1

Lewy dzisiaj robi Wolfsburg czy Madryt?

0

Patrzam na nasz skład i myślę, że śmiało możemy mówić o Ferranodependencji.

0

@BorzyKrzys Jak mnie ten kurdupel irytuje. To nie jest gość, który gwarantuje wysoki level. Szkoda Juve

0

"Gorzki triumd dla Realu Madryt" - nie muszę mówić co się nie zgadza w tym fragmencie.
Zauważyłem, że redaktor Lampa jak się już myli to w zdaniach o Realu albo jego piłkarzach - to niegodziwe.

5

@Kapitan hawk No to kolejny będzie ....

3

@mekston Ty rządowy lizusie - po raz kolejny lądujesz z zbanowanych, zablokowanych i znienawidzonych. Nie wyciągasz wniosków, jedziesz po bandzie.

1

Wincyj tych meczów wszędzie, to na pewno zawodnicy nie będą padać jak muchy.
Zróbmy po 12 meczów w fazie grupowej LM, fazę pucharową od 1/16, a w ME niech grają wszystkie zespoły z Europy w 16 zespołowych grupach. Jak zabraknie teamów to doprośmy kogoś z Afryki.
No i koniecznie zagospodarować wakacje, nie może być tak, że lipiec i sierpień są tak marnowane.

0

Najlepsze jest to, że odszedł Kroos, wypadnie pół składu, a rządowi dalej będą faworytem do wygrania wszystkiego.

6

Nie mam sobie współczucia dla rywala - jestem jak maszyna.

3

@FCB_dimiC Na pewno na głosujących robi wrażenie - dopóki jest przed głosowaniem, wszystko się liczy

1

Vinicius sam nakłada sobie koronę w konkursie Złotej Piłki. Rywale tracą argumenty a Vini z coraz lepszą formą.

0

@FcPortoFan1999 Proszę o wybaczenie

3

@Kgorecki2500 No wiadomo, sodomia i gomoria to za dużo

0

La Rambla dziś o pierdołach.

Zatem, o Realu, największy z największych, Królestwo Viniciusa, terytorium Mbappe i nadziejo na dekadę Złotych Piłek, przybywaj i ratuj ten wieczór!

3

Kilka kostek gorzkiej czekolady i człowiek od razu czuje, że poprawiły mu się jurność, płodność i witalność

0

Haaland uświadomił sobie, że Lewandowski jest w wielkiej formie i chłopa sparaliżowało

0

@Kgorecki2500 A jakiś inny strzeli, panie Mentzen?

2

Jeśli coś Wam w życiu nie wychodzi i macie problem by wywalczyć 300 zł podwyżki, pocieszmy się szczęściem innych. Jak podaje money.pl zarząd NBP przyjął uchwałę, która zwiększa premię, będącą dodatkiem do pensji prezesa Adama Glapińskiego, o 30 proc. Z naszych szacunków wynika, że wynagrodzenie szefa banku centralnego może wzrosnąć w ciągu roku o 191 tys. zł.

Zatem nie denerwujmy się, pensja skromnego prezesa stoi w miejscu, dorzucili mu tylko parę drobniaków do premii.

0

@DLFCB Ale kto jest tym degeneratem? To jest wrzucona opinia, z którą nikt nie ma obowiązku się zgodzić. W tym samym Onecie, czy mediach liberalnych spotkasz artykuły o brutalności Izraela, radykalności Netanjahu.

Nie wiem co chciałeś wykazać tym wpisem, ale dla mnie uprawiacie tu masz tanich populistów. Nie mówiąc o tym, że szczytem degeneracji umysłowej jest przypisywanie komuś "winy" za to kim byli przodkowie. To metoda wręcz uwielbiana przez lubujących w babraniu ludzi w gównie pisowców.

No ale taki jest wasz poziom.

1

@skubi99 Pełna zgoda. Jest to dla mnie czas wielkiego niedosytu i powód, dla którego Enrique uważam za przeciętnego trenera. Wtedy była paczka na wygrywanie LM seryjnie.

5

Nie cieszmy się. Polskie kluby wygrywają w lidze Myszki Miki, a nasz reprezentacyjny do niedawna bramkarz trafia do upadłej w tym tygodniu ligi hiszpańskiej.

Kondukt pogrzebowy czas zacząć.

4

Fernandes z poważnymi zaburzeniami mózgownicy

1

Uwaga, będzie suchar:

Jaką przekąskę i w jakim naczyniu stawia na stole kibic United w czasie meczu swojego klubu?
Gar nachos

0

@Stinger_ Ja po ostatniej Copie uważam, że jego forma nie jest przekonująca.
Jest jak na siebie, przeciętny.

2

Do MŚ 2026 jeszcze 1 rok i 8 miesięcy - no nie wiem czy Messi dojedzie do tej imprezy.
To jednak szmat czasu.

1

@Safrani Jesteś złym człowiekiem, wykorzystałeś Messiego jak zabawkę i porzuciłeś

8

@clyde To było by ciekawe gdybyś napisała "Zazdroszczę, że niektórzy potrafią się podniecać"

15

@pt9 Poczekaj aż owoce sfermentują

0

@jaras121 Co Wy macie z tą starością, czy ja jestem chodzącą jesienią?

0

@Batys Generalnie tego nie lubię. Jak ktoś żartuje z mojego domniemanego wieku to ok, nawet mnie to bawi, ale tego określenia dziadek nie lubię.

Dla mnie to odpowiednik "gnoju" w stosunku do kogoś młodego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?