12

@demsi1707 I słusznie. Trzeba chronić obywateli całej UE przed durniami z poszczególnych krajów.

1

@Pawel13sz Oczywiście klęska 1:3. Czy coś się stało? Może Flick pokaże nam twarz z reprezentacji, bo na razie wydaje się nie kontrolować sytuacji.

1

Dziś kontynuacja flickozy, czyli rozpad systemu i na ratunek Yamal.

1

@Kondziu_FCB Nie rozśmieszaj mnie. Politycy demokratyczni po 8 latach dewastacji ustroju demokratycznego przywracają Polskę do porządku, choć to na razie trudne, bo nielegalnie wybrane pacynki pisowskie obsadziły wiele instytucji.

I nie porównuj TVN-u do Republiki, bo pierwsza sprzyja demokratom, co zrozumiałe jeśli nie na się sieczki w głowie, zatem tam jest przechył, a ten drugi twór to kontynuacja rynsztokowego języka i propagandy w stylu rynsztokowym, nie stosowanym nawet przez komunistów za PRL-u.

Choć z wpisów wynika, że jesteś radykalnym niewolnikiem w stylu pisowskim, więc nie rozumiesz pojęcia wolności obywatelskich i hańbisz wpisami wysiłki Polaków z okresu PRL-u by tę wolność odzyskać.
Prezentujesz poziom istnie orbanowski, stąd oczywisty gen niewolnika.

0

@Kondziu_FCB Demonizujesz TV. Już niejedna partia dominowała w mediach szczególnie w TVP i przegrywała wybory.

Poza tym Tusk nie przejmuje TVN-u, tylko zabezpiecza przez patologią typu Wegry, a przydałoby sie zabezpieczyć przez antydemokratycznymi zbirami z PiSu.
Przecież ta patola chciała dobrać się do TVN-u bezprawnie,

0

@Kondziu_FCB Nie nadążasz za realiami. Spij dalej.

1

@kubix05 Melduję, że była. Cóż to były za dobre czasy.

1

@Wojcio Nie siej pesymizmu. Będzie 1:3 zgodnie z oczekiwaniami.

2

@Keson To był błąd, że nie założyłem. Przybijałbym się do paproci i walczył o lepsze powietrze dla tyranozaurów.

0

@gaucho104 Jakoś PO czy KO, bo nie wiem czy tam jest koalicja, od lat ma się mocno, a PiS to raczej nie ma tam czego szukać.
To jest stolica a nie Polska C. Tam zaścianka nie chcą.

1

@Roobo Czyli prywatnie wypinasz na nie dupę i wybierasz zachodnie firmy, a w polskich nie zostawiasz pieniędzy.
Wyobrażam sobie pracodawcę w Twoim stylu " wie Pan za ten miesiąc nie dostanie pan kasy, ale życzę panu jak najlepiej"

7

@Roobo Ale skłamałeś, że sprowadził Trzaskowski, to firma sprowadziła drzewa.
Twoje kłamstwa wiszą tu bezkarnie

0

@Roobo Czyli generalnie masz w dupie polskie firmy jak na patriotę przystało?

3

@Roobo Firma hiszpańska z oddziałami w Polsce wybrała takie drzewa, żeby podlizać się Tuskowi i i Trzaskowskiemu i realizować ich proniemieckość ?Ty co wpis przebijasz doliny głupoty,

0

@Roobo Z Twoich zakupów też polskie firmy mają nikłe korzyści, więc uściśnij sobie rękę z Trzaskowskim manipulatorze i człowieku gardzący uczciwością.

Edit. O czyli teraz już nie polskie firmy się liczą tylko obywatele?
Ślizgasz się doskonale, masz jakieś nowe twisty w zanadrzu?

11

@Roobo I zbadałem temat, bo uznaję Twoją wiarygodność za zerową i oczywiście okazało się, że to nie Trzaskowski ściąga drzewa, tylko firma Balzola, która ma zlecenie na przebudowę Placu Centralnego. Oczywiście drzewka są w obrębie tego projektu, za który odpowiada ta firma.
I jeszcze rzecznik ZDM: „drzewa kupuje wykonawca inwestycji, przy czym zagwarantowaliśmy sobie w umowie prawo do ich weryfikacji w szkółce. W Polsce nie ma hodowli, które gwarantują dużą liczbę 30-letnich i starszych drzew o wymaganych przez nas parametrach i jednolitym pokroju.

Ja nie mogę, Ty jesteś tak śliski i tak nadgorliwie przekłamujesz każdą informację, że aż obrzydzenie bierze. Widać wzór - te manipulacje polegają na wyciąganiu
informacji/zdarzenia z kontekstu.

Normalnie bym cię dorzucił do ignorowanych, ale trzeba odkłamywać tą propagandę.

2

@Roobo Nie rozchodzili się tylko weszli na scenę, manipulatorze.

"się zesrałeś bo mowa o twoim panie" - tak twoim zdaniem rozmawiają zdrowi na umyśle ludzie? Puknij się w głowę człowieku.

Wszystko? Wszystko w Polsce jest z Niemiec, niemieckie, pochodzące z Niemiec lub korzystne dla Niemiec obecnie?
Tobie chyba już ten pisizm za bardzo wlazł do głowy. Wyłapujesz pojedyncze przypadki i dostajesz umysłowej sraczki - to się nazywa obsesja. I zawsze sraczki dostajesz z powody Niemiec - inne transakcje Cię nie interesują.

Ty kupujesz produkty zagraniczne tylko w promocji? Jeśli nie to też jesteś zdrajcą wg własnych kryteriów. Zresztą skoro kupujesz produkty zagraniczne, działasz na niekorzyść polskich firm. Jeśli takich jak Ty pisowców i konfederatów są miliony w skali polski, szkody jakie powodujecie są miażdżąco większe niż wymyślone szkody spowodowane przez polski rząd. Okradacie polskie firmy na grube miliardy brakiem postawy patriotycznej. Trzaskowski przy Tobie to pikuś, panie hipokryto


13

@Roobo Interpretacja jaką dopisałeś była w 100% kłamliwa. Młodzież weszła na scenę. A element nie ma tu nic do rzeczy. Nie masz żadnej przyzwoitości jako człowiek.

Zresztą warszawiakom Trzaskowski jakoś nie przeszkadza, a Twoje obsesje antyniemieckie to coś z czego mogą się pośmiać. Brzmisz jak pisowiec martwiący się o Poznaniaków, którzy PiS regularnie wyśmiewają.

I na koniec "patrioto": piszesz z polskiego smartphone'a, jeździsz polskim samochodem, masz polskie meble, nosisz polską odzież? Jesz wyłącznie polską żywność?

Zatem oprócz zamieszczania kłamliwych informacji jesteś również galopującym hipokrytą.

1

@arasz1819 Reakcja typowa dla aroganckiego, nadętego buca z sodóweczką w głowie

15

@Roobo Trzeba to sprawdzić. Po ostatnim propagandowym i kłamliwym wpisie o konwencji (swoją drogą, jak nisko upadłeś, że śledzisz konta propisowskie i powielasz kłamstwa) Twoja wiarygodność jest zerowa.

Ale PiS potrzebuje pożytecznych ....

3

Dzisiaj zapraszam serdecznie na LR po godzinie 23:00. Wtedy zostanie otwarty oddział diagnostyczny po całkiem realnej wpadce z Dortmundem.

Mile widziani diagności, znachorzy, eksperci od wszystkiego, przypadkowi goście i wielu wielu innych.

1

@fcbarcafan19 Satrapy zawsze mają to samo w głowie, czyli urządzić sobie luksusowe życie, nawet kosztem zdewastowania własnego kraju.
Co trzeba mieć w głowie, żeby zrobić z własnego państwa poligon, a jednocześnie cieszyć się luksusami. To brzmi jak dwubiegunówka.

3

Gdyby nie ta moja służalczość wobec Niemiec mógłbym z czystym sumieniem kibicować dziś Barcy.

2

@Lola120 Takie wypowiedzi pojawiają się z reguły, gdy jest bardzo źle.

0

@Foton Czyli moje pytanie nie dotarło do Ciebie?

Powtarzam, co nas obchodzą wewnętrzne sprawy USA, które nijak nie mają wpływu na nasze życie? Zajmij się realnymi problemami na naszym podwórku, bo na to masz wpływ.

3

@Foton A dla Ciebie problemem są ułaskawienia w USA czy przestępców jak Kamiński i Wąsik w Polsce? Patrzmy na nasze podwórko - skrytykowałeś kolesiowo na naszym podwórku?

3

Znowu Real nie gra lepiej od rywala, strzela kuriozalnego gola i zgranie zaraz wygraną.
Jak ich tu nie nienawidzić

0

Przyjemnie patrzy się na bezkompromisowość Atalanty. Spokojnie strzelą kolejne bramki.

0

Śmierdzi kolejną bramką w meczu - kierunek nieznany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?