4

@brd42 He he, to ciekawe, bo ja broniłem go w czasie rzeczywistym, więc zarzut o retrospekcji jest chybiony.

Poza tym jak podajesz dane, to rób to w sposób uczciwy. Raphinha 15 w kanadyjce zrobił w nieco ponad 1300 minut, czyli co mecz zaliczał gola lub asystę, co jest wynikiem bardzo dobrym.

1

64-letnia lekarka z zachodniej Ukrainy wydawała "lewe" orzeczenia o niepełnosprawności mężczyznom zdolnym do służby wojskowej, na czym dorobiła się bajońskiej fortuny. Podczas przeszukania podejrzana próbowała wyrzucić przez okno dwie torby zawierające pół miliona dolarów, a gotówkę znaleziono "praktycznie w każdym zakątku” jej mieszkania. Wielu ukraińskich lekarzy dorabia się w ten sposób olbrzymich pieniędzy.

2

@barteq Ale nadaje się do rotacji, co wczoraj pokazał.

2

@brd42 Broniły go statystyki, bo był efektywny i przede wszystkim słabość trenera. Nie można przekreślać zawodnika gdy istnieje podejrzenie, że trener nie dojeżdża.

1

@don'T.R.I.P.e Nie odpali bo Ferran to średniak, który z reguły dołuje.
Trzeba rozróżnić kto jest słaby, a kto gra słabiej niż może bo trener nie ma pomysłu na zespół.

4

@MOLESTA Oj ile o Gavim się naczytałem, że jest przereklamowany i że biega bezmyślnie.

10

Gdyby słuchać chóralnych lamentów na LR z ostatniego sezonu, to we wczorajszym meczu nie zagraliby sprzedany Lewandowski, sprzedany Arabom Raphinha i za słaby na Barcę Garcia, czyli wszyscy gracze, którzy zrobili wczoraj kanadyjkę.

0

@DonCarletto Moje pytanie było o to czy masz jakieś dane, a nie o to czy powtarzanie zaklęć sprawia, że stają się rzeczywistością.
Tu taki jeden jest pewien, że Lewy jest słabym piłkarzem, co nie oznacza, że ma cokolwiek na potwierdzenie tej tezy.

Nie mam danych, ale na nosa, strzelasz propagandą.

0

@kamyk_23 Nie szalałbym tu z oceną Mentzena, nie robi niczego czego sami nie robimy, szczególnie faceci.
On za to daje wiele innych powodów by wątpić w jego prezydencki format.

0

@ferdas_rawa Czekam jak koalicja się rozpadnie do wyborów prezydenckich jak przewidziałeś. Czekam jak Konfederacja urośnie w siłę jak wróżysz - tylko ciekawe na jakiej podstawie?

0

@DonCarletto Lewactwo nawpuszczało, np. lewacki PiS w Polsce wydawał wizy dla studentów, a imigracja w Europie zamierała za rządów prawicowych.

Jesteś pewien, że wiesz co piszesz?

1

@Danny Gaucho Wrzuciłeś 2 razy kanadyjkę ze wszystkich rozgrywek, a nie ma kanadyjki ligowej w sekcji ligowej.
Napraw to albo cofnę Ci lajka. Mam Cię iTwoje wybryki od tej chwili na oku typku.

11

Jak mi i innym użytkownikom na stronie wytłumaczył wybitny ekspert od spraw napastniczych, wybitny napastnik jest od skoków pressingowych, a nie goli.
Będą gole nie będzie skoków, przydzie klęska.

0

@4Fabregas4 Ale brednie po raz kolejny. Uwielbiam domorosłych szkoleniowców, którzy krytykują napastnika, który ze swojego najważniejszego zadania czyli strzelania goli wywiązuje się świetnie.

I pierwsze słyszę, że w pressingu musi obowiązkowo uczestniczyć napastnik by zespół grał w 11 na 11. To jest taki wyświechtany frazes, nie uwzględniający różnych koncepcji, że aż kolejny raz można Cię wyśmiać za "oryginalność"

Na marginesie, masz dane dotyczące skoków pressingowych zawodników Barcy i lewego na tle innych napastników w Europie?

Widziałeś skoki pressingowe Bayernu z Aston Villą i wynik końcowy? Czy pressing napastnika jest wyznacznikiem jakości całego zespołu?

2

@AxelF Pamiętaj o słabości naszego składu i licznych brakach. To musi gdzieś wychodzić i ograniczać możliwości kontroli przez posiadanie. Nawet nie jestem pewien czy w tych okolicznościach, Flickowi na tym zależało.

Bilans otwarcia sezonu na wielki plus.

0

@tbas Ja tak nie uważam.

8

@13th Wielkim wygranym, cały czas podkreślam etykę pracy tego chłopaka. Skromnie robi swoje, pozwalając błyszczeć kolegom.

35

6. Ekonomiczna gra Barcy i łapanie oddechu po intensywnym początku sezonu. 3 gole Lewego w 1 połowie zupełnie inaczej pozycjonowały Barcę przed 2 częścią meczu.

7. Ciąg dalszy trybu turbo Raphinhi, który wygląda jak podpięty pod całą farmę paneli słonecznych.

6

@El Plutoninho Pełna zgoda. Nie dojeżdżać rywala, ale grać ekonomicznie. 2 połowa to wzór jak oszczędzać się w intensywnym sezonie.

10

No to mamy eleganckie zakończenie 1 fazy sezonu. Przy licznych ubytkach w składzie, Flick robi 120% normy. W lidze cudownie, w LM nieźle.
Teraz czekamy na powroty podstawowych graczy i można z optymizmem czekać na powrót ligowej piłki.
Jestem pod wrażeniem powtarzalności Barcy i łatwości w ogrywaniu rywali. Zasadniczo 2 przypadki kiedy Barcy nie wyszło, były skutkiem nieprzewidzianych badź wymuszonych okoliczności, a nie błędów Flicka.

Tak trzymać.

0

@Batys Ależ, my jesteśmy wnikliwymi obserwatorami rzeczywistości

4

Czy oglądamy już zmierzch 17-letniego Yamala?

1

Jeszcze 1 połowę Barca przeleciała na schematach Xaviego , a w 2 połowie flickitaka, która wygląda bardzo źle

1

Pena jest tak słaby, że jak przypiszemy mu winę za utratę goli przez Alaves, to nie będzie większej kontrowersji

0

Ferran pokazuje bezbrzeżne oddanie klubowi - symulował kontuzję by nie eksploatować się na reprezentacji, po to by być dalej w wybornej formie na ligę i LM.
Co za legendarnie oddanie klubowi.

1

Lewy dzisiaj robi Wolfsburg czy Madryt?

0

Patrzam na nasz skład i myślę, że śmiało możemy mówić o Ferranodependencji.

0

@BorzyKrzys Jak mnie ten kurdupel irytuje. To nie jest gość, który gwarantuje wysoki level. Szkoda Juve

0

"Gorzki triumd dla Realu Madryt" - nie muszę mówić co się nie zgadza w tym fragmencie.
Zauważyłem, że redaktor Lampa jak się już myli to w zdaniach o Realu albo jego piłkarzach - to niegodziwe.

5

@Kapitan hawk No to kolejny będzie ....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?