0

@prokofiew Mi się jednak te podziały podobają i jednak w ramach ludzkości te różnice są ogromne.

Popatrz na kraje jak odrębne rodziny. Wolisz żyć w swojej, czy chciałbyś stworzyć jedną wielką rodzinę ze swojej dzielnicy? No właśnie.

0

@okiemtypera_lucaxx95 No właśnie, wrzuć jakiś kupon grozy i zrób obstawiającym horror

1

@Popitek12 Gladiator z La Rambli Popitek12 - zdecydowanie tak

2

@Peciak "Za Wprostem"
Następnie tłumaczyła, że „fotografia jest sprzed kilku lat, kiedy jeszcze nie zajmowała się aktywnie polityką”. Te słowa nie wytrzymują zestawienia z rzeczywistością, ponieważ Ewa Zajączkowska-Hernik od 2015 roku pełniła funkcję prezesa sekcji młodzieżowej KORWiN w Radomiu.

Czyżby szła w zaparte?

1

@maroon Uwielbiam ten film. Książkę również

1

@Bolton Dokładnie to samo odczucie mam co do wyglądu miast - tracą swój unikalny charakter

0

@koziar Nie muszę racjonalizować - migracje są częścią życia człowieka od jego pojawienia się na planecie. Człowiek zawsze się przemieszczał, czy to by przetrwać, czy poprawić sobie byt. To jest niezwykłe i nieznane tylko dla braci prawicowej

11

Ja generalnie jestem przeciwnikiem Halloween na zasadzie kolejnego syfu, produktu ubocznego globalizacji.
Niedługo między ludźmi różnych krajów nie będzie już żadnych różnic.
Wszyscy żrą te same kebaby i pizzę, żłopią kawę z wiader w StarBucksie, wszyscy oglądają ten sam szajs o Superbohaterach i te same seriale z Netfixa, wszyscy marzą o wakacjach na Zanzibarze i kolejnym iPhonie.
Może z tym wszyscy nieco przesadzam, ale ludzie zrobili się nudni i przewidywalni.
A Halloween to kolejny szajs w tym ogólnoświatowym porządku.
Najgorsze jest to, ze większości ludzi bycie ciętym z metra nie przeszkadza. Widać, jakie czasy tacy ludzie.

1

@MysticCat A nie pomyliłeś chronologii? Najpierw byliśmy sztucznie okradani przez PiS, potem na wybory ceny obniżone i te właśnie zostały.
A ceny na rynkach fluktuują o ile dobrze kojarzę z newsów.

1

@Miszak Taka uroda wszelkich kampanii wyborczych i partii politycznych.
Gdzie jest moje 100 mln od Wałęsy, gdzie mieszkania od PiSu, gdzie benzyna od Tuska?
Nie rozumiem, dlaczego ludzie taką bajkę potraktowali na poważnie.

4

@Miszak Ceny reguluje rynek, a skoro łykasz obietnice wyborcze, gratuję błyskotliwości.

2

@zaba107 Ja nie robię z tego afery, ale ktoś tu z ludzi robi chyba idiotów..

6

@misterio Oni wspaniale się bronią, mnie przekonywali, ze nie zrozumiałem 5 Mentzena, gdy zarzuciłem mu brak szacunku do wybranych grup ludzi.
Co my tam wiemy o życiu?

17

Już z dobry tydzień nie pisałem o mojej ulubionej dziuńce Ewie Zajączkowskiej-Hernik z Konfederacji.
Otóż miała ona kiedyś na sobie koszulkę z napisem ***** ***. Okazuje się, że, jak Ewka przekonuje, oznaczało to "Jezus Pan"

To jakiś nowy nurt w Konfederacji - postaci religijne jako inwektywy?
A może ona ma IQ200 i ludzie nie rozumieją jej przekazu dla wybitnych intelektualistów?

4

Widzę, że ludzie tutaj dali się nabrać na Flicka i jego błyskotki. Ja świadom tego, że mecze z Bayernem czy Realem mogły ułożyć się inaczej i było daleko od perfekcji, ciągle rezerwuję dla Flicka grudzień.
Na razie obowiązuje "Flick do grudnia", ale Niemiec ma cały listopad by mnie przekonać

8

Twarz Morawieckiego, inteligencję Sasina, charyzmę Kaczyńskiego, lewą nogę Ewy Zajączkowskiej-Hernik, prawą premier Szydło, a wykańczać musiałby jak Ziobro swoich wrogów.

5



Gol Lewego widziany z trybun i "fucki" oraz wulgaryzmy z trybun, które są miodem na moje uszy.

2

No i firmową obronę Juventusu szlag trafił

2

@misterio Ciekawym jest ujmowanie we wzory tego co wyobrażalne
Jeszcze ciekawsze tego co trudno sobie nawet wyobrazić.

1

Gdy telefon rządzi człowiekiem:

Aline Tamara Moreira de Amorim i Beatriz Tavares, czyli dwie brazylijskie influencerki lubiące dzielić się swoim luksusowym życiem w mediach społecznościowych, wybrały się wraz z piątką innych znajomych na wycieczkę wynajętym jachtem.



Dwie brazylijskie influencerki odmówiły założenia kamizelek, by nie zepsuć swojego selfie. Po wypłynięciu na ocean jacht zderzył się z falą. W jego wyniku kobiety utonęły

2

@arasz1819 Obaj krętacze uratują sobie kariery. Ciekawe gdzie uderzą, ale jak nie puszczałbym ich nigdzie bez inwigilacji

0

2 sezony ligowe Flicka w Bayernie:

Sezon 19/20: 26-4-4, 100-32
Najlepsi w kanadyjce:
Lewy 34/4, Muller 8/21, Gnabry 12/11, Coutinho 8/6, Goretzka 6/5

Sezon 20/21: 24-6-4, 99-44
Najlepsi w kanadyjce:
Lewy 41/7, Muller 11/18, Gnabry 10/3, Sane 6/9, Musiala 6/1

I dla porównania początek w Barcelonie:
10-0-1, 37-10,
Najlepsi w kanadyjce:
Lewy 14/2, Raphinha 6/6, Yamal 5/6, Pedri 3/1, Torre 3/1.

Ta Barca ruszyła z kopyta z siłą wręcz niszczycielską. Nie wiem jak uda się podtrzymać dynamikę zespołu, ale na razie wszelkie parametry przewyższają te z Bayernu.
Jeszcze po uzupełnieniu składu przez Olmo, de Jonga i Gaviego oraz ich powrocie do optymalnej formy, a w grudniu po zasileniu zespołu przez Araujo potencjał Barcy i zdolności rotacji będą przeogromne.

W Bayernie stałą wartością przez 2 sezony okazali się Lewy i Muller, a w mniejszym stopniu Gnabry. W Barcy potencjał generowania wielkich liczb mają Lewy, Yamal będzie coraz lepszy, Raphinha to monstrum, a jeszcze oczekuję dużych liczb Olmo.
Flick ma lepsze perspektywy w Barcy niż w Bayernie

3

@Luciano99 To jest w ogóle fachura. Zwróć uwagę, że on co jakiś czas odradza się jak feniks z popiołów. Nie obstawiałbym, że aż tak będzie sobie radził w Napoli.

3

"Tour de France będzie ekstremalnie trudne" i "Tour bardzo francuski".
Nie ma rady, trzeba zdecydować, czy tour to rodzaj nijaki czy męski

1

Aż miło popatrzeć jak gracze Barcy świętują w szatni. Dobry zwiastun na resztę sezonu, skoro jest tam taka atmosfera

0

Conte obecnie najlepszym trenerem na kontynencie.
Zaraz za nim Flick.

5

Dość mocno dystansuję się do wyborów w USA. Zbieram siły na walkę, a nawet wojnę z pisowcami i troszkę z Konfederatami przed naszymi wyborami prezydenckimi.
Ale będzie znowu fajna naparzanka.

3

@ranger3120 Niepokoi mnie to, że ze wszystkich jej ról wskazujesz akurat tę.

4

"poza wysokim miejsce Butragueño" - miejscem

14

Ciekawe ile głosów umknęło w konkursie Viniemu dlatego, że ma wyszczekaną gebe z wielkimi i wiecznymi pretensjami? Jestem przekonany, że gdyby miał usposobienie Ronaldinho, cieszącego się meczem, jednak inaczej byłby postrzegany i oceniany.
Te wieczne pretensje i prowokacje nie służą mu.

Ciekawe czy dotrze to do jego pustego dzbana?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?