1

@fart Nie chwal się. Znowu muszę Cię dodać do zbanowanych, zignorowanych, zablokowanych itp.

5

No to dzisiaj Szwajcarzy przyjmą minimum czwóreczkę. Lewy 2, Yamal i ktoś jeszcze.
Nie wygranie tego meczu byłoby dramatem.

0

@FCB_dimiC Ale powody czasami są relatywizowane

2

Czy Frenkie poczuje znów dyskomfort - oto jest pytanie. Czy zostanie nowym Umtitim?

1

Lista zawodów deficytowych
fizjoterapeuci,
lekarze,
pielęgniarki,
położne,
pracownicy ds. rachunkowości i księgowości,
samodzielni księgowi,
psycholodzy,
psychoterapeuci,
nauczyciele praktycznej nauki zawodu,
nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących,
nauczyciele przedmiotów zawodowych,
nauczyciele przedszkoli,
nauczyciele szkół specjalnych i oddziałów integracyjnych,
pracownicy służb mundurowych.


Ewidentnie nie ma komu nauczać. I leczyć

17

Na razie z Flickiem mamy jeden nieudany mecz w 2 miesiące.
Z Xavim na 1 mecz na 2 miesiące dało się patrzeć nie chcąc wyrwać sobie włosów z głowy.

0

@ShawnC Obawiałem się, że LR nie wytrzyma tego natężenia humoru

3

@Luciano99 Koniec z chłopcem na posyłki w godzinach pracy. Lecę do drogerii i mówię dziewczynie, że szef mnie posłał po pastę do zębów, ale nigdzie nie mogę jej znaleźć. Więc ta zapytała mnie o jaką pastę chodzi. Powiedziałem jej, a ta mówi, że takiej nie ma i się jakoś dziwnie na mnie patrzy i mam wrażenie, że tłumi śmiech.
Nigdzie nie ma tej pasty Mastodont.

1

No to już jest wreszcie w klubie ten peciorz z Polski?

1

@FcPortoFan1999 To znawca z polskiego bagienka, więc czego się spodziewasz. Nie wiem jak można nie zauważyć talentu Kozubala.

0

@Transu96 Brutto, jak nie będzie potrąceń za drzemki

15

@Luciano99 Miała być wypłata do 10-tego, a już jest 30-ty.

Czym mam oblać przyjazd Szczęsnego? Mam wyssać wodę z doniczki na portierni?

1

Czy wiadomo już czy Szczęsny jest kontuzjowany, a jeśli tak to na jak długo?

1

Lider w La Liga jest pomimo szczątkowego składu. Jutro skopać tyłki Szwajcarom w LM i czego więcej można chcieć?

6

"zaoferowały patetyczny wizerunek" - na pewno patetyczny, czyli szlachetny, pełen powagi, doniosły? Bo wydaje mi się, że w oryginale było patetico, czyli żałosny wizerunek, z czym kojarzy się rzucanie zapalniczek.

0

@PatrykBarca "Przychodzą jakieś kalafiory do takiego Tottenhamu czy Emery do Villi i robią lepszy wynik mniejszym nakładem"

Lepszy wynik. Żaden z nich nie zdobył 3 miejsca w lidze, zatem nie osiągnał lepszego wyniku. Mam nadzieję, że nie śmiejesz się z pustej gabloty Tottenhamu, pisząc to co napisałeś, bo Hag wsadził do gabloty Puchar Anglii po fenomenalnym meczu z Liverpoolem Kloppa.

Czy Ty aby nie przeinaczasz faktów?

1

Byle tylko Real nie strzelił gola. Chyba, że samobójczego.

0

@PatrykBarca Mijasz się z logiką.

Wykażę absurd Twojej argumentacji o pieniądzach na transfery - Hag najlepszy wynik osiągnął w 1 sezonie, gdy łącznie na transfery klub za jego kadencji wydał najmniej. Przed 2 sezonem, z gorszymi wynikami, kasy na transfery wydano więcej, a przed 3 łącznie jeszcze więcej, a sezon wygląda źle.

Zatem im więcej kasy wydawano na zakupy, tym gorzej United wygląda. A Hag najlepiej prowadził klub, świetnie ich układając w 1 sezonie, przy najmniejszych łącznych wydatkach.

Zatem stosując Twoją pokrętną logikę można uznać, że Hag umie ułożyć zespół (co udowodnił) ale zaszkodziły mu transfery. Czy gdyby po 1 sezonie nie dokonano transferów, to Hag mógł osiągnąć to samo? Moim zdaniem bez problemów.
I nie jesteś w stanie wykazać, że Ole z transferami za 300 mln osiągnąłby lepsze wyniki, zatem to teoretyzowanie.

Wyjaśnij zatem dlaczego miał pierwszy sezon w United udany? Przecież skoro nie umie ułożyć składu za 500 mln (United kupuje idiotycznie), to nie miał prawa zagrać takiego 1 sezonu z relatywnie niewielkimi transferami.

7

Jestem zdyzepointowany defensywnym frejmłorkiem Atletico. Simeone nie pozbędzie się pewnych habitów.

0

@PatrykBarca Ciekawe kto twierdził, że Hag to postać wybitna?
Dalej, konsekwentnie oceniasz Haga bez szerszego kontekstu, a taka ocena jest pozbawiona sensu.
Niepowodzenia Haga w tym sezonie najpewniej wyrzucą go z klubu, i to pewne już wkrótce, ale kibice United wiedzą, że zmiana trenera w ich klubie nie jest rozwiązaniem żadnych problemów. Ten Hag jest objawem tego co toczy klub, a nie przyczyną.
On nie jest trenerem United od 13 sezonów, a od tylu trwa zapaść tego klubu.

Jakim trenerem jest Hag będzie można stwierdzić, gdy zyskamy szerszy kontekst jego pracy, czyli po kolejnej przygodzie, w kolejnym klubie.

Gdybym oceniał trenerów po ich przygodzie z United (co Ty nachalnie robisz w przypadku ten Haga) musiałbym uznać, że słabymi trenerami byli Ragnick, czy van Gaal.

1

@Kgorecki2500 Hi, hi, hi. To tak możliwe jak Mentzen z prezydenturą. Hi hi hi

9

@MesQueUnClub96 A ten NVIDIA to z jakiego klubu?

0

@dawidlampa Pracujecie nad tłumaczeniami, więc trzeba docenić Waszą pracę, czytając uważnie.

5

Właśnie pani w radiu powiedziała słowo sportowczynie.

1

"Vinícius staje przed wyzwaniem przez wielkie W" - właśnie "w", ale małego zabrakło w 4 linijce w słowie rekordowy pod "Mundo Deportivo".

2

Bagno, grzęzawisko, mokradła, Na taki teren dziś weszliśmy. I trzeba wracać z powrotem na autostradę.

0

@FcPortoFan1999 Lech jest w pucharze, dementuję te plotki.
Teraz skład z pierwszego przerzuci się do Lecha II

1

@GeneralXavi Do października, zamykamy ten biznes
@El Plutoninho Bardzo dobry pomysł, a koszy nie grają roli

3

Dziś Niemiec spoliczkował całą moją katalońskość w Polaku.

1

@Kgorecki2500 Elmo to ten z ulicy Sezamkowej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?