Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart Nie chwal się. Znowu muszę Cię dodać do zbanowanych, zignorowanych, zablokowanych itp.
5
No to dzisiaj Szwajcarzy przyjmą minimum czwóreczkę. Lewy 2, Yamal i ktoś jeszcze.
Nie wygranie tego meczu byłoby dramatem.
0
@FCB_dimiC Ale powody czasami są relatywizowane
2
Czy Frenkie poczuje znów dyskomfort - oto jest pytanie. Czy zostanie nowym Umtitim?
1
Lista zawodów deficytowych
fizjoterapeuci,
lekarze,
pielęgniarki,
położne,
pracownicy ds. rachunkowości i księgowości,
samodzielni księgowi,
psycholodzy,
psychoterapeuci,
nauczyciele praktycznej nauki zawodu,
nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących,
nauczyciele przedmiotów zawodowych,
nauczyciele przedszkoli,
nauczyciele szkół specjalnych i oddziałów integracyjnych,
pracownicy służb mundurowych.
Ewidentnie nie ma komu nauczać. I leczyć
17
Na razie z Flickiem mamy jeden nieudany mecz w 2 miesiące.
Z Xavim na 1 mecz na 2 miesiące dało się patrzeć nie chcąc wyrwać sobie włosów z głowy.
0
@ShawnC Obawiałem się, że LR nie wytrzyma tego natężenia humoru
3
@Luciano99 Koniec z chłopcem na posyłki w godzinach pracy. Lecę do drogerii i mówię dziewczynie, że szef mnie posłał po pastę do zębów, ale nigdzie nie mogę jej znaleźć. Więc ta zapytała mnie o jaką pastę chodzi. Powiedziałem jej, a ta mówi, że takiej nie ma i się jakoś dziwnie na mnie patrzy i mam wrażenie, że tłumi śmiech.
Nigdzie nie ma tej pasty Mastodont.
1
No to już jest wreszcie w klubie ten peciorz z Polski?
1
@FcPortoFan1999 To znawca z polskiego bagienka, więc czego się spodziewasz. Nie wiem jak można nie zauważyć talentu Kozubala.
0
@Transu96 Brutto, jak nie będzie potrąceń za drzemki
15
@Luciano99 Miała być wypłata do 10-tego, a już jest 30-ty.
Czym mam oblać przyjazd Szczęsnego? Mam wyssać wodę z doniczki na portierni?
1
Czy wiadomo już czy Szczęsny jest kontuzjowany, a jeśli tak to na jak długo?
1
Lider w La Liga jest pomimo szczątkowego składu. Jutro skopać tyłki Szwajcarom w LM i czego więcej można chcieć?
6
"zaoferowały patetyczny wizerunek" - na pewno patetyczny, czyli szlachetny, pełen powagi, doniosły? Bo wydaje mi się, że w oryginale było patetico, czyli żałosny wizerunek, z czym kojarzy się rzucanie zapalniczek.
0
@PatrykBarca "Przychodzą jakieś kalafiory do takiego Tottenhamu czy Emery do Villi i robią lepszy wynik mniejszym nakładem"
Lepszy wynik. Żaden z nich nie zdobył 3 miejsca w lidze, zatem nie osiągnał lepszego wyniku. Mam nadzieję, że nie śmiejesz się z pustej gabloty Tottenhamu, pisząc to co napisałeś, bo Hag wsadził do gabloty Puchar Anglii po fenomenalnym meczu z Liverpoolem Kloppa.
Czy Ty aby nie przeinaczasz faktów?
1
Byle tylko Real nie strzelił gola. Chyba, że samobójczego.
0
@PatrykBarca Mijasz się z logiką.
Wykażę absurd Twojej argumentacji o pieniądzach na transfery - Hag najlepszy wynik osiągnął w 1 sezonie, gdy łącznie na transfery klub za jego kadencji wydał najmniej. Przed 2 sezonem, z gorszymi wynikami, kasy na transfery wydano więcej, a przed 3 łącznie jeszcze więcej, a sezon wygląda źle.
Zatem im więcej kasy wydawano na zakupy, tym gorzej United wygląda. A Hag najlepiej prowadził klub, świetnie ich układając w 1 sezonie, przy najmniejszych łącznych wydatkach.
Zatem stosując Twoją pokrętną logikę można uznać, że Hag umie ułożyć zespół (co udowodnił) ale zaszkodziły mu transfery. Czy gdyby po 1 sezonie nie dokonano transferów, to Hag mógł osiągnąć to samo? Moim zdaniem bez problemów.
I nie jesteś w stanie wykazać, że Ole z transferami za 300 mln osiągnąłby lepsze wyniki, zatem to teoretyzowanie.
Wyjaśnij zatem dlaczego miał pierwszy sezon w United udany? Przecież skoro nie umie ułożyć składu za 500 mln (United kupuje idiotycznie), to nie miał prawa zagrać takiego 1 sezonu z relatywnie niewielkimi transferami.
7
Jestem zdyzepointowany defensywnym frejmłorkiem Atletico. Simeone nie pozbędzie się pewnych habitów.
0
@PatrykBarca Ciekawe kto twierdził, że Hag to postać wybitna?
Dalej, konsekwentnie oceniasz Haga bez szerszego kontekstu, a taka ocena jest pozbawiona sensu.
Niepowodzenia Haga w tym sezonie najpewniej wyrzucą go z klubu, i to pewne już wkrótce, ale kibice United wiedzą, że zmiana trenera w ich klubie nie jest rozwiązaniem żadnych problemów. Ten Hag jest objawem tego co toczy klub, a nie przyczyną.
On nie jest trenerem United od 13 sezonów, a od tylu trwa zapaść tego klubu.
Jakim trenerem jest Hag będzie można stwierdzić, gdy zyskamy szerszy kontekst jego pracy, czyli po kolejnej przygodzie, w kolejnym klubie.
Gdybym oceniał trenerów po ich przygodzie z United (co Ty nachalnie robisz w przypadku ten Haga) musiałbym uznać, że słabymi trenerami byli Ragnick, czy van Gaal.
1
@Kgorecki2500 Hi, hi, hi. To tak możliwe jak Mentzen z prezydenturą. Hi hi hi
9
@MesQueUnClub96 A ten NVIDIA to z jakiego klubu?
0
@dawidlampa Pracujecie nad tłumaczeniami, więc trzeba docenić Waszą pracę, czytając uważnie.
5
Właśnie pani w radiu powiedziała słowo sportowczynie.
1
"Vinícius staje przed wyzwaniem przez wielkie W" - właśnie "w", ale małego zabrakło w 4 linijce w słowie rekordowy pod "Mundo Deportivo".
2
Bagno, grzęzawisko, mokradła, Na taki teren dziś weszliśmy. I trzeba wracać z powrotem na autostradę.
0
@FcPortoFan1999 Lech jest w pucharze, dementuję te plotki.
Teraz skład z pierwszego przerzuci się do Lecha II
1
@GeneralXavi Do października, zamykamy ten biznes
@El Plutoninho Bardzo dobry pomysł, a koszy nie grają roli
3
Dziś Niemiec spoliczkował całą moją katalońskość w Polaku.
1
@Kgorecki2500 Elmo to ten z ulicy Sezamkowej?