3

@FCB_dimiC Na pewno na głosujących robi wrażenie - dopóki jest przed głosowaniem, wszystko się liczy

1

Vinicius sam nakłada sobie koronę w konkursie Złotej Piłki. Rywale tracą argumenty a Vini z coraz lepszą formą.

0

@FcPortoFan1999 Proszę o wybaczenie

3

@Kgorecki2500 No wiadomo, sodomia i gomoria to za dużo

0

La Rambla dziś o pierdołach.

Zatem, o Realu, największy z największych, Królestwo Viniciusa, terytorium Mbappe i nadziejo na dekadę Złotych Piłek, przybywaj i ratuj ten wieczór!

3

Kilka kostek gorzkiej czekolady i człowiek od razu czuje, że poprawiły mu się jurność, płodność i witalność

0

Haaland uświadomił sobie, że Lewandowski jest w wielkiej formie i chłopa sparaliżowało

0

@Kgorecki2500 A jakiś inny strzeli, panie Mentzen?

2

Jeśli coś Wam w życiu nie wychodzi i macie problem by wywalczyć 300 zł podwyżki, pocieszmy się szczęściem innych. Jak podaje money.pl zarząd NBP przyjął uchwałę, która zwiększa premię, będącą dodatkiem do pensji prezesa Adama Glapińskiego, o 30 proc. Z naszych szacunków wynika, że wynagrodzenie szefa banku centralnego może wzrosnąć w ciągu roku o 191 tys. zł.

Zatem nie denerwujmy się, pensja skromnego prezesa stoi w miejscu, dorzucili mu tylko parę drobniaków do premii.

0

@DLFCB Ale kto jest tym degeneratem? To jest wrzucona opinia, z którą nikt nie ma obowiązku się zgodzić. W tym samym Onecie, czy mediach liberalnych spotkasz artykuły o brutalności Izraela, radykalności Netanjahu.

Nie wiem co chciałeś wykazać tym wpisem, ale dla mnie uprawiacie tu masz tanich populistów. Nie mówiąc o tym, że szczytem degeneracji umysłowej jest przypisywanie komuś "winy" za to kim byli przodkowie. To metoda wręcz uwielbiana przez lubujących w babraniu ludzi w gównie pisowców.

No ale taki jest wasz poziom.

1

@skubi99 Pełna zgoda. Jest to dla mnie czas wielkiego niedosytu i powód, dla którego Enrique uważam za przeciętnego trenera. Wtedy była paczka na wygrywanie LM seryjnie.

5

Nie cieszmy się. Polskie kluby wygrywają w lidze Myszki Miki, a nasz reprezentacyjny do niedawna bramkarz trafia do upadłej w tym tygodniu ligi hiszpańskiej.

Kondukt pogrzebowy czas zacząć.

4

Fernandes z poważnymi zaburzeniami mózgownicy

1

Uwaga, będzie suchar:

Jaką przekąskę i w jakim naczyniu stawia na stole kibic United w czasie meczu swojego klubu?
Gar nachos

0

@Stinger_ Ja po ostatniej Copie uważam, że jego forma nie jest przekonująca.
Jest jak na siebie, przeciętny.

2

Do MŚ 2026 jeszcze 1 rok i 8 miesięcy - no nie wiem czy Messi dojedzie do tej imprezy.
To jednak szmat czasu.

1

@Safrani Jesteś złym człowiekiem, wykorzystałeś Messiego jak zabawkę i porzuciłeś

8

@clyde To było by ciekawe gdybyś napisała "Zazdroszczę, że niektórzy potrafią się podniecać"

15

@pt9 Poczekaj aż owoce sfermentują

0

@jaras121 Co Wy macie z tą starością, czy ja jestem chodzącą jesienią?

0

@Batys Generalnie tego nie lubię. Jak ktoś żartuje z mojego domniemanego wieku to ok, nawet mnie to bawi, ale tego określenia dziadek nie lubię.

Dla mnie to odpowiednik "gnoju" w stosunku do kogoś młodego

9

Potyczka Barcelona-Bayern w zaistniałej sytuacji urasta do rangi bardzo ważnego meczu. Przegrany znajdzie się w stosunkowo nieciekawej sytuacji, a kolejne mecze wcale nie muszą przynieść łatwego nadrobienia strat punktowych.

1

@Batys Wiesz, że ja dodaję do ignorowanych, tych, którzy mówią na mnie dziadek?

4

Generalnie ten pomysł ze wspólną tabelą dodał rumieńców rywalizacji grupowej. Teraz człowiek obserwuje wszystkie mecze i nie ma wyników bez znaczenia. Jedna bramka w lewo czy prawo, potrafi zmienić położenie teamu.

17

Miejsca 15-17 w tabeli LM: Bayern, Barca, Real

0

@Rust_Cohle Tylko Baya, wspaniały klub, który uwielbiam jak Barcę i Lecha, czy jak Ty Liverpool.

1

@Kidd Nie popadajmy w przesadę. W każdym kraju szwankuje wiele rzeczy. Polska nie jest żadnym wyjątkiem, a żyje się tu właściwie całkiem nieźle.

3

@Safrani Jak się macha ozorem na lewo i prawo, to takie kwiatki są nieuniknione.
Dziuńka bardzo w siebie wierzy.

0

A dzisiaj wielki Baya rozgrzewka z Villą, przed rozwalcowaniem Barcelony.
Się dzieje.

1

Widzę, że wczoraj Donnarumma się popisał przy obydwu bramkach. Najpierw bez zdecydowanej interwencji na przedpolu przy golu Havertza, a potem przepuścił dośrodkowanie Saki spod linii bocznej.
Z takim bramkarzem PSG nigdy nie wygra LM, bo facet najzwyczajniej nie robi różnicy, kiedy trzeba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?