Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RoberDzik Dopóki gra Messi, zawsze Messiemu, choć Hiszpania od czasu zawitania w niej Yamala budzi u mnie pozytywne emocje. Yamal to X Factor, gość, na którego się przychodzi i dla którego włącza się telewizor.
0
@4Fabregas4 Przebił PiS kilkukrotnie? To zaliczyłeś gigantyczną drzemkę w ciągu ostatnich 8 lat.
Zresztą jak czytam Twoje wpisy, to mam wrażenie, ze głownie śpisz.
2
@kanver_ Eh, wiedziałem, ze to nieprawda. Szkoda
1
@misterio A która się nie męczy?
1
@kanver_ Udowodnij
0
@pluszek Pluszku kłamczuszku, ja nie mówię, że wszyscy w KO są niepokalani, ale znaj propagandysto proporcje i kłam.
0
@ferdas_rawa Wyświadczę nam, ale przede wszystkim sobie przysługę i dodam Cię do ignorowanych. Te rozmowy z Tobą nie wnoszą dla mnie nic konstruktywnego. Poza tym nie szanuję antydemokratów w białych rękawiczkach Twojego pokroju.
Zatem to mój ostatni wpis do Ciebie
0
@OBSERWATOR2021 Jęśli motywuje Was cokolwiek do głosowania na zorganizowany w mafię złodziejski i nepotyczny PiS, to podtrzymuję "nieloty".
Połowa Polaków to mentalni Węgrzy
1
@pluszek Odleciałeś w kosmos ze swoimi kłamstwami.
0
@ferdas_rawa Deska surfingowa niepotrzebna - ślizgasz się znakomicie.
Mistrz przeinaczania przyczyn, skutków, chronologii. Brzmisz jak tresowany pisowiec. Widać to nawet w obsesji na temat PO, podczas gdy rządzi KO. A to duża różnica.
Piszę o rozbiorach i ruskim bucie, wydawało się oczywiste, że w kontekście jedności Polaków i szacunku do własnego prawa, a Ty mi każesz wyjaśniać Gdańsk - sprawiasz, że rozmowa jest niedorzeczna.
Szkoda czasu na Twoje brednie, nie mam się do czego odnieść, bo treść jest zerowa. Przypomina się zwrot "pożyteczny idiota" - nie jestem Cię w stanie widzieć inaczej w kontekście pisowskim. Kulturalny antydemokrata.
1
@siuuu Sam formułujesz tezę i się z nią nie zgadzasz. Nie zamierzam Ci przeszkadzać w rozmowie ze sobą.
1
@Donnie_Darko Następny nieogarnięty. Nie, to ci, którzy łamią zasady demokratycznego państwa prawa np PiS przez ostatnie 8 lat.
Bezprawie uprawiane przez lata to cios w demokrację.
2
@ferdas_rawa "Właśnie zabory II WŚ to raczej dzieło Niemców a nie polskiej prawicy :-)" - jeśli chcieć patrzeć na innych, a nie siebie to tak. Można udawać, że my nie mamy na nic wpływu
"I czy PO nie utrwala w tym momencie bezprawia w Polsce?"- tak, to na pewno wina PO, że do 2015 roku szanowano prawo w Polsce, a teraz popisowskiego burdelu nie da się naprawić legalnie.
PiS "ładnie" to rozegrał, Ty pięknie się dajesz złapać. To pięknie zaplanowane bezprawie jest modelowym rozgrywaniem swojego elektoratu, ale widać, Ty tez z tego korzystasz, co jest pewnym obrażaniem elementarnej inteligencji.
Może podrzucisz receptę na naprawę sytuacji nie do naprawienia, zamiast jeść z pisowskiej ręki?
10
Rycerze Maryi i Jezusa z Gietrzwaldu z Konfy oraz PiS mieliby 242 miejsca w Parlamencie gdyby sondaże przekuć w wynik wyborczy.
Brać antydemokratyczna w Polsce miewa się dobrze. Tylko człowiek się zastanawia dlaczego w kraju doświadczonym zaborami i niewolą ruską po wojnie nadal tyle nielotów, którzy popierają Polskę bezprawia i antyunijną.
1
Futbol rodem z ligi Championship, gra po murawie zakazana
2
@Don-Corleone Oglądasz bożyszcze z Rosario?
0
@Faro No pewnie, im więcej H2O tym lepiej.
0
Messi gra na czas w 17 minucie - to upadek mistrza.
2
Strasznie mi się podoba ten rys waleczności jaki ma Argentyna Scaloniego.
Wyszkoleni technicznie i jeszcze do tego z pianą w pyskach.
1
@okiemtypera_lucaxx95 To tak jak ja. To zupełnie inna estetyka futbolu
5
Teraz Argentyna musi postawić fosę przed bramką i jazda po wygraną.
5
Człowiek chce Messiego oglądać, to najpierw miał kontuzję, a teraz Wenezuelczycy spuścili deszcz. Jak żyć, Messiemu wiater w oczy
2
@Adran360 Mam, ciekawostka jest taka, ze byłem wśród pracowników usuwających wtedy wodę z murawy.
1
Taki mecz bez czepków?
0
Ten mecz jest niedorzeczny, co już widać. Panie Turek, kończ pan ten mecz.
1
Brazylia w eliminacjach - 5 ostatnich meczów, 2 gole.
3
Obliczyłem stopień nasłonecznienia w Wenezueli, kąt padania promieni na murawę, absorbcję wody przez powietrze, współczynnik parowania i wszystko wskazuje na to, że trawa będzie suchść w bardzo szybkim tempie.
1
@July_6_BcN Smerfie, ząbki, łóżeczko i spać.
3
No dobra, pokończyły się mecze w Europie, czas na sterydziarza, który bez Iniesty i Xaviego, jak wiadomo, byłby nikim.
2
Szanowni koledzy i koleżanki. Nieco poniżej zamieściłem wpis, który nie jest intensywnie lajkowany z niezrozumiałych dla mnie względów. Proszę o naprawienie tego niedopatrzenia.