3

Jest to analiza wycinka, bez szerszego kontekstu czyli uwzględnienia tego jak gra sam Bayern. Nastawienie nastawieniem, ale ono musi zderzyć się z nastawieniem Bawarczyków.

Przecież Bayern jest osadzony w swoich atakach (bardzo) wysoko i np. w meczu z Eintrachtem najbardziej wrażliwy był w fazie utraty piłki w okolicach pola karnego rywala. Poszły tam tak szybkie kontry, że Bayern nie zdążył się zorganizować w obronie.
I grając wysoko tę możliwość sobie odbieramy. A mamy kim postraszyć w kontrze.

Zresztą skoro oba zespoły lubią popressować, wiadomo, że ten mecz wymknie się normalnym parametrom obserwowanym w ich meczach. Będą fragmenty z grą defensywną, bo oba zespoły nie będą w stanie zrealizować "swojej" gry non-stop i prawdopodobnie przejmą kontrolę na meczem w określonych fragmentach.

Oba teamy mają podobne zalety i wady, obie potrafią atakować przy dominacji w posiadaniu (uważam, że Barca lepiej, bo bardziej wertykalnie, podczas gdy Bayern tka swoje akcje niekoniecznie efektywnie) , ale kontra im nie śmierdzi.

Zatem to będzie walka o budowanie przewag w pewnych lokalnych okolicznościach.
Uważam, że Barca ma lepszych jakościowo techników, jest bardziej charakterna i kreuje sytuacje z większą łatwością więc to jej wygraną obstawiam.

3

@mrboom Zawsze wyskakuje z takim tekstem podobny Tobie Filip z konopii.
Kiedyś kilka miesięcy nic nie napisałem o polityce, zamieściłem 3 wpisy o tej dziuni z Konfederacji i jakiś jej wielbiciel napisał, że ciągle piszę o Konfederacji.
No Wy już tak macie - refleksją nie grzeszycie.

Poza tym, to wolne forum, co czyni Twoją uwagę jeszcze głupszą.

8

Dziś uśmiechnięta Polska zajada w Poznaniu rogale świętomarcińskie do kawy.
Pisowcy zajadają propagandę od Rachonia i Lichockiej.
A co zajadają Konfederaci?

12

@Kondziubarca Trzaskowski jest kompletnie nijaki. Sikorski to wyrazisty typ. Może w dobie trudnej sytuacji międzynarodowej nadałby się na takie czasy.

1

Słoma zawitała na laramblowe salony. To zwykły kotleciarz wśród de vollaile

1

@wpwelement Pobudka. Prosimy o spałowanie pseudokibica na stronie.

1

Vinicius zagrał fenomenalne akcje, które mogą być wizytówką tej kolejki LM.
Piłkarz elitarny.

1

@Pawel13sz Przekładam klasę rywali, którym strzelali na klasę Barcy. Jeszcze nie grali z tak silnym rywalem jak Barca i zakładam, że bardziej będą się martwić o defensywę niż ofensywę. Z Barcą tak sobie nie poklepią, bo Barca ma lepszych techników.

1

Męczennik ze Złotą Gałą, znowu wszystkim gęby pozamykał. Ma chłop klasę piłkarską i z tym się nie dyskutuje

1

@Kondziubarca Nawet ta zapowiedź mnie rozbawiła.

0

@Pawel13sz Oglądam wszystkie mecze Bayernu i taki mi wyszedł wniosek.

2

Oby Borussia dołożyła 3 bramkę i ułożyła Real do snu w trumience.

0

@Pawel13sz Na stronie dieroten.pl w typerze wahałem się między dwoma wynikami: 3:2 lub 4:1 dla Barcy. Postawiłem na 4:1 gdyż zakładam, że Yamal i spółka będą się regularnie urywać Bayernowi i siać spustoszenie wśród niepewnych defensorów.
A jak będzie zobaczymy

0

Yamal z Raphinhą zrobią madryciakom jesień średniowiecza

1

Imponuje mi ogromna pewność siebie zawodników Borussii. Oby dowieźli

0

Komentarz usunięty

2

Po 23 minutach 1 gol w 7 meczach.

2

@Kgorecki2500 Ale chyba wiadomo było od samego początku, że 500+ to był beznadziejny populistyczny program.
Nie dość, że podbija inflację to bezpowrotnie nauczył głupich Polaków roszczeniowości.

Obecnie nie ma chyba zdroworozsądkowego sposobu wyjścia z tego gównianego rozdawnictwa.

1

@pluszek Zasadniczo Polska o mało nie znikła, jedynie dociekliwi trzymają ją przy życiu od 10 miesięcy.
Dobrze, że jedynie słuszni prawicowi patrioci biją patriotyczną pianę.

1

Na stronie dieroten.pl gdzie mam konto, bo kibicuję też Bayernowi, jest tradycyjne typowanie wyniku meczu Barca- Bayern do przerwy i końcowego.
Co sugerujecie? Co wpisać w te rubryki?

0

@escarabajo Wiem, ale co z tym zrobimy, bo to nie pierwszy raz?

2

@escarabajo "Ale znalazłem perełkę:D"

Ja w tym wpisie widzę zachwyt nad samym sobą. To okropność tak się wielbić

5

Komentarz usunięty

5

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

9

Mój serdeczny kumpel pracuje na kolei i hobbystycznie obstawia mecze. Ostatnio opowiadał mi o różnych zadach i waletach tej pracy. Wiecie co najczęściej podróżni zostawiają w pociągach?

1

@fart "Zaczyna się sezon NBA z drużyną Boston jako wielkim faworytem do obrony tytułu". - to z przeglądu prasy. Dobrze Ci się czyta takie wnioski, co?

1

@MOLESTA Sprowadzanie istot ludzkich do biżuterii to mowa nienawiści

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?