Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rastafarnianin I bardzo dobrze.
0
Co te feministki maja w głowach - dziś od rana już kilka razy słyszałem słowo HERstoria, w kontraście do HiStorii. Ale się laska podniecała tą żeńską stroną historii.
2
@Kamil689 To co Ty piszesz, do dla nie takie januszobablanie frazesów. Ja tego po prostu nienawidzę, bo to jest ośmieszanie tematu.
Wiadomo, że z władzą związane są przywileje i naturalnym jest, ze władza obsadzi swoim jakąś pulę stanowisk. To jest tak oczywiste, że oburzanie się na to jest absurdem. Partie mają do tego prawo. Ale w ramach zdrowego rozsądku.
Co zrobił PiS po raz pierwszy w historii (i nie zrobił tego w latach 2005-2007 bo żył uczciwy Lech Kaczyński) to obsadzanie stanowisk w trybie szarańczy, tworzenie dodatkowych instytucji by wyprowadzać hurtowo kasę państwową. Stworzyli zalegalizowane złodziejstwo. PiS stał doradcami - czyli ignorantami, którzy przychodzili do pracy po pensję. I sprostytuowali telewizję, obsadzoną swoimi pociotkami w skali niewidzianej, oferującą info na poziomie kanalii.
TVP całkowicie straciło zaufanie i upadło jako instytucja.
Masz afery KO - ich jest niewiele, trafiają się, ale to w typowych i przewidywalnych dla każdej partii proporcjach. To mnie nie dziwi, bo każda partia będzie miała jakichś aferzystów. Ale jeśli proceder złodziejski jest systemowym pomysłem szefa partii, to jest niewybaczalne. Nie wspominając o tym, że PiS systemowo łamał prawo, sprostytuował instytucje jak Trybunał i system prawny.
W takich okolicznościach niewiadomo co jest legalne a co nie, kto ma prawo wydawać wyroki a kto nie i nie są w stanie rozwikłać tego tęgie rozumy prawnicze.
Razem z Dudą, PiS stworzył układ domknięty.
0
Może i dobrze, odpocznie sobie podczas meczu z Serbią i wróci świeży na trudne mecze.
0
@BISHBASHBOSH Dąsa
7
Trzeba lecieć na cieciówkę do Lucka, wyrobić normę godzin. Jeszcze zapakuję jedzenie w butelkę i trzeba wychodzić.
7
Teraz problemy mięśniowe Yamala, za chwilę będzie naderwanie, a po aktualizacji będzie gotowy na przyszły sezon.
2
@Kondziubarca Następny. Jakim trzeba być sfanatyzowanym odklejeńcem, żeby niechęć do działalności przestępczej na szeroką skalę PiSu kojarzyć z psychologicznym lizaniem dupy komukolwiek innemu niż PiS.
Gdyby przenieść Twój tok rozumowania, a w sumie tok bezmyślności na grunt piłkarski, rozmowa wyglądała by tak:
- Lubisz Cristiano
- Nie.
- To znaczy, że liżesz dupę Messiemu.
Takiego tuza intelektu widzę w Twoim wpisie.
3
@lucas/catalan Ty ewidentnie za dużo siedzisz w pornolach, że przekładasz niechęć do mafijnego PiSu, do tego co oglądasz na co dzień na tych swoich filmikach.
Co to za rozumowanie, że kolega wyżej pisze, że chce zwykłej przyzwoitości a Tobie z tego wychodzi lizanie po dupach. To co piszesz jest okropnie rynsztokowe.
6
@Destroyer_of_Worlds Ale populizmem poleciałeś. Już było kilku takich spoza nurtu, którzy doczłapali się do władzy, albo ją kontestowali i zawsze kończyło się błazenadą.
A KO to spoko ziomki, bo jak słyszysz o aferze, to np. o małżeństwie, które doi państwo na dopłatę do mieszkań, a nie tysiącach doradców- nieuków, którzy nie wiedzą co należy do ich obowiązków a pobierają obfite wynagrodzenia w tysiącach spółek, albo okradają państwo przez fikcyjne fundacje.
Już nie mówiąc o łamaniu prawa przez pisiorów w sposób systemowy.
W ogóle stwierdzenie "właśnie tacy ludzie jak Ty są winni, że polityka wygląda nadal jak wygląda" pokazuje jak bezmyślny związek przyczynowo-skutkowy stworzyłeś. Rozumiem, że polityka na świecie jest szlachetna, tylko jedyny naród pod Słońcem w centrum Europy dokonuje wyjątkowych na świecie wyborów.
Pobudka: polityka jest jaka jest, a wystarczy, że trzymamy się Zachodu, demokracji i praworządności, czym brzydziła się sfora z PiSu. I dlatego też nie można dopuścić do władzy prymitywnie rozumującej Konfederacji.
1
@JimMorrisonFCB Całkiem przyjemna kapela.
2
Polacy - sieroty po Michniewiczu
0
@FCB_dimiC Smurfie, z szacunkiem. Dawno na dupę nie dostałeś?
2
Yamal znowu bez gola lub asysty. Niedawno się skończył, a teraz problem się pogłębił.
0
@michalgajdek Czy pokusi się pan redaktor o 5 wniosków po meczu Polska -Portugalia? (może być więcej)
3
@barcelonaLM Ale na wizach wydanych przez Sasina
1
@FcPortoFan1999 Nie zgodzę się, jest sporo potencjału by nie hyć statystami. Można przegrać a można powalczyć i przegrać, albo zremisować. Probierz to beton bez pomysłu
2
My się jeszcze cofamy za Probierza. Ta kadra z pewnością ma potencjał by powalczyć z takim zespołem jak Portugalia, która w tempie spacerowym nas ogrywa po wstydliwych błędach obrońców.
Probierz rzeczywiście został taktycznie 2 dekady temu.
0
Gol Silvy ale mózgiem akcji Cristiano.
0
@sokot A Ty jaki masz syndrom, że piszesz Sztokholm przez "ch"?
A powiedz, jaki wpływ na życie Polaka ma to czy Tusk wprowadził czy nie 800+.
Wprowadzić nie wprowadził, ale wymusić na populistach wymusił.
Ważne, że przywrócił kierunek prozachodni i odsunął mafię od władzy. Już skończyło się złodziejstwo na masową skalę, a została drobnica typu to małżeństwo cwaniaków z PO, co bierze kasę na mieszkanie (oby się tym zajęli).
1
@siuuu Ja diagnozuję u Ciebie ciężkie problemy ze wzrokiem, z przerzutami na organ ponad nimi.
2
Wyjaśnijcie mi szczegółowo. Dziś mecz Polski i Hiszpanów. A zobaczyłbym Yamala, tyle, że jestem Polakiem.
To w takim razie ile minut Hiszpanii mogę obejrzeć maksymalnie, żebym nie został uznany za zdrajcę i anty Polaka?
2
@siuuu Ty nie filozofuj, tylko zamuruj okna, bo Cię wywiozą do Pakistanu.
2
@HypeR Weź rozwód, uzasadnij, że nie pasuje do Ciebie odcieniem skóry
1
@JohnnySilverhand Nie przebił - Ronaldinho jest legendą Barcy, Neymar nie.
0
Lakierki już wyglancowane, garnitur już się szykuje, biała koszula czeka na ubranie, krawat dobrany - dziś, proszę państwa, gra Probierzówka.
19
To jest właściwy kierunek, czyli wyszukiwać perełki zanim ich ceny osiągną niebotyczne wartości.
6
Jakie meczycho dzisiaj widziałem. Niedaleko placu zabaw dla dzieci, dwóch gości na oko lat 50, z wyglądem typu monopolowego, grało w tenisa stołowego.
Dawno mnie żaden event sportowy tak nie rozśmieszył.
Jeden gość z zapalonym petem w ustach. Obaj serwowali tak, że prawie żaden serwis nie lądował na połowie stołu kolegi. Jak już lądował, to było pozamiatane, bo rywal nie był w stanie wcelować w piłeczkę, a jak wcelował to piłka leciała daleko od stołu.
Najczęściej serwis trafiał tylko we własną połówkę, ale czasami typy nie trafiały nawet w stół.
Przy okazji obaj rozbawieni i szczerze mówiąc zrobili mi dzień.
Podobnie wyglądają igrzyska z udziałem @Bocheno1 i @Kessie u @Luciano99 na naszym zakładzie.
7
Głupiego warto posłuchać
1
@FCBparasiempre Cieszę się, że jesteśmy w jednym klubie. Generalnie opisałeś moją ścieżkę rozwojową - widzę, że kolega też jest wielbicielem magii w futbolu, stąd zrozumiałe dla mnie wybory.