Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FCB_dimiC Na pewno na głosujących robi wrażenie - dopóki jest przed głosowaniem, wszystko się liczy
1
Vinicius sam nakłada sobie koronę w konkursie Złotej Piłki. Rywale tracą argumenty a Vini z coraz lepszą formą.
0
@FcPortoFan1999 Proszę o wybaczenie
3
@Kgorecki2500 No wiadomo, sodomia i gomoria to za dużo
0
La Rambla dziś o pierdołach.
Zatem, o Realu, największy z największych, Królestwo Viniciusa, terytorium Mbappe i nadziejo na dekadę Złotych Piłek, przybywaj i ratuj ten wieczór!
3
Kilka kostek gorzkiej czekolady i człowiek od razu czuje, że poprawiły mu się jurność, płodność i witalność
0
Haaland uświadomił sobie, że Lewandowski jest w wielkiej formie i chłopa sparaliżowało
0
@Kgorecki2500 A jakiś inny strzeli, panie Mentzen?
2
Jeśli coś Wam w życiu nie wychodzi i macie problem by wywalczyć 300 zł podwyżki, pocieszmy się szczęściem innych. Jak podaje money.pl zarząd NBP przyjął uchwałę, która zwiększa premię, będącą dodatkiem do pensji prezesa Adama Glapińskiego, o 30 proc. Z naszych szacunków wynika, że wynagrodzenie szefa banku centralnego może wzrosnąć w ciągu roku o 191 tys. zł.
Zatem nie denerwujmy się, pensja skromnego prezesa stoi w miejscu, dorzucili mu tylko parę drobniaków do premii.
0
@DLFCB Ale kto jest tym degeneratem? To jest wrzucona opinia, z którą nikt nie ma obowiązku się zgodzić. W tym samym Onecie, czy mediach liberalnych spotkasz artykuły o brutalności Izraela, radykalności Netanjahu.
Nie wiem co chciałeś wykazać tym wpisem, ale dla mnie uprawiacie tu masz tanich populistów. Nie mówiąc o tym, że szczytem degeneracji umysłowej jest przypisywanie komuś "winy" za to kim byli przodkowie. To metoda wręcz uwielbiana przez lubujących w babraniu ludzi w gównie pisowców.
No ale taki jest wasz poziom.
1
@skubi99 Pełna zgoda. Jest to dla mnie czas wielkiego niedosytu i powód, dla którego Enrique uważam za przeciętnego trenera. Wtedy była paczka na wygrywanie LM seryjnie.
5
Nie cieszmy się. Polskie kluby wygrywają w lidze Myszki Miki, a nasz reprezentacyjny do niedawna bramkarz trafia do upadłej w tym tygodniu ligi hiszpańskiej.
Kondukt pogrzebowy czas zacząć.
4
Fernandes z poważnymi zaburzeniami mózgownicy
1
Uwaga, będzie suchar:
Jaką przekąskę i w jakim naczyniu stawia na stole kibic United w czasie meczu swojego klubu?
Gar nachos
0
@Stinger_ Ja po ostatniej Copie uważam, że jego forma nie jest przekonująca.
Jest jak na siebie, przeciętny.
2
Do MŚ 2026 jeszcze 1 rok i 8 miesięcy - no nie wiem czy Messi dojedzie do tej imprezy.
To jednak szmat czasu.
1
@Safrani Jesteś złym człowiekiem, wykorzystałeś Messiego jak zabawkę i porzuciłeś
8
@clyde To było by ciekawe gdybyś napisała "Zazdroszczę, że niektórzy potrafią się podniecać"
15
@pt9 Poczekaj aż owoce sfermentują
0
@jaras121 Co Wy macie z tą starością, czy ja jestem chodzącą jesienią?
0
@Batys Generalnie tego nie lubię. Jak ktoś żartuje z mojego domniemanego wieku to ok, nawet mnie to bawi, ale tego określenia dziadek nie lubię.
Dla mnie to odpowiednik "gnoju" w stosunku do kogoś młodego
9
Potyczka Barcelona-Bayern w zaistniałej sytuacji urasta do rangi bardzo ważnego meczu. Przegrany znajdzie się w stosunkowo nieciekawej sytuacji, a kolejne mecze wcale nie muszą przynieść łatwego nadrobienia strat punktowych.
1
@Batys Wiesz, że ja dodaję do ignorowanych, tych, którzy mówią na mnie dziadek?
4
Generalnie ten pomysł ze wspólną tabelą dodał rumieńców rywalizacji grupowej. Teraz człowiek obserwuje wszystkie mecze i nie ma wyników bez znaczenia. Jedna bramka w lewo czy prawo, potrafi zmienić położenie teamu.
17
Miejsca 15-17 w tabeli LM: Bayern, Barca, Real
0
@Rust_Cohle Tylko Baya, wspaniały klub, który uwielbiam jak Barcę i Lecha, czy jak Ty Liverpool.
1
@Kidd Nie popadajmy w przesadę. W każdym kraju szwankuje wiele rzeczy. Polska nie jest żadnym wyjątkiem, a żyje się tu właściwie całkiem nieźle.
3
@Safrani Jak się macha ozorem na lewo i prawo, to takie kwiatki są nieuniknione.
Dziuńka bardzo w siebie wierzy.
0
A dzisiaj wielki Baya rozgrzewka z Villą, przed rozwalcowaniem Barcelony.
Się dzieje.
1
Widzę, że wczoraj Donnarumma się popisał przy obydwu bramkach. Najpierw bez zdecydowanej interwencji na przedpolu przy golu Havertza, a potem przepuścił dośrodkowanie Saki spod linii bocznej.
Z takim bramkarzem PSG nigdy nie wygra LM, bo facet najzwyczajniej nie robi różnicy, kiedy trzeba.