i BB to dla mnie dwa arcyróżne, ale tak samo wybitne seriale.
Co ciekawe, wielu krytyków wyżej ceniło w BB początek, który Cię nudził, a nie dynamiczną akcję, która pojawiła się nieco później.

Nie wiem co doradzić. Ja uważam, że sezon ze stocznią mógłby Ci się spodobać, chyba, że całkowicie odrzucisz klimat tego serialu.

5

@FcPortoFan1999 Ja uważam, że Messi nie wniesie tyle co w poprzednim mundialu, zatem by odnieść sukces, bardziej musieliby przyłożyć się koledzy, a będą lepsi o 4 lata doświadczeń.
Plus brak di Marii, to kolejne osłabienie, bo on zawsze miał smykałkę by błysnąć w najważniejszych meczach.

8

Messi musi wytrzymać jeszcze 18 miesięcy żeby wziąć udział w Mundialu 2026.
To wydaje się coraz bardziej realne.

W każdym razie, w tej formie (całkiem niezgorszej) i biorąc udział w eliminacjach MŚ, rezygnacja Messiego z turnieju za jakiś czas byłaby zastanawiająca.

1

@malicinho Jeden z najlepszych seriali jakie powstały. A klimat miasta i tego getta oddany wręcz rewelacyjnie.

Może jesteś przyzwyczajony do współczesnego shitu, a może po prostu Ci ten serial nie leży, co się zdarza.

Ja oglądałem The Wire jak zahipnotyzowany.

1

@JoeBlack Mamy hit - produkt prawicowego kwiatu inteligencji.
Nikt z wyborców PO nie twierdził, że ceny spadną, ani, że będzie tanio ponieważ ceny prawie zawsze rosną. Jednocześnie nie wyklucza to faktu, ze hiperinflacja była w dużej mierze winą PiSu, po rządach których ceny były nie do zbicia.

Generalnie Twój rozum (potraktuj to jako komplement ode mnie) wymyślił coś czego nikt z wyborców opozycji nie sugerował, ale fajnie skłamać i podyskutować ze sobą i jeszcze zebrać 44 lajki od podobnie uczciwych.

0

@ProMILs Druga strona to Europejczycy, Wasza strona to obrońcy działalności przestępczej PiSu, Konfederaci również.

0

@pluszek Wszyscy w Warszawie umrzom. Czasku ich umrze.

1

@Recha_0684 Moje ego opisuje rzeczywistość, jestem zwyczajny jak kiełbasa, ale koledzy nie dojeżdżają nawet do przeciętnych wniosków.

3

@Commando @Prorokk Podziwiam Wasz brak zdolności analitycznych.
Pisowcy mogli wycofać się z przepisów łamiących prawo i kasa by wpadła.
Ba nie musieli łamać prawa.
Było sporo możliwości, by wykorzystać kasę, która do chwili obecnej straciła nieco na wartości.

Kasa nie czekała na Tuska - Wy macie tok rozumowania jak watażkowie z republik bananowych którzy łamią prawo, a potem dziwią się, ze są krytykowani bądź odsuwani, lub karani jak Polska zawieszeniem KPO.

Zachowujecie się jak niedouczony dzieciak z 7 klasy (czytaj pisowiec), który się nie przygotował do testu i twierdzi, że dostał pałę go ta wstrętna baba (czytaj Unia) nienawidzi, podczas gdy ocena była merytoryczna - nie spełniasz kryteriów, wypadasz z gry.

Na szczęście cywilizowana władza współpracuje z cywilizowaną Europą.
Zakładam, ze mój wpis Was przerasta.

0

@Majkel34 Tacy sami jak Ty z nich terroryści.

0

@Roobo @wpwelement a taki fejk od rana z przekłamaną informacją, już zweryfikowaną, może sobie tak wisieć na stronie?
Suchary nie, a fejki tak?

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

@Kgorecki2500 Ja nie wiem czy w USA jest demokracja. Ja ich widzę, jako ustrój korporacyjny, a te zacofane wybory przez głosy elektorskie nie zmienią ogólnego obrazu tego najbogatszego kraju trzeciego świata.

0

Komentarz usunięty

1

@Kozinho. Jest kwota 7,99 najniższa, ale aż tak mi nie zależy. Nie będę legitymizował propagandowej ciemnoty.

0

@FcPortoFan1999 Nie oglądam TVN-u. Ale jestem fanatykiem PeŁo, tak wielkim, ze dziś od niepełowskich konserwiaków dowiedziałem się, ze była konwencja Czaskoskiego.

4

TV Republika jest bardzo demokratyczna. Okazuje się, że żeby napisać coś na czacie, trzeba być osobą wspierającą ich finansowo.
Czyli pisać tam mogą tylko zamożni konserwatyści, prawicowa biedota nie ma prawa głosu, z kolei przeciwnicy mogą zabrać głos, ale jednocześnie musieliby wesprzeć tę szczujnię.
Elyta.

2

@dawidlampa Zdaję sobie z tego sprawę, ale może jest dokładnie na odwrót.
Być może to co widzimy teraz, jest tym co ma do zaoferowania Flick, a nie to co widzieliśmy na początku sezonu.

W reprezentacji Niemiec wszyscy czekali na przełom, lata mijały a zespół grał coraz gorzej. Niestety nie widzę w Barcy scenariusza z Bawarii.

3

"od początku meczu drużyna Hansiego Flicka nie mogła wejść na swój poziom"

Że kurka co? Obecnie to jest właśnie poziom Barcy, co widać już od miesiąca.

6

@Messibestplayerintheworld Ja wręcz uwielbiam co jakiś czas wynaleźć jakieś nowe video, a jest tego od cholery. I kanały oficjalne i wrzutki kibiców z różnych ujęć.
Jak mi Barca zje**e humor, zawsze zostaje Leo i jego magia.

2

@Pedri16Future Masz rację, to było dziś ewidentne. To spojrzenie w stylu " co wy odpierdalacie?"

18

Świetny filmik podsumowujący drogę Leo do tytułu MŚ, czyli ponad 16 minut najważniejszych wydarzeń z turnieju, w tym polecam:
2;22 Arabowie pytający prześmiewczo gdzie jest Messi
6:47 Holendrzy dyskredytujący Leo, w tym bramkarz deklarujący, ze wybroni karnego Leo
9.33 Rio Ferdinand i spółka zastanawiąjący się jak Leo wymyslił tę asystę z Holendrami
10:06 Słynne "Que miras bobo"?
I wiele, wiele innych

0

@arasz1819 Obstawiam, że będziesz w błędzie.

3

Niemieckie rzeczowniki to jakiś inny wymiar:
Rindfleischettikitierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

6

Barca miała być silnym zespołem ze słabym Peną na bramce.
W praktyce mamy solidnego Penę ze słabym zespołem.

10

xG Betis - Barca 2.87 - 0.53 i nie ma tu przekłamania. Barca zagrała kompletne gówno.
Strzeliła 2 gole, ale tworzenie groźnych akcji przychodziło z największy trudem, a mając w rękach dwukrotnie prowadzenie, zawodnicy, którzy znakomicie potrafią wymieniać piłkę (w teorii) tracili ją nieustannie nie potrafiąc rywalowi kazać nieco pobiegać za futbolówką.
Z początku sezonu niewiele zostało, a w dodatku zaniknęła całkowicie tiki-taka.
Rozumiem ją ograniczyć, ale żeby zanikła całkowicie?

Trudno nie mieć wrażenia, że Flick stracił kontrolę nad zespołem, a brak struktury gry jest tak porażający, że z dużą dozą pewności można stwierdzić, że dziś bez Yamala byłaby murowana klęska.

Wygląda to bardzo źle.

0

Flick źle przygotowuje zespół do meczu, ale Yamal ratuje mu dupę i zespołowi

1

Barca gra w tej chwili tragicznie

4

Ale co Casado nie podał Yamalowi na 1 na 1, to jego. Myślałem, że Yamalowi odpadną ręce od tej sygnalizacji, ze ma mu zagrać piłkę.
Tak to jest gdy 17-letni gówniok przerasta kolegów z zespołu taktycznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?