Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Recha_0684 Nie ośmieszaj się czym? Oceniasz po fakcie, jak każdy mierny obserwator życia politycznego, czy sportowego. To każdy potrafi.
W tych czasach niestety często nie wybiera się ludzi z klasą i kwalifikacjami, tylko chamidła, a duża część elektoratu, na twoim poziomie na nich głosuje.
PS. Nie za wiele zrozumiałeś ze wcześniejszych wpisów. Mnie nie ekscytuje prezydent USA, interesuje mnie bezpieczeństwo Polski.
1
@sokot kłótni. Na pewno ten równy miesiąc to przypadek, gratuluję naiwności
3
@Miszak Czy Ty mógłbyś się choć raz nie błaźnić?
Za money.pl z 2019 roku
Dlaczego akurat teraz wyłączenie Polski z programu wizowego okazało się możliwe? Chodzi o wskaźnik odmów, który spadł poniżej wymaganych 3 proc. do 2,8 proc.
Po pierwsze, to nie Duda zniósł wizy, tylko USA. Po drugie nie dlatego, że Duda to wywalczył, tylko Polska spełniła obiektywny warunek do ich zniesienia.
Tylko czy to dotrze do twojej makówki?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Recha_0684 Wielki ekspert po fakcie. Takich lubię najbardziej...
0
@mvnBasten Trudno szukać logiki w Twoim stwierdzeniu.
Jak nie został, skoro prezydentem był Biden.
Zastanów się czasem co piszesz. Bo jeśli kierować się Twoja logiką wychodzi, że Biden z Trumpem stoją po jednej stronie.
0
Gdzie nie spojrzysz, Liverpool na czele. Tak zastąpić Kloppa - nowy trener robi robotę.
4
Mbappe jako legenda Realu już praktycznie przerósł Cristiano. Czy jeszcze nie?
0
"jego gola na 2:3 został" - gol
0
"który lubi grać w piłkę, mają szybkich napastników i musimy się tym zająć, ale musimy się tym oczywiście zająć". - nie za dużo tego zająć w jednym zdaniu?
"Zanim tu przybiliśmy" - przybyliśmy
0
Vinicius robi wszystko by powtórzyć wyczyn z tegorocznej ceremonii (nie)wręczania Złotej Piłki
1
Leverkusen gra zdechłą tiki-takę jak Barca Martino czy Setiena
2
Real: "jestem spalony, uwierz mi, gol znów odchodzi, w oczach mokre łzy"
5
Madrycioki doznają jakiejś traumy z tymi spalonymi
1
Ja pierdzielę, czyli Barca Flicka wcale nie jest taka silna, tylko Real to zwykłe wymoczki
2
@Ls0811 Ja wychwalam Tuska? Gdzie i kiedy?
PiS odziedziczył państwo prawa, KO państwo bezprawia. Ty jako niezmiennie niedowidzący, pomijasz ten istotny fakt.
Nie ogarniasz różnicy i tego, ze z tego bezprawia bardzo trudno się wyplątać?
Ciekawe zatem skąd wiesz, że to co robi KO jest bezprawne i na jakiej podstawie.
Jakoś sprostytuowany Trybunał nigdy Ci nie przeszkadzał?
2
@Recha_0684 Sorry, kolego ale ponownie rozmowa z Tobą, to jakieś czytanie banialuków sigma-kumaty ekspercie.
2
@pluszek "Bredzisz" to obrażanie innych, czy nazywanie bredni bredniami?
Wasza prawicowa skóra jest niezwykle cienka. Jak dziś w radiu, prawicowiec oburzony, że ktoś nazwał Trumpa chamem, ale chamskimi zachowaniami Trumpa już się nie oburza.
Lecicie, wy prawicowcy, na bardzo niskich pułapach
4
@Recha_0684 Ale bredzisz. Przecież ja nie świętuję wygranej Harris, jak Vinicius przed imprezą.
Co napiszesz to jakieś horrendalne pudło. Zawsze jak rozmawiam z prawicowcami, to muszę naprostowywać kłamstwa, żeby zacząć poważną rozmowę.
Wy nie umiecie inaczej.
I te priorytety - nie bezpieczeństwo kraju, tylko czy rodak się zesra.
Okropnie myślisz.
1
@dawidlampa Widzę, że mamy Lewandowskiego wśród redaktorów : )
0
@David_Martin Nie wiedziałem, dopiero doczytałem, że to nick z Juve, a ja tego kompletnie nie śledziłem
2
@dawidlampa Dzięki, zrewanżowałeś się mi pięknie.
2
@Hawajczyk Obawiam się odpuszczenia przez Amerykanów sprawy ukraińskiej z potencjalnymi konsekwencjami dla nas, Polaków.
4
@Recha_0684 Jest i obsesja niemiecka. Cały pakiet zaprezentowany - was rodzą czy produkują?
1
@osa91 No właśnie, ciekawe czy jego uczelnia jest dumna z takiego absolwenta?
1
Komentarz usunięty
0
@kejdzi No i co w związku z tym?
0
@jacobFCB Tak skompromitowana?
0
"Tek jest... trenował" - Tak
5
@RoberDzik Ok, widać, że działacie jako redakcja pod presją czasu, więc śmiało korzystajcie z naszej erraty.