5

Flick do Sylwestra!

2

@Safrani Alternatywy 4

1

@gaucho104 Gdyby wcielali w życie to co głoszą to zgroza.
Jednak życie pokazuje, że rzeczywistość zmienia spojrzenie człowieka na wiele spraw.
To wszystko zależy od tego, jak bardzo wierzą w to co głoszą.

Poza tym prawdopodobnie bez koalicji nie obyłoby się, zatem zależy kto byłby tym koalicjantem, bo jeśli PiS, to byłbym pełen obaw co do intencji Konfy.

1

@FcPortoFan1999 A Ty co się wtrancasz w strefę intumną moją i @draxidox?

9

Ponieważ już 128 razy było, że Ferran dramatycznie przyjął piłkę przed strzeleniem 2 gola, chciałem przypomnieć, że Ferran dramatycznie przyjął piłkę przed strzeleniem 2 gola.
Tak dla przypomnienia.

2

@KamQiX No ale jak porównujemy, to Xaviego od 2 sezonu, a nie pierwszego.
Wtedy miał już materiał na silny zespół i odpadł w fazie grupowej LM.
Zatem co do LM, to kolega wyżej ma rację, a pamiętajmy, że Flick miał zatrzęsienie kontuzji i dużo niedoborów w składzie.

Z kolei Xavi zdobył mistrzostwo, co dopiero przed Flickiem. Zatem najlepiej zostawić te porównania na koniec sezonu.

44

A propos Cubarsiego - zawodnik-defensor w tym wieku nie ma prawa grać w wyjściowym składzie dowolnego zespołu w topowych ligach. Nie ma po prostu tak dobrych 17-latków .
A Cubarsi gra bo jest tak dobry i tak utalentowany. To, że popełnia błędy jest czymś oczywistym. To nie jest ukształtowany 25-latek z bagażem doświadczeń i gdzieś to musi się zamanifestować. Kilka podobnych błędów musi po drodze popełnić.

Barca jest wiceliderem LM i liderem La Liga z tym właśnie Cubarsim jako podstawowym obrońcą. I to jest dla niego najlepsza wizytówka.

2

@Stinger_ I o to trzeba powalczyć. Zawsze było tak, że La Liga leżała Barcy, a zespoły w LM sprawiały nam trudności, a w tym sezonie wygląda to wręcz przeciwnie.
Łatwiej przetrawić sezon, gdy dochodzi się daleko w LM.

5

@MesQueUnClub_87 Otóż to, czyli to co zawsze podkreślam, a czego wielu zdaje się nie rozumieć, liczy się kontekst. A kontekst czyni naszą wygraną bardziej okazałą

9

Wyniki Dortmundu z ostatnich kilku lat u siebie w LM
PSG 1:1
Milan 0:0
Newcastle 2:0
Atletico 4:2
PSG 1:0
City 0:0
Chelsea 1:0
Sporting 1:0
Lazio 1:1

Ceńmy wygraną z tym rywalem.

1

@barcelonaLM Masz rację, trzeba bardzo doceniać wygraną na tak trudnym terenie.
Mecz udany, sytuacja w tabeli wymarzona.

Po co zatem ględzić?

1

@Kapitan hawk Ajjj, boli okrutnie.

2

@Roobo Rzeczywiście, xG rywala przerażająco wysokie i niestety to nie tylko dane statystyczne ale potwierdzenie wydarzeń boiskowych. Kilka dośrodkowań BVB śmierdziało bramką.

0

@GeraltzKatalonii Przeczytaj mój wpis jeszcze raz ale uważniej.
Poza tym jeśli z Betisem Barca zagrała tak samo, to marny z kolegi obserwator.

3

Dostaliśmy dziś bardzo dobre widowisko w LM. Wreszcie jakiś odmieniony trend i Barca w opałach, na trudnym terenie wychodzi ze starcia obronną ręką.

Poza tym, mamy inny nowy trend, czyli gorzej w La Liga lepiej w LM. I to znacznie lepiej.

3

Sensacyjne wykończenie Ferrana.

Mamy ferranazo w Dortmundzie!

51

Real żyje w LM z błędów rywali, Barca błędami daje rywalom życie

2

Gówniakowi prąd odcięło

1

Jak widzę zapierda***ącego Raphinhę to gęba aż sama się uśmiecha.

2

Za hydrodata.com

W 1 połowie Borussia wypociła 42,1 litry wody, Barca 36,6 litra.

0

Bardzo przyjemny mecz do oglądania jak dotychczas

7

Raphinha jest nieustępliwy jak schlany marynarz przy portowej prostytutce.

2

Na razie Barca desperacko atakuje a Borussia spokojnie się broni

0

@Pawel13sz W zasadzie nie wiem co on tu jeszcze robi : )

1

@Pedri16Future Nie ukrywam, że trochę po obu.

0

@ranger3120 A kazałem Sikorskiemu się przelogować, to zaraza pęta się gdzieś po ambasadach i baluje

1

@Luciano99 A miałbym mieć sentyment gdybym ich nie przeżył?
Lucek, przecież urągasz logice.

1

@K4tsuuu Już nick odnotowany. Przysposobimy w swoim czasie.

1

@Pawel13sz To brałem pod uwagę, 3 wpuści a kolejne 3 setki wybroni.

0

Na wypadek gdyby Barca przegrała, pocieszeniem jest to, że wygrają Niemcy.
Lubię Niemców, szanuję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?