1

Absolutnie idealne, trafne i spodziewane podsumowanie tego jak zwija zespół Probierz od wielu miesięcy.

I co, my mamy z tym trenerem walczyć o MŚ? Przecież to makabryczny żart.

1

@AxelF Uważasz, że zasługuję na takiego Jarka? Aleś mi pocisnął : )

1

@kanver_ 5 minut minęło, a ten kop juz obrósł w legendy ...

2

Co Zalewski wrzucił

1

@Popitek12 Ale ja głosował ponoć na Niemca Tuska, więc zdrada płynie w mojej krwi

0

Sausages up and we shave frajers!

2

Eksperci w studio, niedoszli trenerzy, opowiadają co trzeba robić.
Ci to wszystko wiedzą...

5

Przecież ten baran na naszej ławce odziany w eleganckie garnitury nie ma bladego pojęcia co robić. Żeby Szkocja miała słupek, poprzeczkę i 5 innych super sytuacji?

8

Czy Wy to widzicie. Kur*a, to jest Szkocja a nie Argentyna!

1

Patrząc na to jak łatwo Szkoci tworzą sytuacje bramkowe, a sytuacja jest powtarzalna po 17 meczach Probierza w reprezentacji, Probierz jest do natychmiastowego zwolnienia.
Polska gra katastrofalnie w defensywie, a w starciach z nieco lepszymi rywalami jesteśmy skazani na klęski.

Wybory Kuleszy kompromitują discopolowego bonza

2

Rada typera:

postaw stówkę na probierzówkę

2

Sia la la, sia la la, Kulesza, mydełko Fa, tra la la, tra lala, PZPN to remiza.

Polska myśl szkoleniowa w rytm kuleszowego disco polo. Jest styl, klasa, są perspektywy

18

Zieliński po meczu strzeli sobie fotkę z McTominayem i będzie zadowolony.

2

@Kapitan hawk Z myślą szkoleniową też jest w tym samym miejscu co Benitez.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Nie zgadzam się, uważam, że @BorzyKrzys idealnie dawkuje i rozkłada w czasie świąteczne piosenki.
Zaledwie kilka minut dziennie i to jak okazuje się z często niszowymi utworami (a może po prostu mniej obecnie znanymi) sprawia, że dostaje się lekki przedsmak, ale nie ma mowy o przedawkowaniu.

Świetny pomysł na cykl. Nie marudźmy na zapas.

2

Komentarz usunięty

14

@Pab Też jesteś w sekcie tego wujka - bajarza bez pokrycia? Gratuluję.

3

Włochy - Francja 0:2

Mbappe z wozu, koniom lżej

0

Francja udowadnia, że jest zasłużonym mistrzem świata. Tytułu Argentyny po łapówkach terrorysty z Rosario nie uznaję.

5

Dni Flicka w klubie są policzone - ja je policzyłem.

0

@BorzyKrzys Ale czadersko old-schoolowe. Nie wiem czemu, ale aż serial "Bonanza" mi stanął przed oczami.

0

@BorzyKrzys Krzysiu, głosowałeś na mimowszystkodudę?

Jeśli tak, wykasuj ten wpis, bo są granice hipokryzji. Jeśli nie, to sobie przeczysz. Jeśli wstrzymałeś się od głosu, to umywasz ręce.

Ta czy owak, trudno wyjść z twarzą z tego co napisałeś.

0

@Criss18Barca I po co jątrzyć?

0

Pamiętacie ten żar dyskusji z lata? Francuzy sponiewierały święty obrazek bo eLGeBeTe zasiadło do "Ostatniej Wieczerzy", a ten Babiarz wyzwał piosenkę Lennona od komunistów?

Się działo.

11

To jest chore, człapiący Messi mający 150 lat, liderem eliminacji MŚ w Ameryce Płd wśród strzelców z 6 golami i w kanadyjce z 6 bramkami i 2 asystami.

1

@Kidd Nie obrażaj Niemców, Ty Polaku jeden.

7

@michal26 Dobra robota, Michale.
Bardzo ciekawe są te ogromne rozjazdy między niektórymi predykcjami a wynikami rzeczywistymi.

No i finalnie imponujące wyniki Trumpa, co by o nim nie sądzić.

PS. Liczba a nie ilość. W ostatnim wejściu zacząłeś używać "ilość" zamiast "liczba".
Ponieważ to było w ostatnim wejściu, widać braki kondycyjne i zaraz doniosę Flickowi by wziął się za Ciebie.

1

Probierz do wczoraj!

Jaki to jest trenerski patałach, to aż słów brakuje. Nie ma śladu poprawy w grze reprezentacji. Defensywa jest w totalnej rozsypce. Już nie ważne jacy grają w niej piłkarze, ale po pewnym czasie zawodnicy powinni być jakkolwiek zgrani, a u nas z meczu na mecz wygląda to gorzej.

Probierz prezentuje myśl szkoleniową z Jagielloni sprzed dekady. Wczorajszy mecz to kompromitacja tego człowieka. Przecież w 57 minucie było jeszcze 0:0, a potem Portugalia grała jak z rywalami z okręgówki.

Urządził się po znajomości przydupas Kuleszy.

0

A w 70 minucie, gdy Szpakowski będzie podsumowywał mecz, będzie:
Jak to się stało? A tak grali w 1 połowie? Kto by przewidział, że stracimy 3 bramki?

0

Co to za Darek czy Szpaku jeden z drugim? Co to Wasz kolega jakiś. Albo Mati?
Dla Was to pan Szpakowski, pan Borek.

Gówniakom się w dupach poprzewracało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?