Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Będą 4 zmiany w przerwie jeśli jeszcze będzie co ratować.
Zawsze to jakiś odpoczynek dla gwiazd.
Ewentualny brak zmian to poddanie meczu.
3
Ponad pół składu to zmiennicy lub protezy. Jak grać? kto ma robić grę? ja tego nie widzę i moim zdaniem będzie dziś dramat w kreacji.
Spodziewam się 0.21 xG po 1 połowie.
5
Jeśli Flick z tym zestawem zawodników wygra, powiem, że jest większym znachorem niż znachor z filmu "Znachor"
4
Sergi Domínguez, Gerard Martín - Eric García - Pau Víctor, Pablo Torre, Ferran Torres.
Ten wycinek składu to kompletna bieda. W normalnych okolicznościach, nikt z tych panów nie powąchałby murawy w ramach wyjściowej "11"
1
Zachęcam do wizyty na Alianz Arena w 2 połowie meczu Bayern - Bayer. W niej wielki Bayern zdemoluje biednych i bezradnych Leverkusenczyków.
Przewidywany koncert Musiali i karny Kane'a. Bawarski sztorm nadchodzi.
2
@norbi77 Sam Messi w świecie futbolu to też niewiele. Zatem jak takie akcje się zdarzają, to trzeba piać z zachwytu. To jednak rzadkość
1
@tomek8756 Tylko nie dziadek, Ty Tomku jeden
8
No to dawać go do pierwszego składu na Osasunę.
5
I teraz wyobraźcie sobie stan psychiki Comentateiro (mówienie o sobie w 3 osobie - zabieg w szczegółach może wyjaśnić @NeroTFP1)
Dziś jeszcze 2 mecze przed nim: ulubieńców z bawarskiego Bayernu i ulubieńców z katalońskiej Barcelony.
4 godziny orgii (zabieg wyjaśni @NeroTFP1) podczas długiego wieczoru pełnego wrażeń.
1
@Roobo Znowu to samo. Wycinek, bez zrozumienia kontekstu.
Nasza rozmowa nie ma sensu. Kompletnie nie rozumiesz tego co się działo między 2015 a 2023 rokiem i skutków dla życia politycznego w Polsce obecnie. Ludzie o Twoim typie myślenia są dramatem w kontekście bezpieczeństwa demokracji.
2
@MessiSuarezNeymar A to akurat było z osiedlowego pieska.
3
Jakbym się nie odzywał w czasie meczu Barcy, to znaczy, że to lekko śmierdzące mięso na obiad jednak było zatrute.
0
@FCB_dimiC No właśnie tak. Teraz np. wpisy @mekston mogą być zinterpretowane, jako o 2 tony bardziej żartobliwe niż moje w skali odczuć Cenzora i nasz kolega się uchowa. Albo o 3 tony mniej prowokacyjne w skali widzimisię.
Dla mnie sprawa jasna, albo bany dla wszystkich, albo wcale, a najlepiej, żeby wywołanie zbanowanego było fizycznie niemożliwe
3
@Roobo Twoje zapatrywania i wnioski są dla mnie przygnebiające.
Powiem najuczciwiej jak mogę. Słuchając rozmów prawników po kilku latach demolki prawa przez PiS wniosek był taki: praktycznie nie ma całkowicie legalnych metod usunięcia bezprawia w Polsce.
O to właśnie chodziło PiSowi. Panuje bezprawie, tak zabetonowane przez świtę Kaczora, że mając po swojej stronie biorącego udział w bezprawiu prezydenta, nie możliwe jest zlikwidowanie skutków działań PiSu.
Mi podobał się postulat, żeby rządy PiSu zakończyć grubą krechą i uporządkować sprawy w Polsce, tak jak w 1989 roku po bezprawiu komunistów.
Formalnie można by uznać, uznając Twój tok rozumowania, że po 1989 roku żyjemy w państwie bezprawnym.
4
@fart Jakie to wydaje się oczywiste, prawda? A tu nie, ja mam się zabawiać w Colombo.
3
@Roobo Nie musi kłamać, może farmazonić, tak jak Ty tworząc PoPis.
Nie mówię, że kłamiesz, nie nazywam Cię kłamcą. Mówię tylko, ze farmazonisz, tak jak ten prawnik.
Bodnar i cały obóz demokratyczny, od dawna powtarza, że warunki prawne są w Polsce patologiczne wskutek działań przestępczych PiSu i od zawsze sugerują, że werdykty podejmowane przez dublerów w SN i TK nie powinny być uznawane.
Ba, nawet zastanawiają się nad legalnością, jakichkolwiek wyroków w zwykłych sądach przejętych nielegalnie przez sforę Ziobry.
0
@macio_944 Poczekaj, może jeszcze ktoś umrze przed 1 listopada
1
@mekston Flicka?
3
@NeroTFP1 Nie wiem dlaczego grzebiesz w życiu prywatnym innych ludzi? To obrzydliwe.
1
Jeśli Flick dzisiaj ma szansę zrównać się z Martino, a już jest uznawany za superfachowca, to jak wielki był Martino?
3
@Roobo To nie jest prawda. KO i Bodnar nieustannie zgłaszają zastrzeżenia do nielegalnie wybranych sędziów w SN.
Nie uprawiaj propagandy.
3
Na pewno mecz LM ma priorytet, w LM trzeba odnieść zwycięstwo. Jednak nie można sobie pozwolić na to by Real skrócił do nas dystans.
Tylko jak to uzyskać takim przetrąconym składem. Dla mnie kolejna wygrana Flicka to byłby wyczyn.
0
@tadzik447 Ale ja nie pisałem o, tylko pisałem do.
Coś w stylu: tadziku, czy mógłbyś uplastycznić itd.
0
@tadzik447 No więc nie chodzi o przejrzystość. Nie wiem o co tu chodzi.
3
@BorzyKrzys @vangoor Dlatego polecam wszystkim TV Republika.
Tam mamy promowaną polskość szerokim frontem.
13
@michalgajdek Spokojnie, dałeś radę, proszę nie iść na łatwiznę.
Przedstawiciele kwiatu intelektualnego z La Rambli wymagają.
3
Mecz upiorek, nie dla Barcy goli worek.
Po raz pierwszy w tym sezonie widziałem na twarzy Flicka niepokój.
Po raz pierwszy w życiu widziałem na twarzy jakiegokolwiek Niemca niepokój.
6
Łysy gargulec słyszał o żółtych kartkach?
0
Ciężary.
0
Fajnie poustawiało się Getafe. Ciężko sforsować ich defenzywę.