0

@stool Końskie łajno ponoć dobrze działa. Szukaj w stadninach.

2

Dziś poseł Tomczyk z KO zwiastował w radiu nadejście nowego tridente, ale zanim o tym wspomnijmy dwa inne wybitne tridente.

Pierwszym jest trio Jordan - Magic - Bird z Dream Teamu z 1992 roku.
Drugim Messi - Neymar -Suarez z Barcelony 2015.

Jednak nadchodzi bodaj najwybitniejsze tridente w historii:
Prezydent Trzaskowski
Premier Tusk
Minister Spraw Zagranicznych Sikorski

1

@Tabaluga37 To chyba nie ulega wątpliwości. Baza PiSu jest bardzo szeroka, więc 2 tura będzie leciuteńko.

7

@Kgorecki2500 Ja jeszcze nie otrząsnąłem się z tego, że po pierwszej kadencji, kiedy to Duda zrobił z siebie wycieraczkę Kaczyńskiego i zhańbił urząd łamaniem Konstytucji jako jej obrońca, ponad 50% Polaków oddało na niego głos.

Nie mam pojęcia kto to jest Nawrocki, ale wiem jacy Polacy. Martwi mnie to.

0

@pluszek I znowu fanatyk wystrzelił z siebie potok rzekomej wiedzy.

1

@Pressinho Uznajmy jednak, że żeby wpaść na pomysł wytępienia jakiegoś narodu, trzeba być psychopatą. Żeby zgodzić się na obozy koncentracyjne z cyklonem B, też trzeba być psychopatą.
Psychopata też jest w stanie stworzyć spójny świat, gdzie uzasadnienia będą mu się zgadzać.

0

@mekston Nawet samo pójście na Rosję nie musiało się aż tak tragiczne skończyć, gdyby nie kompletny brak planowania i rozpoznania.
Hitler miał mgliste pojęcie o porze deszczowej w październiku, która zamieniała grunty w błoto, a nie wyposażenie Niemców w ciepłą odzież to już apogeum arogancji. Zresztą, data ataku też mogła i powinna być wcześniejsza, ale znowu, pycha nie pozwoliła myśleć racjonalnie.

1

@konrad1661 Borneo czasami może rzeczywiście powinien być bardziej krytyczny wobec PO, ale to pełną gębą demokrata i gdyby prawicowcy z LR sięgali mu do pięt, to w Polsce nie mielibyśmy tego co mieliśmy po 2015 roku, czyli demontażu państwa prawa.

1

Gdy się czyta historię 2 wojny światowej, to potwornie uderza fakt, ile Hitler popełnił wiele błędów wynikających z pychy i arogancji. Megalomania wielokrotnie go zgubiła.
Proste rzetelne rozpoznanie i następujące potem racjonalne decyzje mogły zupełnie zmienić bieg 2 wojny światowej na korzyść Niemiec.

Ale to może dla nas szczęście, że to samo wariactwo, które kazało Hitlerowi szukać przestrzeni życiowej na Wschodzie, sprawiało, że w swoim zadufaniu podejmował idiotyczne decyzje, często ignorując decyzje wojskowych.

6

@barcelonaLM Argentyna była najsilniejszym teamem. Zasadniczo tylko dziwne zapaści z Francją i Holandią sprawiały, że Argentyńczycy drżała o wynik w meczach, w których byli wyraźnie lepsi.

6

Messi z 58 asystami w reprezentacji Argentyny. Obłędna liczba a to tylko uzupełnienie 112 goli.

1

@LionelKessie Wyznawca jest zaprogramowany - ja nie widzę programowania u obrońców demokracji.
Jeśli bronisz praworządności nie jesteś fanatykiem - to jest obowiązek każdego Polaka. Niestety na tej stronie wpis podważający łamanie prawa po 2015 przez PiS i Dudę, zebrał zatrzęsienie poleceń - i to jest radykalizm. Popieranie bezprawia i wyśmiewanie zasad demokratycznych jest fanatyzmem.
Konserwatyści na tej stronie to galopujacy fanatycy, w najlepszym razie etatowi slizgacze.
Dokładnie ten sam zestaw oceniał krytycznie film Holland po zwiastunie - to jest fanatyzm, a wątek zgromadził ponad 200 odpowiedzi.

Prawicowcy tu nawet nie są w stanie merytorycznie odnieść się do określenia 'fanatyzm" bo go nie rozumieją. Pieją tylko propagandowe spiewki.

0

@pluszek Wyznawca, to ktoś, kto nie ocenia rzetelnie, tylko wszystko bezrozumnie chwali i wskoczy za kimś w ogień.

Nie znam tu nikogo takiego na stronie po stronie demokratycznej. Za to znam wielu wyznawców prawicowości, którzy są tak radykalni, ze jakąkolwiek wyważoną ocenę danego polityka, biorą za fanatyzm. Czyli ich z pozycji prawicowego fanatyka, wszystko co nie jest krytyką np. Tuska jest fanatyzmem.
Aleś z ryja zrobił dupę, kolego.

W ogóle szukać zachwytów kogokolwiek nad rozwiązywaniem sytuacji kryzysowej to też jakieś stadium głupoty. No ale pisizm polega na tym, że nawet tragedie ludzkie wykorzystuje się do tego, by robić medialne widowisko. I Ty się w to wpisujesz.

1

@misterio Też się dałeś na to nabrać naiwniaku? Przecież to inscenizacja.
Niewiarygodne, ze w dobie internetu, można powielać takie mity.

To już zostało ostatecznie obalone jak istnienie Covidu i pancerna brzoza ze Smoleńska.

6

Boję się, że Messi znowu się skompromituje i ustrzeli hattricka z kelnerami z Peru.

6

Ja to mawiają Hiszpanie: nie zagra z powodów ostrożnościowych

3

Z wielką przyjemnością tego netflixowego szajsu nie obejrzę.

3

@kuz Kibicuję od trzydziestu kilku lat więc nie jestem niedzielnym kibicem, i mówię to samo.
Xavi zamiast polecieć po zwycięskim sezonie, dostał kolejny i co?

Po prostu niektórzy trenerzy nie rokują. Pal licho wyniki - jaki mi zrobiliśmy postęp w grze? Defensywa po 17 meczach Probierza jest w totalnej rozsypce.
Drużyna ma regularnie zawiechy, w trakcie których rywale robią co chcą.

Ty naprawdę dostrzegasz pomysł u Probierza?

1

Absolutnie idealne, trafne i spodziewane podsumowanie tego jak zwija zespół Probierz od wielu miesięcy.

I co, my mamy z tym trenerem walczyć o MŚ? Przecież to makabryczny żart.

1

@AxelF Uważasz, że zasługuję na takiego Jarka? Aleś mi pocisnął : )

1

@kanver_ 5 minut minęło, a ten kop juz obrósł w legendy ...

2

Co Zalewski wrzucił

1

@Popitek12 Ale ja głosował ponoć na Niemca Tuska, więc zdrada płynie w mojej krwi

0

Sausages up and we shave frajers!

2

Eksperci w studio, niedoszli trenerzy, opowiadają co trzeba robić.
Ci to wszystko wiedzą...

5

Przecież ten baran na naszej ławce odziany w eleganckie garnitury nie ma bladego pojęcia co robić. Żeby Szkocja miała słupek, poprzeczkę i 5 innych super sytuacji?

8

Czy Wy to widzicie. Kur*a, to jest Szkocja a nie Argentyna!

1

Patrząc na to jak łatwo Szkoci tworzą sytuacje bramkowe, a sytuacja jest powtarzalna po 17 meczach Probierza w reprezentacji, Probierz jest do natychmiastowego zwolnienia.
Polska gra katastrofalnie w defensywie, a w starciach z nieco lepszymi rywalami jesteśmy skazani na klęski.

Wybory Kuleszy kompromitują discopolowego bonza

2

Rada typera:

postaw stówkę na probierzówkę

2

Sia la la, sia la la, Kulesza, mydełko Fa, tra la la, tra lala, PZPN to remiza.

Polska myśl szkoleniowa w rytm kuleszowego disco polo. Jest styl, klasa, są perspektywy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?