0

@Recha_0684 Nie ośmieszaj się czym? Oceniasz po fakcie, jak każdy mierny obserwator życia politycznego, czy sportowego. To każdy potrafi.

W tych czasach niestety często nie wybiera się ludzi z klasą i kwalifikacjami, tylko chamidła, a duża część elektoratu, na twoim poziomie na nich głosuje.

PS. Nie za wiele zrozumiałeś ze wcześniejszych wpisów. Mnie nie ekscytuje prezydent USA, interesuje mnie bezpieczeństwo Polski.

1

@sokot kłótni. Na pewno ten równy miesiąc to przypadek, gratuluję naiwności

3

@Miszak Czy Ty mógłbyś się choć raz nie błaźnić?

Za money.pl z 2019 roku
Dlaczego akurat teraz wyłączenie Polski z programu wizowego okazało się możliwe? Chodzi o wskaźnik odmów, który spadł poniżej wymaganych 3 proc. do 2,8 proc.

Po pierwsze, to nie Duda zniósł wizy, tylko USA. Po drugie nie dlatego, że Duda to wywalczył, tylko Polska spełniła obiektywny warunek do ich zniesienia.

Tylko czy to dotrze do twojej makówki?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Recha_0684 Wielki ekspert po fakcie. Takich lubię najbardziej...

0

@mvnBasten Trudno szukać logiki w Twoim stwierdzeniu.
Jak nie został, skoro prezydentem był Biden.

Zastanów się czasem co piszesz. Bo jeśli kierować się Twoja logiką wychodzi, że Biden z Trumpem stoją po jednej stronie.

0

Gdzie nie spojrzysz, Liverpool na czele. Tak zastąpić Kloppa - nowy trener robi robotę.

4

Mbappe jako legenda Realu już praktycznie przerósł Cristiano. Czy jeszcze nie?

0

"jego gola na 2:3 został" - gol

0

"który lubi grać w piłkę, mają szybkich napastników i musimy się tym zająć, ale musimy się tym oczywiście zająć". - nie za dużo tego zająć w jednym zdaniu?
"Zanim tu przybiliśmy" - przybyliśmy

0

Vinicius robi wszystko by powtórzyć wyczyn z tegorocznej ceremonii (nie)wręczania Złotej Piłki

1

Leverkusen gra zdechłą tiki-takę jak Barca Martino czy Setiena

2

Real: "jestem spalony, uwierz mi, gol znów odchodzi, w oczach mokre łzy"

5

Madrycioki doznają jakiejś traumy z tymi spalonymi

1

Ja pierdzielę, czyli Barca Flicka wcale nie jest taka silna, tylko Real to zwykłe wymoczki

2

@Ls0811 Ja wychwalam Tuska? Gdzie i kiedy?
PiS odziedziczył państwo prawa, KO państwo bezprawia. Ty jako niezmiennie niedowidzący, pomijasz ten istotny fakt.

Nie ogarniasz różnicy i tego, ze z tego bezprawia bardzo trudno się wyplątać?

Ciekawe zatem skąd wiesz, że to co robi KO jest bezprawne i na jakiej podstawie.
Jakoś sprostytuowany Trybunał nigdy Ci nie przeszkadzał?

2

@Recha_0684 Sorry, kolego ale ponownie rozmowa z Tobą, to jakieś czytanie banialuków sigma-kumaty ekspercie.

2

@pluszek "Bredzisz" to obrażanie innych, czy nazywanie bredni bredniami?

Wasza prawicowa skóra jest niezwykle cienka. Jak dziś w radiu, prawicowiec oburzony, że ktoś nazwał Trumpa chamem, ale chamskimi zachowaniami Trumpa już się nie oburza.

Lecicie, wy prawicowcy, na bardzo niskich pułapach

4

@Recha_0684 Ale bredzisz. Przecież ja nie świętuję wygranej Harris, jak Vinicius przed imprezą.
Co napiszesz to jakieś horrendalne pudło. Zawsze jak rozmawiam z prawicowcami, to muszę naprostowywać kłamstwa, żeby zacząć poważną rozmowę.
Wy nie umiecie inaczej.

I te priorytety - nie bezpieczeństwo kraju, tylko czy rodak się zesra.
Okropnie myślisz.

1

@dawidlampa Widzę, że mamy Lewandowskiego wśród redaktorów : )

0

@David_Martin Nie wiedziałem, dopiero doczytałem, że to nick z Juve, a ja tego kompletnie nie śledziłem

2

@dawidlampa Dzięki, zrewanżowałeś się mi pięknie.

2

@Hawajczyk Obawiam się odpuszczenia przez Amerykanów sprawy ukraińskiej z potencjalnymi konsekwencjami dla nas, Polaków.

4

@Recha_0684 Jest i obsesja niemiecka. Cały pakiet zaprezentowany - was rodzą czy produkują?

1

@osa91 No właśnie, ciekawe czy jego uczelnia jest dumna z takiego absolwenta?

1

Komentarz usunięty

0

@kejdzi No i co w związku z tym?

0

@jacobFCB Tak skompromitowana?

0

"Tek jest... trenował" - Tak

5

@RoberDzik Ok, widać, że działacie jako redakcja pod presją czasu, więc śmiało korzystajcie z naszej erraty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?