Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kidd Mnie też interesują konkrety, ale obawiam się, że poza moim minimum, czyli kierunkiem prozachodnim, powrotem do rządów prawa i jakimś minimum przyzwoitości w życiu publicznym, szału nie będzie.
Nikt z rządzących w Polsce, nie zajmuje/zajmował się ważnymi sprawami systemowo.
Zresztą czytając o podobnych sektorach winnych krajach, nie wiem czy to nie są miejsca gdzie problemy są chroniczne i trudne do rozwiązania.
3
@Tomason To jest wypowiedź a nie afera.
I sporo osób grzmi i to po stronie demokratycznej w organizacjach, które wcześniej krytykowały PiS. I dobrze, od tego są te organizacje.
Szkoda, że hipokryci z prawej strony, na taką samą wypowiedź Bosaka, zesraliby się ze szczęścia i mówili, że ma 100% racji. Wtedy trzeba by bronić naszej granicy a mundur SG to świętość.
Zatem w tym temacie konserwa to krzyczący hipokrycie.
4
@Kidd Wydaje mi się, że KO odziedziczyło sytuację po PiS-ie.
Nie wiem, ostatnio czytałem o potężnym zadłużeniu polskich placówek medycznych, a nie spodziewam się rozwiązania w ciągu roku.
To są zaniedbania wieloletnie.
2
@mmaciass Pokaż mi gdzie ich pobieranie kasy jest niezgodne z prawem?
A na Kotecką -Ziobrę już jest złożone zawiadomienie.
Jeśli PO-wcy tu łamali prawo, no to dalej ich zgłaszać. A jeśli mają prawo pobierać kasę, prawa nie łamią i konserwatywny fanatyzm tego nie zmieni.
7
@mmaciass To jest dobre - aferą jest to, że Tusk coś zadeklarował.
Jeśli takie są afery za rządów KO, to znaczy, że nie ma afer, a widzą je jacyś prawicowi nadgorliwcy.
Ostatni akapit to już 100% bełkot - brzmisz jak TV Republika, żeby wypłacić większe pieniądze, trzeba ustalić komu i zbadać rozmiar poniesionych strat. Zresztą jeśli jakiś rząd robi cos nieudolnie, to znaczy, że robi to nieudolnie, a nie że kręci afery.
4
@Tomason I co w związku z tym? Za deklaracje mam człowieka wieszać, jak konserwatyści?
Zresztą, konserwatywni politycy wyrzucają z siebie takie zdania codziennie, więc nie rozumiem, co konserwatyście w tym zdaniu może się nie podobać.
Poza tym jeśli konserwatysta wypomina to zdanie zamienia się w ryczącego hipokrytę.
1
@dawidlampa A ok, jeśli tak, to miałeś co innego na myśli niż ja założyłem. I doskonale wiedziałeś co piszesz.
4
@Mitch_Atleta Wymień mi najnowsze afery KO, tylko nie Myrchę i Gajewską, bo z tego co czytam oni nie łamią prawa.
11
@ProMILs Piszę świeżych.
Nie wiem czy wiesz, ale oni mogą formalnie, zgodnie z prawem pobierać dodatek na mieszkanie. Możesz to uznać za moralne śliskie ale nie nielegalne.
Chyba, że mówimy o nieprecyzyjnej deklaracii majątkowej, ale wydaje mi się, że to nierzadki przypadek wśród posłów, a nie afera.
6
Kessie to najwyraźniej taki hipster-Palikot piłki nożnej.
14
Szukam info o świeżych aferach KO, ale nic nie widzę, zatem wrzucę coś z niewyczerpywalnego źródła afer i kolesiostwa, czyli PiSu:
Ponad 4,5 miliona złotych netto zarobiła w LINK4 Patrycja Kotecka-Ziobro, żona byłego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry - podało w poniedziałek Radio Zet. Kotecka-Ziobro oświadczyła, że jej zarobki w LINK4 były zgodne z rynkowymi standardami, a informacje stacji są „błędne”
LINK4 to ubezpieczeniowa spółka zależna od PZU. Jak podało Radio Zet, zarząd tego ostatniego zarzuca Koteckiej-Ziobro i pozostałym menedżerom firmy „niekompetencję” i dopuszczanie się „licznych nieprawidłowości, które doprowadziły do powstania szkód w wielkich rozmiarach”.
Jak przypomina radio, z audytu opublikowanego w ubiegłym tygodniu przez Zarząd Grupy PZU za lata 2016-2024 wynika, że ówcześni menedżerowie giganta ubezpieczeniowego odpowiadają za doprowadzenie do prawie 700 milionów złotych
strat. Do prokuratury trafiły już w tej sprawie pierwsze zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa.
0
"popularny optymizm" - powszechny optymizm brzmi znacznie lepiej.
8
Strasznie mi szkoda tego Bernala, nie tylko z powodu kontuzji, ale chłopak ma elegancję w grze.
0
@draxidox Dzieciaka sobie zrób, a nie marnujesz czas na patolę z neta.
4
"Największe hiszpańskie ligi, w tym hiszpańska" - odrobinę nie rozumiem, czy nie za dużo o jeden przymiotnik hiszpański
3
@Tasde A teraz po tym propagandowym wpisie i głęboko antypolskim, idź powbijaj głęboko w ścianę gwoździe, na których wiszą portrety Tuska w Twoim pokoju.
Prawda zwycięży!
12
@Bocheno1 Tak, szanując pracę redaktorów, czytam bardzo uważanie ich tłumaczenia i wyłapuję błędy. Liczę na godziwą zapłatę. Praca za pół minimalnej krajowej u @Luciano99 nie pokrywa rosnących cen w sklepach.
2
@norbi77 A szczególnie o puchar pietruszki. Można udawać, że LN ma prestiż.
Otóż nie ma.
3
"Celta Vigo planuje złożył" - złożyć
0
@PatrychoO I słusznie.
0
@Rewolucja123 W Bayernie trochę zawiódł
1
@skubi99 Ty mi go nie ruszaj z Bayernu, mojego ulubionego klubu obok Barcy.
Yamal w Barcy, Jamal w Bayernie
2
@ranger3120 Twardziele nie używają zatyczek
1
"która odziedziczył" - panie redaktorze, niezgodność genderowa płci z czasownikiem.
0
@bartekvisca Nie, bo strzeliłby gola tyłkiem w fazie grupowej, a fanbaza CR-a zrównałaby go z Messim.
2
Tyle koszmarnych błędów co zrobili Holendrzy przy golu Niemców, to głowa mała
2
@fart 9-latka na imprezie - co z nimi jest nie tak?
2
@arasz1819 Nie czytam tego typa, mam go na ignorze i kompletnie mnie jego wysrywy nie interesują.
Wczoraj, jakiś koleś wyliczył mi ile piszę komentarzy na dzień, wyjaśniłem mu prawdę o przekręconym liczniku mojego stażu na stronie. Aż dziw aż archiwsta nie pojawił się na białym koniu wcześniej, bo już innego myśliciela ratował i błazenada tamtego nagle zamieniła się w "wyjaśnianie" mnie.
Kilku patusiarzy dodałem do ignorowanych i milej zrobiło się na LR.
1
@Szklaner Ja również, a było co podziwiać.
3
Dzisiaj liczę na potwierdzenie, że Włosi wracają na właściwe tory. MŚ z silnymi Włochami to zawsze lepsza impreza.
@BorzyKrzys