Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
4 trójki Stefka w finale olimpijskim przeciw Francji. Jeden z najlepszych występów w dziejach koszykówki w końcówkach spotkań, o ile nie najlepszy. Jeśli ktoś chce sobie odświeżyć:
2
@arasz1819 To był on? Czyli jest nie tylko ekspertem od demokratycznych kandydatów i przereklamowanej depresji?
5
A w lidze angielskiej ciekawie.
Pierwsi do zwolnienia to Amorim i Guardiola. Ciekawe czy się utrzymają.
0
@Aragorn33 Ale zamiótł kłamców pod dywan ten chłopak.
1
@Wasacz_ Kapitalne wideo - błazny tworzą błazeńskie treści. Aż mi ręce opadły, ale ich problemy to miód na moje serce.
2
@pt9 Mam dokładnie takie samo wrażenie. Czasami wydaje się, że dla niektórych kibiców ich zespół stanowi całe uniwersum piłkarskie. Sami gracze na Złota Piłkę a LM klęska za klęską.
6
Brutalna natura - modliszka zżera szerszenia, podczas gdy drugi szerszeń przegryza modliszkę na pół. Ciekawe, że działania drugiego szerszenia nie zniechęcają modliszki do zaprzestania zżerania pierwszego.
9
Całościowo patrząc na karierę Pedriego jest on na razie raczej rozczarowaniem, w stosunku do potencjału.
Na pewno trudno go rozpatrywać w kategoriach najlepszych piłkarzy na świecie, a bardzo wątpliwym jest by był rozpoznawalny w szerokim gronie kibiców.
Już dawno nie jest juniorem, i póki co bardzo daleko mu do podium Złotej Piłki.
0
@pt9 Dominika Wielowieyska - nie widzę u niej jadu.
Takie rozmowy bywają, gdy prowadzący nie pozwala gościowi mówić wszystkiego co chce i wygłaszać formułek. CZ pisowcami i w mniejszym stopniu konfederatami rozmowy tak wyglądają.
14
Bosak w studio zaczyna relatywizować wojnę na Ukrainie, czyli sugeruje, że Europa odpowiada za eskalację wojny.
A potem zdziwienie, że ktoś twierdzi, że Konfa jest proruska.
1
Za chwilę Bosak w TOK FM, będę spijał każde słowo z tych perłowych ust tego wielbiciela Matki Boskiej z Gietrzwaldu.
1
@Tabaluga37 Muszę wysłuchać, bo relacjom konserwatystów nie ufam.
Dobrosz - Oracz przed 2015 rokiem była bardzo dobrą reporterką sejmową, ale czasy się zmieniły, może jest tak jak mówisz.
Ja słucham tylko TOK FM, a z reguły w innych mediach ich standardom nikt nie dorównuje. Nie cierpię dupowłazów po żadnej stronie.
5
@Aragorn33 Ja pierd**ę, to jest niesłychane. Szczerze mówiąc, jak człowiek przyzwyczaił się do TOK FM, gdzie prowadząca wypomina gościowi z KO, że nie odpowiada na zadane pytania, albo domaga się wyjaśnień, dlaczego PSL obstawił firmę swoimi, mimo, że miało być inaczej, to po wysłuchaniu tego jak Ogórek nadskakuje jak kundlica swojemu bożkowi, aż niedobrze się robi.
Liberalne media, to ponoć ro samo tylko z drugiej strony - tak mogą mówić tylko konserwatyści, którzy jak zawsze niewiele widzą co się dzieje dookoła.
0
Ipswich wyrównuje z United na 1:1.
Amorim do grudnia!
5
Amorim zrobił z United potwora
1
@kamiVeB Coś Ty, Czasku to dla mnie taka nudna breja, ja byłem za Sikorskim.
8
O ludzie, jak dramatycznie nudny i pozbawiony charyzmy jest ten wynalazek pisowski,
Myślałem, że Trzaskowski jest dość słaby, ale w ciągu ostatnich 15 minut wyrósł na tuza polityki polskiej.
0
@Fantastyczny Chłopiec Naprawdę coś ci ciężko dolega.
Oczywiście się nie wierzy, a za chwilę, fikołek bo ma się wierzyć.
Nie mogę mieć dwóch stanowisk naraz jednocześnie, sprzecznych ze sobą.
Tusk nie może spełniać obietnic PO bo nie ma władzy nad KO.
Przykład ustawa aborcyjna uwalona przez koalicjanta - czy przez ten beton to do ciebie dociera, czy nie? PO to nie KO jak pokazuje te przykład.
Wskaż alternatywę - jeśli nie rząd szanujący demokrację, to co?
Złodzieje i niszczyciele demokracji z PiSu, czy antyeuropejska, odrealniona i zacofana Konfederacja? Wskaż lepszy wybór - chętnie zagłosuję.
5
@arasz1819 Tosię nazywa przyznać niewprost, że nazwa PiS może budzić powszechne obrzydzenie w społeczeństwie.
0
@PatrykBarca Wiem, ale jak obstawiasz na początku - uda się, będzie przełamanie i United zagra kilka dobrych sezonów z rzędu? Ja uważam, że jeśli nie z tym trenerem, to chyba już z żadnym.
Zresztą już w 1 meczu możemy zobaczyć kilka nowych pomysłów, czyli wysoki, agresywny pressing i błyskawiczne kontry - tu może zobaczymy renesans formy Rashforda
0
@BorzyKrzys Niemożliwe te utwory wyczarowujesz. Czuję się wytransferowany do innych czasów
0
@escarabajo Szapoba tak się nie pisze. Dlaczego tak szkaluje język polski?
0
@PatrykBarca Dzisiaj debiut nowego trenera United. Przewidujesz radykalna poprawę gry, bo robotę w Sportingu wykonywał wspaniałą?
1
Ale kontra Southamptonu na 2:1. Trzech na pięciu kompletnie wykołowali defensywę the Reds.
0
@Kubsoleon Nie, wynik juz się nie zmieni
1
@Sulimo Koszmarna jest ta papszunówka
0
@KanapkaFCB Przekręcił ci się wzrok, karny prawidłowy bo noga na linii pola karnego.
1
@Kapitan hawk W sensie, że już umarł politycznie?
0
@panczo No właśnie - ustawa jest zbyt mało innowacyjna - dzięki za to spostrzeżenie.
0
@Fantastyczny Chłopiec Czyli jak politycy dowolnej partii obiecują w trakcie kampanii, to się im nie wierzy.
Czy to wasze łepetyny tak przerasta?