Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@RumbleDelivery Co za ponure poczucie humoru. To jakieś Twoje wspomnienia?
1
@FcPortoFan1999 Tu był klasyczny bug w programie.
1
@FcPortoFan1999 Ja słyszałem, że to nie człowiek. To AI zrobotyzowany jak robocop.
20
Akurat, klasyczna sodóweczka. Sprzedać do Madrytu zanim zatruje szatnię ten miglanc z mlekiem pod brodą.
4
@Carlosss Niestety nie - widać, że nie byłeś na wykładzie profesora Fabregasa.
0
@arasz1819 Wiem, że jesteś wrogiem xG, ale uważam ten wskaźnik za pomocny. Czasami idealnie oddaje różnicę w kreowanych sytuacjach, a czasem mniej dokładnie. Jednak coś nieco o meczu ujawnia. Jego największą stroną jest obiektywizm w ocenie sytuacji.
Co do oceny sezonu Lewego i Mbappe - na whoscored górą Polak. Te oceny są też zobiektywizowane, ale najlepiej traktować je pomocniczo, jako uzupełnienie tego co widzimy. Gol z karnego i gol przewrotką zza pola karnego są niestety punktowane tak samo.
14
@AxelF Potwierdzam. Ten ewelement stoi w miejscu a jednak wszystko widzi.
IQ piłkarskie - poziom 200
16
Yamal i jego postawa urywają dupę. Facet zaczyna już na niebotycznym pułapie, a aspekt rozegrania będzie się tylko u niego poprawiał. To naturalne, że z czasem widzi się na murawie więcej, w czym pomaga zdobyte doświadczenie.
Jednocześnie czekam na Yamalową eksplozję w wykończeniu. Już ma wspaniale ułożoną stopę, więc sądzę, że gole zdobywane seryjnie to kwestia czasu.
Ciekawe też który aspekt gry będzie sprawiał Yamalowi większą frajdę.
1
@arasz1819 Nie psiocz van den Araszu
0
Czemu Lewy a nie Raphinha? Pytam poważnie.
U mnie zawsze wyżej w hierarchii są gracze robiący grę a nie wykończeniowcy.
4
Niestety Lewy nie pressuje, więc to wyjdzie w meczach z silnymi rywalami. U napastnika liczy się pressing a nie gole
4
@okiemtypera_lucaxx95 Iniesta zawsze będzie miał w CV tytuł MŚ i 2 tytuły ME, a grał na nich znakomicie. Tam de facto bez Messiego w składzie, gdzie mógł się wykazać w 100% nie będąc nieco w cieniu, zobaczyłem jakim kosmitą jest Iniesta.
I choć Modrić jest znakomity, ma wielkie atuty i sam jestem jego cichym fanem, jednak będzie zawsze nieco z tyłu Iniesty.
Ale faktem jest, że Modrić jest długowieczny, więc pewnie zapominamy już jak świetny był zakurzony nieco Iniesta. Barca w rządach Iniesty, Leo i Xaviego demolowała Real, stąd na wielu polach Iniesta ma przewagę nad Modriciem
2
Bellingham w tym sezonie 611 minut i 1 asysta na koncie.
1
@Kgorecki2500 Myślisz minimalistycznie. Ja zawsze po odbiorze połowy średniej krajowej, dzielę milion przez jej wysokość i wychodzi mi ile jeszcze muszę dostać wypłat by zostać milionerem.
Trzeba być w życiu zwycięzcą
2
Tak patrzę co się dzieje koło Solorza i jego majątku, na te wszystkie hieny dybiące na kasę i w wyniku tych zdarzeń uświadomiłem sobie, że muszę na wszelki wypadek zapisać w testamencie jak rozdysponuję połowę średniej krajowej, którą dostałem do Lucka.
Muszę dobrze przemyśleć, komu ile się należy.
1
@pt9 Zwracam uwagę na słowo "niemal" w moim wpisie
1
@pt9 Bo jak niemal wszystko alkohol ma zarówno wady jak i zalety.
5
Kiedyś zawodnicy wracali z urazami z reprezentacji, a teraz sypią się już przed.
Wincyj meczów, panie, wincyj meczów.
11
Czytając książki doceniam to, że mogę sobie wszystko wyobrazić od podstaw po swojemu. Jednak czytając opowiadanie "Skazani na Shawshank" (kilka dni temu) za nic nie umiałem wyobrazić sobie tego świata od nowa.
Wersja filmowa tak weszła do głowy, że wymiotła wyobraźnię.
0
@pt9 Sugerujesz, ze chorują w Zanzibarze?
2
@Kozinho. No wiesz, wszystko na legalu. @Luciano99 wyciągał jakieś papiery, były żółte - to chyba umowa o pracę co? Podpisałem własnoręcznie krzyżykiem.
0
@SzczenaWojtula To są opuszczone dni ze względu na chorobę, zatem odpowiadając na Twoje pytanie - nie, ciąża to nie choroba.
0
@MessiForeverTheBest Jest jeden przedstawiciel i nie bierze jeńców, tzn, ani nie choruje, ani nie bierze urlopu.
3
@Bart1 Sekwencja otwierająca "Sharknado" to jedna z najlepszych scen w dziejach kinematografii. Wspaniało wielowymiarowe dzieło, wielka metafora współczesnego życia.
6
Łapcie dane kto się najwięcej opierd**ał w Polsce w roku 2023 z powodu chorób. Dane podaję za ZUS.
Zaszczytne 1 miejsce, przedział wiekowy 30-39 (26.9 dni opuszczonych).
2. 40-49 (23.6)
3. 50-59 (21.7)
4. 20-29 (16.3)
5. 60-64 (7.7)
Absolutnie najtragiczniejszą społecznie grupą są kobiety w przedziale 30-39 z liczbą 30,8 dni opuszczonych.
Przyznać mi się tu, kto jest w tym przedziale. Wstyd.
0
Uchrońcie niebiosa przed tym jałowym trenerem.
0
"ta sprawa z byłym klubem, Juventusem, została rozwiązan," - zabrakło a na końcu segmentu
1
@malicinho Poza kilkoma fanatykami, z którymi nie da się ustalić nawet podstawowych faktów, z zasady da się z ludźmi pogadać.
Oczywiście są tacy, którzy traktują wymianę zdań jak finał LM więc na siłę muszą mieć rację i "wyjaśnić" kogoś w swoim mniemaniu, ale tych można śmiało omijać.
3
@TheNekro94 Najlepszy jest mój rocznik -1863
3
Polska jest podzielona, ale my tutaj na LR, prawacy, lewacy, furDeutschlandowcy od wielu dni żyjemy sobie zgodnie i w przyjaźni.
Tu Sasin, Biedroń i Hołownia piją piwko u Mentzena.