2

Kibice Villarealu na stadionie, dostają plombę za plombą

0

Mecz do oglądania jest fenomenalny.

0

@Matheu12 I to wcale nie są tuzy, ale odwagi mu nie brakuje by dać chłopakom w siebie uwierzyć

1

Ja wierzę w naszych, dlatego stawiam, że Pena odwróci losy meczu i będzie 3:3

0

Torre wydawało się, że jest już Ronaldinho i zrobił niebezpieczną stratę.

1

@KrwawiaceoczyVEB I zawalił mu mecz z Realem, klopsem przy golu Benzemy

1

Gdy Flick przyszedł do Barcy w twarz wiał mu lekki niesprzyjający wiaterek. W tej chwili to już huragan.

0

Bardzo ciężka druga połowa przed Barcą. Obrona w tym składzie jest dziurawa jak ser szwajcarski.
xG1.67 - 1.93 ale w sumie to wygląda bardzo równo.

Nie mamy meczu pod kontrolą, a ratował nas ter Stegen. Jeśli zmiennik będzie tak interweniował jak przy pierwszej swojej akcji, to aż strach się bać. Nie ma wyboru, Lewy musi dorzucić jeszcze dwójkę.

Z naszym pechem do kontuzji, niedługo Flick złamie sobie rękę przy linii bocznej.

3

I to jest rasowy napastnik, a nie ten francuski trzepiekarny z Madrytu

6

Mój głos w waszym domu

Barca dziś jest w tak eksperymentalnym zestawieniu, że wygrana naprawdę byłaby czymś wartym szczególnego docenienia.

4

My naprawdę w tej chwili desygnujemy do gry skład, w którym trudno tak naprawdę barce uważać za faworyta. Defensywa plus tak dysponowany Stegen to już czysty eksperyment, bez gwarancji na pozytywny wynik.

2

@Pawel13sz Sprawdziłem składy i po zastanowieniu w tym składzie jakakolwiek wygrana będzie sukcesem. Ok, daje remis. jak Flick w tym składzie sięgnie po wygraną będzie geniuszem.

2

@Pawel13sz Bez błędów Stegena spodziewam się wygranej, ale nieznaczącej, jednobramkowej.
Z błędami Stegena wygranej nie będzie.

Martwi mnie wąski skład Barcy - to może zacząć się odbijać na wynikach.

0

Ale biednie ten skład wygląda. Zobaczymy ile potrwa ciągnięcie wyników ponad stan.

2

Czego dzisiaj oczekuję to:
- podtrzymanie hegemonii Lecha
- podtrzymanie hegemonii Barcy
- obalenie hegemonii City

Tak niewielu może dać tak wiele tak wielu

1

@BulaKG Faul Endricka na 100% został wydrukowany.

0

@BorzyKrzys Nie wierzę, że można zadać tak głupie pytanie, choć w sumie po tym jak Dekiert snuła scenariusze w stylu "co będzie jak Eriksen umrze" w czasie meczu, widać, że nie jest to żaden wyjątek

0

@Kengo Też to miałem powiedzieć. Bóg 6 tys. lat temu zesłał na pola ludzi i zaczęło się rolnictwo. Wtedy, co oczywiste powstało życie, bo w na polach pojawiły się myszy i wymusiły powstanie kotów, które na nie polują. A skoro pojawiły się koty, to po wyjściu z pól na sawannę urosły i wymogły powstanie antylop, żeby nie umrzeć z głodu.

Itd. Tak zrodził się łańcuch zależności i nasz bogaty świat.

8

Króciutka ta kołderka, oj króciutka.

0

"dziewi€"? To szpileczka w Mbappe?

1

@Encore To Guler miał już prime?

0

To co, w ciągu 10 minut będzie minimum remis?

2

Narzekaliście na Ardę Gulera, a chłopak ma udział w akcji bramkowej.
W sumie Guler ucisza La Ramblę.

4

@Derean Ten beton w 3 lata wygrał 2 LM. Moim zdaniem delikatnie wypaczasz jakość tego trenera.

0

@TheNekro94 livescore.com - podobna strona

2

@Lanosss Ne oglądam tego amerykańskiego pseudofutbolu.
Jak ja grałem w USA to ta liga to była potęga.

6

@ranger3120 Nie lubisz drapieżnych? I co robisz na Tinderze?

20

Ja do dzisiaj nie rozumiem, jak w meczu z Holandią Messi dostrzegł tam korytarz żeby posłać asystę. Geniusz.

0

@dmcteam Niekoniecznie. Spodziewam się dość wyrównanego spotkania.

2

@Deviler Jako kibic Bayernu na razie zbieram szczękę z podłogi. Na tle przeciętnych rywali Bayern wygląda jak tytan.
Poczekajmy, za chwilę mecz z Leverkusen, z Barcą. Zobaczymy wtedy czy to geniusz czy wydmuszka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?