Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@arasz1819 Niesłychane, że ten typ ma tylu wyznawców.
2
@Dari0G Ciekawe jak to jest być użytkownikiem, który lajkuje wpis kogoś, kto widzi świat przez próżnię w głowie.
Generalnie poza pewnego rodzaju inwektywą (nie żebyś miał szansę mnie obrazić), jak zawsze u prawicowca brakuje drugiej części: uzasadnienia. Wy trgo po prostu nie dajecie rady zrobić.
To gorszy jest głupek, czy ktoś kto głupka lajkuje, jak Ty?
4
@Roobo Jak na standardy europejskie, łamanie prawa było brutalne, a skala złodziejstwa i nepotyzmu niespotykana. Polska we wszelkich zestawieniach szacunku dla demokracji spała na łeb.
Nie ma donosicielstwa na przestępstwo - to obowiązek.
Rozumujesz jak penerek z kotła, który uważa, że zgłoszenie na policję jego przestępstw to zdrada.
0
Komentarz usunięty
16
Tak czasami zastanawiam się jak to jest widzieć świat przez zaćmę w głowie.
A ta prawicowa zaćma, to zdaje się, że coś wyjątkowego wśród jakichkolwiek innych zaćm.
No bo jeśli zrównuje się posła, który na ochotnika kabluje na Polskę innemu mocarstwu, bez powodu, a tle jego koledzy oklaskują wybór lidera innego kraju,
z informowaniem o brutalnym łamaniu prawa we własnym kraju, w obrębie organizacji, do której się należy na zasadzie dobrowolności, to o czym my mówimy?
Po jednej stronie zwykły zdrajca, po drugiej stronie obrona prawa i demokracji, o którą walczyliśmy tak długo. Niepojęte, że tego nie potrafią prawicowcy rozróżnić.
Albo niepodważalne kłamstwo Tuska - koniec świata, dla prawicowca. Polska się kończy, a on osiągnął dno piekieł. Jednak gdy Trump w ciągu 1 godziny wystąpienia ma przez factchecking udowodnione 164 kłamstwa i przekłamania, a potem wygrywa wybory - ta sama głowa prawicowca doznaje orgazmu ze szczęścia.
Nie wiem co dyktuje linię myślenia prawicowca, ale na pewno nie rozum i na pewno nie uczciwość.
20
@arasz1819 Wczoraj skandowali Trump, dziś wychodzą takie kwiatki.
To są ludzie, którzy nieustannie mają na ryjach hasło "suwerenność"
1
@norbi77 Pieniądz rządzi. Teraz prostytucja rodzinna się monetyzuje.
Nie wiem czy zwróciłeś uwagę, że niektóre portale nieustannie nadają na temat pewnej grupy celebrytów - zakładam, że obie strony mają z tego spory utarg, podczas gdy wiele osób życia publicznego ani nie wrzuca swojego życia rodzinnego na social media, ani nie widać ich w portalach.
2
@Cules1997 Miesiąc wytrzymasz
0
Donald Tusk złapany na kłamstwie:
Donald do grudnia
12
"Kiedy nasza redakcja podawała swoje typy przed rozpoczęciem sezonu, prawie wszyscy zakładaliśmy, że królem strzelców będzie Kylian Mbappe"
Redakcja do grudnia
1
@wyrek Ja jestem wyborcą TD w tym rozdaniu, aco do Tuska i jego wypowiedzi - został złapany w rozkroku i nie da się tego obronić.
0
@Peciak Po 8 latach PiSu nie rozumiesz? To co Ty rozumiesz?
0
@RoberDzik Specyfika gry Barcy ukrywa jego wady. Pena nie ma szans na pokazanie czy obroni kilka wysokiej klasy strzałów, a taki mecz wcześniej czy później nadejdzie.
12
@bartekvisca Żeby dołożyć nogę, trzeba stać w odpowiednim miejscu. To potrafią robić regularnie tylko rasowi napastnicy
0
Doskonała piłka od Raphinhi, super trajektoria. Ale ma formę, nasz lider
0
@Destroyer_of_Worlds Kiedyś podważałem zajeżdżanie Pedriego i miałem rację.
Trzeba się uczyć na błędach - organizm 17-latka to nie organizm 20-latka.
1
@Pawel13sz Powiem, a w sumie strzelę, a nawet chlapnę, że 4:0.
1
Ale z tym Yamalem i jego obciążeniami, to chyba spora przesada. Chłopak jedzie bez odpoczynku.
Nawet w meczach, gdzie jest możliwość rotacji, Flick ściąga go niechętnie i zbyt rzadko.
0
Barca przy wygranej wjeżdża do top 5 LM.
0
@siuuu Ale jak masz 78 lat jak Trump i fact checking po każdym wystąpieniu masz cały na czerwono, to też wskazuje na jakieś poważne zaburzenia.
0
@BorzyKrzys Krzysiu, wywołuj mnie do tego zestawu.
0
@Recha_0684 Nie propagandysto, znowu się błaźnisz.
1
@Kozinho. Ale atak Harrisowej na Kapitol i mówienie o ustawionych wyborach byś przyjął?
Tak kapitał zbudował Trump?
Chyba sporo Cię ominęło jeśli chodzi o USA
0
@siuuu Nieco kompromitujący ten komentarz. No ale takie standardy są Ci widać bliskie.
0
@Yoshi94 O ludzie, Twój wpis jest taka pochwałą złodziejstwa i bezprawia, że aż śmieję na głos, że oceniasz czyjąś głupotę, podczas gdy ten wpis jest jej reklamą.
W dobie netu ludziom o niskich możliwościach i kwalifikacjach wydaje się, że mogą rozmawiać na równi z innymi. Zupełnie w dupach się poprzewracało.
0
@siuuu A może wskażesz kto, bo ja nie wiem. Kogo masz na myśli konkretnie?
2
@IronSanHybrid Czy ta pasta z Gruzjji to adżyka? Kiedyś jadłem, smakowało wybitnie
0
Czyli nie można pytać "członków" redakcji o sprawy intymne. Zatem wiadomo czego unikać.
0
@Deraxium Jeśli masz takie poważne problemy z Ukraińcami, to lepiej skonsultuj się z placówką medyczną. Ja Ci nie pomogę
0
@Recha_0684 Ale ty nie możesz wiedzieć czy siedzę smutny lub rozgoryczony, bo nie masz o tym pojęcia.
Ja z takim samym prawdopodobieństwem mogę napisać, że razem z kolegami pedofilami właśnie popijasz kawkę. I co? Czy to oznacza, że mam rację?
Taka to właśnie żenująca z tobą dyskusja. Zawsze tak się z tobą fatalnie rozmawia.
Czyli od lat nie robisz postępu.