Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Encore Proszę mnie 3-krotnego mistrza świata nie porównywać z plantatorem na dorobku
1
Lech establiszował total dominejszan nad Cracovią i słipnął rywala dwa nyl.
0
@FcPortoFan1999 Może tak, może trochę zbyt pewnie się poczuli
1
@szymonekk Ale mu pocisłeś, żeby Hansi nie zszedł na zawał po tym wpisie.
3
Panowie redaktorzy takie rzeczy się "zdarzają" a nie zdażają. Akurat to kłuje po oczach.
0
Szkoda tej zawiechy Lecha z ostatniej kolejki.
3
@mekston @Encore Za jaranie się piłkarzem wroga i sianie propagandy, lądujecie w ignorowanych, znienawidzonych i zablokowanych.
Mekston to już kolejny raz - kiedy zaczniesz wyciągać wnioski?
0
@arasz1819 Ty już się nie wierć, sadzaj tyłek na kanapie, Czuameni chce Cię olśnić.
Oglądamy na trzeźwo czy chlejemy?
0
@tbas Bayern ruszył po przerwie, ale ten wynik nic nie zmienia.
Barca ze swoją wertykalnością i ogromnymi umiejętnościami technicznymi piłkarzy może stanowić dla Bayernu okropną przeszkodę. Bayern gra bardzo wysoko i zakładam, że piłkarze Barcy kilka razy skutecznie się urwą rywalom
1
Bayern w trybie totalnej dłużyzny. Nieefektywni, apatyczni, powolni w atakach, jałowi.
Moim zdaniem Barca ze swoim wertykalnymi atakami może siać spustoszenie w defensywie Bawarczyków. Nie widzę Bayernu w tym meczu.
0
Arsenal z kolejną czerwoną kartką, Londyńczycy wściekli jak niektórzy pisowcy i Konfederaci na LR.
6
Moim zdaniem pan redaktor kompletnie nie odczytał intencji Flicka. Dla kibica atrakcyjniejszy jest mecz wygrany 5:3 niż do zera, stąd lekki ukłon w stronę rywali.
0
Jutro 18,18% składu Barcy będą stanowić Polacy
23
@Popitek12 Czasami jak czytam Twoje wpisy to mam wrażenie, że Ty ciągle nie wyjechałeś z tego ronda.
13
@Jakchcesz Prawdopodobnie masz bardziej analityczny umysł niż ja.
26
Z Sevillą Gavi i de Jong mecz ostatniej szansy, jak zmarnują, sprzedać.
Musi być twarda ręka. Z Olmo to samo, ale dać mu 2 mecze szansy bo nowy.
Jak Lewy nie strzeli z Sevillą - sprzedać. Szczęsny wpuści gola z Sevillą - oddać.
To takie luźne uwagi
1
@Donnie_Darko Ale masz wenę
3
@kamiVeB Niechby dorzucił swoje zwyczajowe 3 grosze, a te grosze to pakiet bramka plus kilka progresywnych zagrań.
Mam podobna nadzieję, a mamy postawy by wierzyć, że Hansi wykorzysta jego talenta właściwie
1
@kamyk_23 Też nie rozumiem tego patyczkowania się. Po delikwenta wysłać radiowóz i zrobić pokazówkę. "0" nie certolił się gdy upokarzał poszczególnych przedstawicieli polskiego wymiaru sprawiedliwości.
9
Zbigniew Ziobro stawił się do Prokuratury Okręgowej w Sieradzu 15 października i został przesłuchany - powiedziała w czwartek Polsat News rzecznik prokuratury Jolanta Szkilnik. Był minister zeznawał w charakterze świadka. Dzień wcześniej nie pojawił się jednak przed komisją śledczą ds. Pegasusa
Zbynia rak atakuje w dni parzyste, a w nieparzyste daje żyć. Co za niefart komisji.
7
@macio_944 W tym konserwatystów z LR, którzy rzekomo są doskonali w wyjaśnianiu innych.
6
Liczę, że Messi tak będzie się cieszyć ostatnimi dniami w reprezentacji, że przeciągnie je do MŚ w 2030 roku. Będzie argentyńskim Rogerem Millą jeśli wiecie co mam na myśli.
0
@BorzyKrzys Ciekawe czy zawieszenie praw człowieka (stosowane w praktyce przez konserwę) było Ci tak bliskie, gdy migrantom odmawiano ich praw na naszej wschodniej granicy przed dwoma czy trzema laty?
Raczej byłeś w gronie niedowidzących, prawda?
6
@BorzyKrzys Widzisz Krzysiu, w cywilizowanym niekonserwatywnym świecie sie negocjuje, a nie narzuca. Robi się wyjątki, chodzi na ustępstwa.
Prowadzi się rozmowy.
Tobie pewnie trudno to zrozumieć, bo żyjesz w świecie czarne-białe, ale świat ma wiele odcieni.
W ogóle, dziwny z Ciebie człowiek, jako znawca i wielbiciel filmu powinieneś to wiedzieć, a wchodzisz w świat polityki i jakby Ci odbierało zdolności poznawcze.
Poza tym Krzysiu, jest jeszcze cos takiego jak działanie w dobrej i złej wierze.
Jak myślisz, w jakiej wierze działali Twoi konserwatywni bracia duchowi z PiSu?
10
@Aragorn33 Wszystko jest do wynegocjowania, ale trzeba elementarnie szanować ludzi wokół, zamiast ścigać/obrażać/prześladować co należało do repertuaru pisowkiej sekty.
2
@JimMorrisonFCB Ponieważ nie interesuję się tenisem, odbieram tę informację jako mowę nienawiści wobec mojej osoby i mnie osobiście.
0
Yamal będzie zbierał nagrody na najlepszego młodego gracza jeszcze przez kilka lat.
Zasadniczo prawie nie ma seniorów na jego poziomie.
4
Coś nasz ekspert od świetnej muzyki, kolega @Colon zniknął z radarów
1
@fart Ja nie mam takiej "5' i nie podam, ponieważ nie znam graczy sprzed lat 80-tych a było kilka okazów. Jest tyko jeden pewnik - zawitałby w niej Michael Jordan
0
@FcPortoFan1999 Chyba rzeczywiście to była ona.