Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jest to analiza wycinka, bez szerszego kontekstu czyli uwzględnienia tego jak gra sam Bayern. Nastawienie nastawieniem, ale ono musi zderzyć się z nastawieniem Bawarczyków.
Przecież Bayern jest osadzony w swoich atakach (bardzo) wysoko i np. w meczu z Eintrachtem najbardziej wrażliwy był w fazie utraty piłki w okolicach pola karnego rywala. Poszły tam tak szybkie kontry, że Bayern nie zdążył się zorganizować w obronie.
I grając wysoko tę możliwość sobie odbieramy. A mamy kim postraszyć w kontrze.
Zresztą skoro oba zespoły lubią popressować, wiadomo, że ten mecz wymknie się normalnym parametrom obserwowanym w ich meczach. Będą fragmenty z grą defensywną, bo oba zespoły nie będą w stanie zrealizować "swojej" gry non-stop i prawdopodobnie przejmą kontrolę na meczem w określonych fragmentach.
Oba teamy mają podobne zalety i wady, obie potrafią atakować przy dominacji w posiadaniu (uważam, że Barca lepiej, bo bardziej wertykalnie, podczas gdy Bayern tka swoje akcje niekoniecznie efektywnie) , ale kontra im nie śmierdzi.
Zatem to będzie walka o budowanie przewag w pewnych lokalnych okolicznościach.
Uważam, że Barca ma lepszych jakościowo techników, jest bardziej charakterna i kreuje sytuacje z większą łatwością więc to jej wygraną obstawiam.
3
@mrboom Zawsze wyskakuje z takim tekstem podobny Tobie Filip z konopii.
Kiedyś kilka miesięcy nic nie napisałem o polityce, zamieściłem 3 wpisy o tej dziuni z Konfederacji i jakiś jej wielbiciel napisał, że ciągle piszę o Konfederacji.
No Wy już tak macie - refleksją nie grzeszycie.
Poza tym, to wolne forum, co czyni Twoją uwagę jeszcze głupszą.
8
Dziś uśmiechnięta Polska zajada w Poznaniu rogale świętomarcińskie do kawy.
Pisowcy zajadają propagandę od Rachonia i Lichockiej.
A co zajadają Konfederaci?
12
@Kondziubarca Trzaskowski jest kompletnie nijaki. Sikorski to wyrazisty typ. Może w dobie trudnej sytuacji międzynarodowej nadałby się na takie czasy.
1
Słoma zawitała na laramblowe salony. To zwykły kotleciarz wśród de vollaile
1
@wpwelement Pobudka. Prosimy o spałowanie pseudokibica na stronie.
1
Vinicius zagrał fenomenalne akcje, które mogą być wizytówką tej kolejki LM.
Piłkarz elitarny.
1
@Pawel13sz Przekładam klasę rywali, którym strzelali na klasę Barcy. Jeszcze nie grali z tak silnym rywalem jak Barca i zakładam, że bardziej będą się martwić o defensywę niż ofensywę. Z Barcą tak sobie nie poklepią, bo Barca ma lepszych techników.
1
Męczennik ze Złotą Gałą, znowu wszystkim gęby pozamykał. Ma chłop klasę piłkarską i z tym się nie dyskutuje
1
@Kondziubarca Nawet ta zapowiedź mnie rozbawiła.
0
@Pawel13sz Oglądam wszystkie mecze Bayernu i taki mi wyszedł wniosek.
2
Oby Borussia dołożyła 3 bramkę i ułożyła Real do snu w trumience.
0
@Pawel13sz Na stronie dieroten.pl w typerze wahałem się między dwoma wynikami: 3:2 lub 4:1 dla Barcy. Postawiłem na 4:1 gdyż zakładam, że Yamal i spółka będą się regularnie urywać Bayernowi i siać spustoszenie wśród niepewnych defensorów.
A jak będzie zobaczymy
0
Yamal z Raphinhą zrobią madryciakom jesień średniowiecza
1
Imponuje mi ogromna pewność siebie zawodników Borussii. Oby dowieźli
0
Komentarz usunięty
2
Po 23 minutach 1 gol w 7 meczach.
2
@Kgorecki2500 Ale chyba wiadomo było od samego początku, że 500+ to był beznadziejny populistyczny program.
Nie dość, że podbija inflację to bezpowrotnie nauczył głupich Polaków roszczeniowości.
Obecnie nie ma chyba zdroworozsądkowego sposobu wyjścia z tego gównianego rozdawnictwa.
1
@pluszek Zasadniczo Polska o mało nie znikła, jedynie dociekliwi trzymają ją przy życiu od 10 miesięcy.
Dobrze, że jedynie słuszni prawicowi patrioci biją patriotyczną pianę.
1
Na stronie dieroten.pl gdzie mam konto, bo kibicuję też Bayernowi, jest tradycyjne typowanie wyniku meczu Barca- Bayern do przerwy i końcowego.
Co sugerujecie? Co wpisać w te rubryki?
0
@escarabajo Wiem, ale co z tym zrobimy, bo to nie pierwszy raz?
2
@escarabajo "Ale znalazłem perełkę:D"
Ja w tym wpisie widzę zachwyt nad samym sobą. To okropność tak się wielbić
5
Komentarz usunięty
5
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
9
Mój serdeczny kumpel pracuje na kolei i hobbystycznie obstawia mecze. Ostatnio opowiadał mi o różnych zadach i waletach tej pracy. Wiecie co najczęściej podróżni zostawiają w pociągach?
1
@fart "Zaczyna się sezon NBA z drużyną Boston jako wielkim faworytem do obrony tytułu". - to z przeglądu prasy. Dobrze Ci się czyta takie wnioski, co?
1
@MOLESTA Sprowadzanie istot ludzkich do biżuterii to mowa nienawiści