1

@lucas/catalan To konserwa wmawia wyborcom KO, PO, TD, Lewicy, że widzą w Tusku boga.
Nawet jak taka osoba jak jak stwierdzi, że Tusk mimo ułomności, jest lepszą alternatywą od mafii pisowskiej, to stwierdzenie "lepsza alternatywa" już jest mianowaniem Tuska na boga. Nawet jeśli głosuję na TD.

Problem z Wami, i to poważny, jest taki, że wy nie wiecie, że istnieją stany pośrednie między bogiem a diabłem.

1

@Bernard777 @TheNekro94 I piwo "Czarna Perła" było czarną perłą

0

@draxidox I super. Niech teraz przejdzie się tamtędy ktoś inny.

0

@AlexDark00 Tak, tak. Tusk to znany Niemiec, ale nie wiem czy zniósłby tyle świąt. Najpierw 1 września a teraz zjednoczenie. Tyle szczęścia naraz

2

@Borneo To niemożliwe, to kłamstwo. A jeśli to nieprawda, tym gorzej dla prawdy.
Zaraz śmietanka konserwatystów na LR wyjaśni Ci jak budując CPK, ten niemiecki najemnik Tusk go nie buduje. Jak już CPK stanie, prawicowcy z tej strony wyjaśnią Ci, że jednak nie stoi.
Słuchaj tych obrońców prawdy, oni przejrzeli na oczy, a nam ta prawda jest niedostępna lub nas przerasta.

4

Ja wyobrażam sobie Marsz Niepodległości tak, że Jarosław Kaczyński byłby w centralnym miejscu pochodu, niesiony w otwartej lektyce przez Sasina i Ziobrę z przodu (awangarda) i Błaszczaka z Macierewiczem z tyłu (ariergarda).

Przed nimi Kempa i Beata "nam się należało" Szydło niosłyby wiklinowe kosze, z których rzucałyby na każdy dźwięk dzwonka wybity przez Terleckiego płatki z polskich kwiatów.

W tle leciałby hymn PiSu "My chcemy prawa i sprawiedliwości" śpiewany przez Tolka Jabłońskiego.



Tyle szczęścia, tyle polskości, pozytywny przekaz patriotyczny, wręcz orgia patriotyzmu. To wszystko przy serwowanych kiełbaskach z grilla i piwie bezalkoholowym z browarów Mentzena.

3

@Encore Ten jego atletyzm był szczególnie widoczny na ostatniej Olimpiadzie, gdzie mimo wielu rywali w primie, przestawiał ich jak pionki na planszy.
Niesamowity sportowiec.

1

@Kgorecki2500 O panie, ten deser to taki rasowy od mamy. Mniam

0

@BorzyKrzys Ty, Krzysztofie możesz sobie być alternatywny, a Twoje wpisy o kinematografii i piłce włoskiej są dla mnie niezmiennie ciekawe.

1

@Jakchcesz Potwierdzam, w starożytnej Grecji była to nowość.

1

@don'T.R.I.P.e Nie będzie identyczna, poza PiS żadna partia nie niszczyła państwa systemowo (nawet PiS w latach 2005-2007 był przyzwoity) i widać, że KO tego nie zrobi.

A nie zrobi, bo PiS sięgnął po elektorat ekstremalny. Inne partie takiego nie mają.
Np. często krytykowana przeze mnie za pewne rzeczy Konfederacja jest momentami groźna w poglądach, ale w miarę powściągliwa. Jej wyborcy mają pewne zdrowe podejście do życia. Pisowscy to często (a rozmawiam z pisowskimi sąsiadami) oszołomy lub ludzie z totalnymi brakami wiedzy i uczciwości i znajduję potwierdzenie tego na forum.

1

@Rhaan Właśnie skrytykowałem dyrektorów w Orlenie ale ekstremista będzie mi wmawiał że "Ty stajesz w obronie her Donalda imperatora Tuska za każdym razem jak tylko możesz"

Czyli kłamiesz na mój temat, w wątku gdzie Twoje kłamstwo jest zweryfikowane automatycznie moim krytycznym wpisem.

I to mam na myśli pisząc ekstremalne myślenie.

4

@MesQueUnClub_87 Tak to już jest, jednak to przerażające kim są autorytety dla tych Zetkowych gnojów.
Potem wychodzi, że taka gówniara 11-letnia ma za autorytet pomyleńca z MMA, który okazuje się być pedofilem.

1

@FcPortoFan1999 Fuj, co Ty mnie tu insynuujesz?

5

@Rust_Cohle Mógłbyś mi przypomnieć co napisałeś w swoim ostatnim komentarzu do mnie?

1

@skubi99 Bardzo fajnie ten wybór wygląda. Można wybierać profile pod konkretnego rywala.

6

To fascynujące, że niektórzy ludzie przejmują się youtuberem, który dla innych ludzi jest kompletnym nonejmem.
Karierowicze na lajkach. Gwiazdy świata alternatywnego.

7

Dla mnie kapitan idealny. Na murawie umarłby za zespół i to widać jak cholera.

4

Na takie wieści czekamy, w pełnym składzie Barca będzie wyglądać okazale.

0

@Prorokk Mój wyborca się coś nie coś liczy. A pojedyncze przypadki to nie całość. Naucz się tego.

1

@don'T.R.I.P.e A ja zawsze z takimi sądami się nie zgadzam. Nie tak samo, bo robią pewne rzeczy typowe dla polityków, ale w innych proporcjach. I o proporcje chodzi.
PiS przekroczył wszelkie granice w ostatnich 8 latach.

1

@Rhaan Twoje wpisy są tak dziecinne, zawsze naznaczone ekstremalnym myśleniem.
Żaden rząd nie jest idealny i obsuwy są nieuniknione. Zresztą na necie zrobisz 100 rzeczy dobrze 1 źle, a tobie podobni wyskakują ze sraczką sprawiedliwych. Sam jesteś pewnie niepokalanie poczęty.

KO popełniło błąd a ja go wytykam. To polityka a nie wyścig świętych. Zresztą święci też mają swoje za uszami.

1

@Rhaan Poprzedni twór był tylko do dojenia kasy przez swoich, można rozliczyć absurdalną działalność poprzedników. Polegała ona na niczym.

A co do obecnego celu - za jakiś czas zobaczymy co wynika z ich działalności.

A te nazwiska są powiązane z PO?

1

@don'T.R.I.P.e Ja wszystko rozumiem, ale ludzi z zarzutami? Mnie to wkurza, bo to znaczy, że decydent nie liczy się z własnymi wyborcami. To jest jak naplucie w twarz.

0

@BorzyKrzys Mogłeś dodać we wpisie głównym, że zmienia się cel PFN na promocję polskiego biznesu z uprawiania martyrologii. A to brzmi dobrze.

3

Z innej beczki. Nowi dyrektorkowie w Orlenie - Michałek i Leszek.

Michał S. i Leszek K. usłyszeli zarzuty nadużycia uprawnień i niedopełnienia obowiązków w związku z organizacją eventu motoryzacyjnego. Jak ustalono w toku
postępowania, doprowadzili oni do zaakceptowania kosztorysów i raportu końcowego imprezy, pomimo zawyżenia pozycji kosztowych przez firmę zewnętrzną, czym wyrządzili PKN Orlen S.A. szkodę majątkową w wielkich rozmiarach w kwocie ponad 3 miliony 400 tysięcy złotych"

I tu aż nasuwa się pytanie: jeśli jest 2 typów umaczanych w jakieś brudy z przeszłości, to dlaczego aż tak ordynarnie upycha się ich na takie stanowiska? Czy ktoś kto ich obsadzał wyobraża sobie, że media nie prześwietlą tego? Mnie to tak wnerwia, gdy jakieś kanalie z przewałami na koncie zasiadają na stanowiskach, że aż wychodzę z siebie.

Nie mam nic do obsadzenie części stanowisk swoimi nominatami - zawsze powtarzam, że liczy się skala, a partie u władzy mają prawo do przywilejów (choć można uważać inaczej i tu też są argumenty), ale bierze się przestępców i obsadza. Co to k***a jest?

1

@tbas Sam Ziobro mawiał, że niewinni nie mają czego się obawiać.

0

@Lucerfi Jak ma się wyrobione nierzertelne zdanie na temat Onetu, to potem zadaje się takie pytania. Jest tam wiele analitycznych artykułów, których często nie znajdziesz gdzie indziej.

11

Ziobro nie stawił się na posiedzenie komisji ds. Pegasusa. I nie przedstawił usprawiedliwienia.

PiS przestał rządzić, ale Ziobro dalej stoi ponad prawem. Mam nadzieję, że doprowadzą typa siłą na komisję, albo będzie się leczył w szpitalu więziennym.

0

"Chicado" - nie ma takiego miasta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?