1

@LukaszFan Ale zobacz ile miejsca ma Raphinha gdy obrońcy muszą mieć na radarze Yamal.

6

Jednak brak Yamala odbiera Barcelonie możliwość absorbowania obrony rywala i co ciekawe w takim układzie Raphinha zniknął. Gdzie ten pociągowy Brazylijczyk?

0

Kounde jest dzisiaj fatalny

1

Ale ta 1 połowa jest męcząca psychicznie

5

Gdzie tu był spalony? Kogoś ostro poje**ło. Przecież stopa obrońcy jest najbliżej bramki. To jest skandaliczny wałek!

0

Co to za zlot znachorów na LR? Czuję, że to, czuję że tamto.

Nostradamusy i Sybille się zleciały normalnie.

1

Mecz Barcelony powinien być kategorycznie odwołany! Zostawia on potężny ślad klimatyczny.

4

@michal26 Albo to oznacza, że 17-latek jest na niebotycznym poziomie. Skłaniam się ku mojej wersji

3

No ciekawe, wreszcie mecz bez Yamala. Zobaczymy czy Barca dużo straci na jego nieobecności, wydaje się nie do zastąpienia, chyba, że zmianami systemowymi, bo na pewno nie 1 do 1.

1

A po jakiego zbója w ogóle wychodził w podstawie na tak słabego rywala?

0

Mati, jaka klątwa? Tym światem nie rządzą szamani.

"walczył go gola na 2:1" - walczył o gola

1

@fart Dzięki, przyjdzie czas na rewanż, a trofea rozdaje się dopiero na wiosnę.

4

W najśmielszych snach nie spodziewałem się, że Lech aż tak zleje Legię.
No, ale to oczywiście żadne zmartwienie.
Oby kontynuować grę na tym poziomie, bo jakkolwiek wygrana cieszy, to są za nią takie same 3 punkty jak za wygraną z np. Puszczą.
Wielkie brawa dla Lechitów.

4

Probierz powołaniem Kozubala tak go zainspirował, że stworzył monstrum.
Probierz ulepsza zawodników zanim ich spotkał osobiście.

To jest masterclass Probierza

1

La zabawa w Poznaniu. Filmowe akcje Lecha!

5

Ciekawostka: dzisiejszy mecz Lech - Legia odbędzie się w systemie 11 na 11

3

Ale widowisko w Białymstoku. I sportowe i pozasportowe wydarzenia niezwykle ciekawe. Szczęście, że ten antyfutbol Rakowa nie został nagrodzony 3 punktami.
Styl gry Rakowa okropny jak zespołów Mourinho, a zachowanie godne klubów które Mou trenował - żeby niszczyć wapno przed 11, to już trzeba być w niezłym amoku.

1

@Kgorecki2500 To jest absolutna miazga i równie absolutne wotum nieufności wobec Demokratów

2

"pierwszy gol Bellingham" - Bellinghama

6

@escarabajo Nie do rozstrzygnięcia. Obaj znakomici.

8

Odejście Kloppa wyraźnie odblokowało Liverpool. Dobrze, że ten hamulcowy nie upierał się przy dalszym niszczeniu klubu jak to robi obecnie Pep Guardiola.

8

Trzeba go kupić. Jeśli okaże się zbyt słaby, to trzeba poczekać aż trochę podrośnie i przerzucić go de sekcji koszykówki.

0

No to może Mbappe go zastąpi bo na obecnej pozycji tylko przeszkadza zespołowi.
Mbappe jako obrońca - czy to może się nie udać?

1

4 gole Realu, a Mbappe bez gola ani asysty. To jest dopiero transfer wszechczasów

0

@takisobiektos Obaj, przecież żaden z nich nie jest kobietą. Proszę nie uprawiać propagandy trans

5

@Ascend Ale za skutki społeczne nie płacą rodzice. Zatem skoro wykazują się nieodpowiedzialnością wychowawczą nie mówiąc dzieciom "nie" w pewnych sprawach, musi wkroczyć państwo.

Nałogi należy zwalczać, a dewastujący wpływ social mediów jest niepodważalny.
W sumie nie rozumiem czego bronisz. Bo widzę, że raczej głupiego stanu rzeczy.

0

Nie mam zastrzeżeń do peciakowych not. Rzetelna robota.

0

@Kleps0n Mój oryginalny wpis pokazuje waszą obłudę - jest nie do ruszenia merytorycznie.
Ale szurom prawicowym niepotrzebna jest ani uczciwość ani rzeczywistość, wy tworzycie własną - zawsze zakłamaną i zawsze według swoich niskich standardów nieuctwa i zakłamania. Stąd szalejące złodziejstwo i bezprawie po objęciu władzy jest naturalną konsekwencją.

0

Komentarz usunięty

5

Łapcie gole z Realem z ujęcia zarejestrowanego przez jednego z kibiców zza bramki Realu. Świetna przejrzystość całej murawy jak na amatorskie video.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?