18

Świetny filmik podsumowujący drogę Leo do tytułu MŚ, czyli ponad 16 minut najważniejszych wydarzeń z turnieju, w tym polecam:
2;22 Arabowie pytający prześmiewczo gdzie jest Messi
6:47 Holendrzy dyskredytujący Leo, w tym bramkarz deklarujący, ze wybroni karnego Leo
9.33 Rio Ferdinand i spółka zastanawiąjący się jak Leo wymyslił tę asystę z Holendrami
10:06 Słynne "Que miras bobo"?
I wiele, wiele innych

0

@arasz1819 Obstawiam, że będziesz w błędzie.

3

Niemieckie rzeczowniki to jakiś inny wymiar:
Rindfleischettikitierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

6

Barca miała być silnym zespołem ze słabym Peną na bramce.
W praktyce mamy solidnego Penę ze słabym zespołem.

10

xG Betis - Barca 2.87 - 0.53 i nie ma tu przekłamania. Barca zagrała kompletne gówno.
Strzeliła 2 gole, ale tworzenie groźnych akcji przychodziło z największy trudem, a mając w rękach dwukrotnie prowadzenie, zawodnicy, którzy znakomicie potrafią wymieniać piłkę (w teorii) tracili ją nieustannie nie potrafiąc rywalowi kazać nieco pobiegać za futbolówką.
Z początku sezonu niewiele zostało, a w dodatku zaniknęła całkowicie tiki-taka.
Rozumiem ją ograniczyć, ale żeby zanikła całkowicie?

Trudno nie mieć wrażenia, że Flick stracił kontrolę nad zespołem, a brak struktury gry jest tak porażający, że z dużą dozą pewności można stwierdzić, że dziś bez Yamala byłaby murowana klęska.

Wygląda to bardzo źle.

0

Flick źle przygotowuje zespół do meczu, ale Yamal ratuje mu dupę i zespołowi

1

Barca gra w tej chwili tragicznie

4

Ale co Casado nie podał Yamalowi na 1 na 1, to jego. Myślałem, że Yamalowi odpadną ręce od tej sygnalizacji, ze ma mu zagrać piłkę.
Tak to jest gdy 17-letni gówniok przerasta kolegów z zespołu taktycznie.

0

Komentarz usunięty

2

@Kgorecki2500 Szybko zapomniałeś Kaczora z jego "mój ból jest większy niż Twój". Podstawa jest piękna by go przeczołgać, nie wiem jaki będzie wyrok, pewnie żaden bądź symboliczny, ale trafiło na wyjątkową kanalię, która innych ludzi ma za nic, bo jak nazwać wypuszczenie przez Kaczora Macierewicza, który srał, szczał i rzygał na uczucia osób, których bliscy zginęły w Smoleńsku?

1

@Ryoumen Błędna diagnoza - paliwo wyborcom PiS daje ich nieuctwo, zawsze niskie standardy w życiu publicznym, gen sekciartwa i slepa lojalność nie wobec państwa, a konkretnej partii.

Twój wpis brzmi tak, jakby PO musiało coś robić by ten stan napędzać, a to nieprawda. Kaczor karze - sekta wykonuje.

1

@SeWo77 Najgorszym prezydentem jest Duda, Lech Kaczyński nie był taki zły i szanował prawo.

2

@Mitch_Atleta Gdy pisizm ci wejdzie do głowy za mocno i wszystko jest aferą PO.

1

Komentarz usunięty

13

Ten opis jest nieadekwatny: "Bez oceny. Grał za krótko". Powinien być zastąpiony przez "Bez oceny. Nic nie wniósł"
No bo jeśli w ciągu 8 minut Gavi strzeliłby 2 gole dające wygraną, nagle nadawałby się do oceny, a przecież grał dokładnie tyle samo czasu.

9

@barcelonaLM Piękne odwrócenie kota ogonem. Winny ten, który nazywa aparatczyka pisim trolem, ale ten, który używa wyrażenia wymyślonego przez pisią propagandę przy wsparciu długopisa, po okradaniu państwa między październikiem a grudniem 2023, to przyzwoity człowiek, nie dążący do tworzenia podziałów.

Miał rację kolega arasz, że Twoje wpisy o polityce są na dramatycznym poziomie.

Na marginesie, żaden nawet najbardziej pojeb**y twór polityczny w Europie, nie nazywa swoich oponentów kolacją + haniebne skojarzenie, co świadczy jak nisko stoczył się PiS. Razem z nim ten wyżej Crisscośtam a Ty z nimi.

PS. zaznaczam, że odnoszę się tylko do polityki

0

@Trojanek23 Jakkolwiek nie czytać, masz problem z logiką.

Znasz poglądy Dudy teraz. Zatem logicznie rzecz biorąc możesz do niego porównać Dudę sprzed 1 prezydentury, albo Trzaskowskiego po minimum 1 jednej prezydenturze. Inaczej Twój wywód jest niedorzeczny.

Z klasyki konserwatysty czyli Ciebie - szacunek do prawa nie zasługuje na szacunek. Polska B i #mimowszystkoduda


1

Od tej pory będę zgłaszał wszelkie naruszenia godności Mbappe na LR. Nauczycie się szacunku do czarnej perły z Madrytu.

1

W poniedziałek Flick był do zwolnienia, dziś śmiało można przedłużać kontrakt do 2030 roku. W razie czego w następny poniedziałek będzie znowu do zwolnienia.

2

@Trojanek23 Ma jeden wielki atut - nie należy do sekty, która zaprowadziła bezprawie w Polsce i sprywatyzowała bądź zniszczyła instytucje państwowe.
Zatem będzie można odwrócić część patologii jakie obecnie obowiązują i do których przyczyniał się obecny długopis Duda.

Poza tym dołączam się do wyśmiania Twojego kłamstwa, że znałeś poglądy Dudy przed jego wyborem. Nie znałeś, nikt nie znał.

1

Demencja atakuje!

4

A kawał francuskiej cholery jak grał przeciw Messiemu to musiał dwa karne wykorzystać.

8

W weekend jeszcze Girona powtórzy wynik Bilbao z Realem i będzie podwójne combo Madrytu. Oby.

0

@Roobo Bredzisz jak wzorcowy oszołom. I jak z taki dyskutowac?

0

@Roobo Z mojego wpisu rzeczywiście to wynika, że należy się cieszyć i nic nie robić. Jeszcze coś wyczytałeś czarnoksiężniku?

5

@Ricardinio14 A pomyśl, że w Polsce na tle wielu krajów wcale nie jest tak źle.

0

@MesQueUnClub_87 To ja Ci na to powiem, że gdyby nie było tam Yamala jak w poprzednich meczach, nikt tej piłki by nie stracił i nie byłoby gola.
Skrzydłowy ma robić zadymę, a czasami z tej zadymy wychodzi taki gol jak ten po stracie.
A oceny mają wartość pomocniczą, gdyby nie Yamal, Raphinhi przy golu 2 i 3 by nie było. Zatem podajemy notę Raphy, którą mocno zbudował Yamal.

0

@maroon Jaką drogę wybrał, bo nie rozumiem o czym piszesz.

0

@MesQueUnClub_87 Udział w 4 akcjach bramkowych vs nie zagrał na wybitnym poziomie.
Cos mi się tu kłóci.

0

Nie ma Yamala, nie ma zespołu. 17-latkodependencja dziś udowodniona w praktyce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?