Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja traktuję przejęcie piłki przez gracza Celty przy interwencji Kounde jako zwykłą nieuprzejmość. Gdyby ludzie byli uprzejmiejsi tego gola by nie było.
7
Wynik Barcy nie rusza mnie w ogóle, za to całkowicie mnie zdołowała gra Barcy w ostatnich 2 meczach. Żeby mając tylu techników w składzie nie umieć pograć piłką w pomocy, to urąga potencjałowi tych zawodników.
2
Wynik nie pokazuje jak katastrofalnie zagrała Barca. I mimo tego słabego grania, przy wyniku 2:0, Barca weszła na najwyższy poziom beznadziei pokazując, że można dostać absurdalną czerwień, gdy nie ma potrzeby ratować wyniku, lub zgubić piłkę jako ostatni obrońca bo dorównuje się niechlujnością kolegom.
Bardziej niż ta fatalna postawa w tym meczu, martwi fakt, że to już drugi mecz z rzędu w fatalnym stylu, oraz, że bez 17-latka w składzie, całkowicie sypie się struktura gry Barcy.
4
Jak na moje, to Kounde za bardzo się wyluzował
3
Pena broni setki nawet ze spalonego, człowiek - mur dzisiaj.
3
Co to jest za kolejny upiorny mecz Barcy! Aż wykręca oczy.
0
Gdyby Barca miała taką formę w meczach z Bayernem i Realem, kończyłoby się klęskami 0-4.
10
Rajd Lewego bliźniaczo podobny do rajdu Maradony z MŚ 1986 roku z meczu z Anglią.
9
Jeśli po takiej 1 połowie, Flick wyjdzie na drugą jako trener, będę bardzo zdumiony.
Tu nie ma co czekać do grudnia.
2
Pomijając Martina, Barca jest okropnie niechlujna, wyglądają jakby spotkali się na 2 treningach w sezonie. Ani nie kontrolują meczu, pomoc jest chaotyczna, piłka nie chodzi, najprostsze podania nie docierają do adresata.
Co martwi, to fakt, że to już kolejny mecz i wcale nie w wymuszonych przez rywala sytuacjach. Skąd ten zjazd?
Brak wyrównania przez Celtę tylko i wyłącznie wynikiem braku precyzji Vigo. Łatwo przenikają do defensywy, łatwo kreują przewagi, zabrakło im wykończenia.
Dla mnie mecz ze wskazaniem na Celtę - niestety.
5
Tak na spokojnie, to Gerard nie sięgnął piłki, ale czy sprawił, że Aspas się wywalił? Moim zdaniem Aspas wykorzystał tę sytuację, wiedząc, że Martin ma żółtko.
Może z pozycji murawy, wcale to nie wyglądało na drugą żółtą.
1
Jaki spalony? To był 2-metrowy but zawodnika Celty
1
@Arcybiskup Ale mnie teraz rozśmieszyłeś, komentarz dnia!
1
Pena z preasystą. 90% gola to jego zasługa, zatem Szczęsny przyspawany do bramki.
1
@draxidox Jeszcze żeby dzieci wyprosili z trybun, byłoby dla Ciebie idealnie.
2
@Sulimo Wstyd ten komentarz. Legia z tym Vinagre ma spaść z Eksy, z czym zgodzi się zapewne @fart
1
Gundogan - ewidentnie to był brakujący element City w tym sezonie.
0
@tomek8756 Tak, jeszcze 8 dni i auf wiedersehen.
1
@fart Jazda Cracovia, lać to zielone to to.
0
Ale mi się zdrzymło. Ja tu śpię, a cała La Rambla czeka na moją opinię w sprawie składu, jak Polska na Czaskoskiego.
Zatem widzę to tak, że Flick walczy dziś o posadę.
1
I niech ktoś powie, że te fajerwerki w czasie meczu to nie patologia
0
@PIWOSZ89 Dosłownie.
1
Pep się kończy. To może innego trenera za niego, mam na myśli kandydata o nazwisku Raphael Czaskosky - ponoć świetny. I zna języki.
4
2 x magic touch Golizadeha. Spłaca się Irańczyk ładnie w tym sezonie. Brawo!
0
Jak Lech tego nie wygra, to będzie jakiś dramat
0
Niech Lech nauczy się zabijać mecze, bo znowu robi się gorąco
1
@fart Taka zasada rządzi w naszych relacjach i nie ma co udawać, że nie.
4
Udany wieczór piłkarski - Bayern z kompletem punktów i hattrickiem Kane'a, a Śląsk zagrał dla Lecha i urwał punkty Jagielloni.
0
@PatrykBarca I ten Hag też na zmywak przyjedzie
1
Niechcący strzelił gola sezonu. Rzadko widywane cudeńko z amatorskich boisk.