Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@arasz1819 @Wasacz_
Tusk kłamie - koniec świata, krętacz.
Bosak kłamie - no, w sumie nie kłamie, a nawet jak kłamie to w sumie uczciwie.
Ten cholerny przewrócony stolik niedługo chyba stanie dęba.
1
Flick najpierw wdrożył Bayern Flicka, teraz wdraża reprezentację Niemiec.
Dominacja z brakiem zwycięstw, to typowy scenariusz z repki.
Zaczynam się martwić.
1
@draxidox Ba, ja już jestem przygotowany żeby zostać e-ojcem chrzestnym
0
Jak mawiał klasyk, prawdziwą mężczyznę poznaje się po tym jak kończy a nie zaczyna.
2
Lech zremisował, Barca się skompromitowała, jeszcze mam Bayern w zanadrzu, ale rywal w teorii najtrudniejszy bo Borussia Dortmund.
6
Oddział diagnostyczny LR
Godziny otwarcia: od 16 w sobotę do: czas nieokreślony
1
@tomek8756 Nie podlega to żadnej dyskusji!
0
@Peciak Widzę, że kolega ma doświadczenie z korzystania z rzeczonej strony.
Mam nadzieję, że chociaż pomogło
1
@Pawlak1992
Ulubiony - Marek Borowski za merytoryczność
Znienawidzony - zasadniczo żaden, pochodzę do polityków bez emocji, ale za raczysko uważam Macierewicza.
1
@Mitch_Atleta Dobrze widzisz, to samo powiedział komentator w czasie meczu.
2
@Michael24 Wpadłbyś kiedykolwiek na zestawienie, w którym oba teamy będą obok siebie w pozytywnym sensie sportowym.?
1
@kubix05 ładnie to syntetycznie ujałeś.
1
Gdybyśmy w lipcu mieli wgląd w tabele La Ligi i LM z końca listopada i zobaczylibyśmy to co widzimy teraz, niewątpliwie moglibyśmy się zdziwić.
Sytuacja wygląda koncertowo
1
@Stinger_ Najlepszy wpis pod dyskusją.
15
Niesłychane jaki ogromny zjazd po MŚ zaliczył Mbappe. Już w poprzednim sezonie uderzało wręcz to jak zatracił gdzieś swoje atuty, czyli przyspieszenie gubiące rywala i dobry drybling. Statystykami się bronił, ale było widać różnice na niekorzyść w grze.
W tym sezonie Mbappe wcale nie wyglądał lepiej, a na tle Liverpoolu wypadł wręcz tragicznie.
Rozumiem mieć zniżkę formy, ale zaliczać tak długotrwały zjazd? Czyżby to co najlepsze wykonaniu Francuza było już za nami?
Zastanawiam się czy zbyt długie gwiazdorzenie w Paryżu nie odbija się teraz czkawką?
0
Camavinga dzisiaj gra jak szef w pomocy, bardzo mi się podoba.
4
@Lionel_Messi10 Zatem kierunek jest jasny: MŚ 2026
0
@Mitch_Atleta Nie głosowałem na Tuska. Cytat, który jest wskazany nie istnieje.
Ty swoją droga dałeś już popis wtórnego analfabetyzmu, zasadniczo Twoje zdanie nie ma znaczenia.
0
@Kazragore Nie ma. Wygląda to na cytat wymysł. Nie muszę mówić, że to podważa wiarygodność użytkownika, który już wcześniej potrafił być średnio wiarygodny.
1
@Criss18Barca Nie dziecko, tylko płód. Zarodek długo jest tylko zalążkiem człowieka.
Stąd ten przykład jest bezzasadny, ponieważ nie mówimy w obu przypadkach o ukształtowanym człowieku. Nie płaci się alimentów na zarodek.
1
@barcelonaLM A gdzie jest ta wypowiedź ""Nie interesowało mnie bezpieczeństwo i życie ludzi w UE. Ważne, żeby Niemcy mieli tani gaz."
Wskaż gdzie ona to powiedziała.
0
@arasz1819 Nie zdążyłem przeczytać Twojego komentarza, ale najważniejsze, że wystawiłeś piłkę, a gość strzelił sobie samobója i to kilka. Najgorsze, że on nawet o tym nie wie.
5
Komentarz usunięty
0
@Kidd W prześmiewczości nie chodzi o umieranie ze śmiechu. Bardzo emocjonalnie zareagowałeś - jak na niepisiora.
9
Dziś rano usłyszałem, że niezależny kandydat na prezydenta Nawrocki ma już przesmiewczą ksywę "Nowogrodzki"
1
@vangoor Jesteś nieuczciwy w swojej ocenie, Pep bardzo wielu piłkarzy zbudował w Barcy. Tuz przed przejęciem przez niego sterów Barca była klubem w rozsypce.
1
Pep, jak Jose, za chwilę zacznie się szlajać po jakichś Fiorentinach i Bursasporach.
0
@Mitch_Atleta On przeczytał ze zrozumieniem, Ty napisałeś niezgrabnie. Nie da z tego wpisu wywnioskować, ze bieda dotyczy szkolenia.
60
To jak prezentuje się City w tym sezonie, tylko podkreśla, że Złota Piłka trafiła we właściwe ręce. Gdy Rodri gra czasem się go nie widzi, ale gdy nie gra widzą to wszyscy.
1
Bardzo ładnie prezentuje się Barcelona na 2 miejscu w tabeli.